Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2012 o 14:22, skodr napisał:

Na razie dobrze się zapowiada, jeżeli z DB SHENKER już nie będzie problemów to nie przeszkadza
mi to, że oni będą dostarczali przesyłki :)

Żebyś nie zapeszył ;)
Tak jak pisałam wcześniej: wszystkie zastrzeżenia klientów co do terminowości dostawy kierujemy bezpośrednio do firm kurierskich i mam nadzieję, że jakość usług DBS będzie stale rosnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 09:06, akne napisał:


> Albo jeżeli była byś tak uprzejma to jednak mi dodaj tego alana wake edycję specjalną

> ( http://www.gram.pl/sklep/pc/alan-wake-edycja-specjalna)
>
> Tylko do zamówienia chciałbym wykorzystać te 2 kody z lol.gram.pl zaczynające się
od
> 7FR i 9DR (mam nadzieję że macie je w bazie, nie chciałbym ich publikować na forum
:D)
>
Napisz do mnie maila dziś, w mailu podaj nr zamówienia (bo pod Twoją ksywką nie widzę
żadnego zamówienia na Protype 2) i podaj też te kody zniżkowe. Imię kropka nazwisko małpa
gram.pl

Wysłałem, mam nadzieję że jeszcze załapię się na radnet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Żebyś nie zapeszył ;)
Tak jak pisałam wcześniej: wszystkie zastrzeżenia klientów co do terminowości dostawy kierujemy bezpośrednio do firm kurierskich i mam nadzieję, że jakość usług DBS będzie stale rosnąć :)


No chyba nie zapeszyłem bo wczoraj kurier przywiózł przesyłkę po 15, naprawdę się postarali z szybkością dostarczenia tym razem :)
Paczka dotarła szybko i bez problemów w stanie idealnym, oby to nie był wypadek przy pracy i żeby dalej tak szybko dostarczali :P
Jak na tę dostawę jestem bardzo zadowolony i fajnie, że można teraz kupować znów na gramie bez strachu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W innych skelpach Borderlands 2 jest dostępne w edycji kolekcjonerskiej i limitowanej tylko u was nie ma, cenega tydzień temu to ogłosiła. Rozumiem, że zostaliście pominięci także w promocji "premiere club" choć od miesięcy widniejecie na liście skelpów objętych tą promocją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy pojawi się u Was Edycja Kolekcjonerska Mists of Pandaria, która została dzisiaj zapowiedziana?

Jeśli tak, to kiedy można spodziewać się pre-ordera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będziecie mieli Dark Soul na PC, ale w tańszej wersji - tj. nie Prepare to Die Edition ? I czy jest możliwość "podpiecia" zamówienia do innego już oczekującego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu ktoś napisał że zmieniło mu dostawcę w trakcie realizacji. Przy okazji sprawdziłem czy u mnie też tak będzie. Jak się złoży zamówienie to jest UPC:
http://i.imgur.com/MZ9RN.png
A po nadaniu paczki zmienia się na DB Schenker.
Dla mnie ofc nie ma to znaczenia, ale myślałem że warto by was poinformować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzindybry Aniu :)

Mam dwie prośby/pytania:
1. Mogłabyś odłożyć wysyłkę zamówienia PE00331249 do 8 sierpnia? W zamówieniu jest napisane, że wyślecie ją 2 sierpnia, a ja wtedy będę na wyjeździe i jej nie odbiorę.. ;/ Ładnie proszę :)
2. Będę się dopytywał i dopytywał... obym Ci się nie znudził :D Jest jakieś nowe info w kwestii Settlersów 7 i brakujących DLC? :)

Pozdrawiam,
Mr PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 12:57, BuIkers napisał:

W innych skelpach Borderlands 2 jest dostępne w edycji kolekcjonerskiej i limitowanej
tylko u was nie ma, cenega tydzień temu to ogłosiła. Rozumiem, że zostaliście pominięci
także w promocji "premiere club" choć od miesięcy widniejecie na liście skelpów objętych
tą promocją...

Edycji specjalnych nie będziemy mieć w ofercie, ale Premiere Club tak - kod do tych bonusów będzie znajdował się w pudełku z grą: http://www.gram.pl/sklep_grupa.asp?e=6gPr0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 15:58, Cymciak napisał:

Czy pojawi się u Was Edycja Kolekcjonerska Mists of Pandaria, która została dzisiaj zapowiedziana?

Jeśli tak, to kiedy można spodziewać się pre-ordera?

Pre-order odpalimy po potwierdzeniu ceny i dostępności przez polskiego dystrybutora, prowadzimy rozmowy w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 23:18, kill69 napisał:

Będziecie mieli Dark Soul na PC, ale w tańszej wersji - tj. nie Prepare to Die Edition
? I czy jest możliwość "podpiecia" zamówienia do innego już oczekującego?

http://www.gram.pl/sklep/pc/dark-souls
Aby zmienić produkty w zamówieniu, musisz się skontaktować z naszym DOK, albo anulować zamówienie i złożyć nowe z właściwymi produktami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2012 o 09:06, khizbu napisał:

Kilka dni temu ktoś napisał że zmieniło mu dostawcę w trakcie realizacji. Przy okazji
sprawdziłem czy u mnie też tak będzie. Jak się złoży zamówienie to jest UPC:
http://i.imgur.com/MZ9RN.png
A po nadaniu paczki zmienia się na DB Schenker.
Dla mnie ofc nie ma to znaczenia, ale myślałem że warto by was poinformować.

Dzięki, poprawimy to. Kiedyś wysyłaliśmy paczki tylko UPS, więc stąd ta informacja. Tak jak pisałam wcześniej o wyborze kuriera decyduje centrum logistyczne Action, a to, jakim kurierem pojedzie czyjeś zamówienie, okazuje się dopiero po nadaniu numeru przewozowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2012 o 10:21, Cierpik182 napisał:

1. Mogłabyś odłożyć wysyłkę zamówienia PE00331249 do 8 sierpnia? W zamówieniu jest napisane,
że wyślecie ją 2 sierpnia, a ja wtedy będę na wyjeździe i jej nie odbiorę.. ;/ Ładnie
proszę :)


OK, ale na wszelki wypadek przypomnij mi się jeszcze 08.08.2012.

Dnia 26.07.2012 o 10:21, Cierpik182 napisał:

2. Będę się dopytywał i dopytywał... obym Ci się nie znudził :D Jest jakieś nowe info
w kwestii Settlersów 7 i brakujących DLC? :)


W kwestii brakującej zawartości Settlers 7 wysyłam maila do Ubi co kilka dni od początku czerwca, ale moja osoba kontaktowa wciąż nie dostała kodów. (...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2012 o 12:55, RakuPL napisał:

Kiedy można się będzie (mniej więcej) spodziewać odbioru zamówienia PU02411211?

Twoje zamówienie realizuje Sferis, powinno być gotowe do odbioru najpóźniej jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2012 o 14:28, kesik93 napisał:

Wiadomo już co z Edycją Limitowaną Sleeping Dogs?

Na 99% będziemy ją mieć, potwierdzenie mam uzyskać najpóźniej 30.07.2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie jeszcze możliwość zamówienia u Was gry : Total War : Shogun 2 i Zmierzchu Samurajów ?
Z góry dziękuje za odpowiedź !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować