Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2012 o 19:50, ajst90 napisał:

Witam, chciałem zapytać czy w pre-orderze Tekken Tag Tournament 2 na ps3 będą dodatkowe
stroje oraz postacie?

Dzięki za informację, wysłałam właśnie zapytanie do Cenegi, czy też nas rozpieszczą tym DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ania, jak się sprawa ma z wczesniejszym dostępem do GW2 dla tych, którzy zamówili pre-order i potwierdzą do 23.08? Bo teraz jest info, że dostaną 1 dzień headstart, ale w momencie, kiedy ja skąłdałem zamówienie, jeszcze tego info (chyba) nie było. Czy więc mnie też to dotyczy, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 00:20, Gaara666 napisał:

Czy są już jakieś informacje o edycji limitowanej Halo 4 na gram.pl?

Nie mamy żadnego potwierdzenia z MS jeszcze, dopytam się jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 02:01, Harrolfo napisał:

Aniu,
Czy wiesz, kiedy można się spodziewać poznania wymagań Niesamowitego Spider-Mana na PC?
Czy będziecie dodawali jakieś DLC?

LEM nie przewiduje żadnych bonusów DLC, o wymagania sprzętowe dopytam się jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 14:27, Tenebrael napisał:

Ania, jak się sprawa ma z wczesniejszym dostępem do GW2 dla tych, którzy zamówili pre-order
i potwierdzą do 23.08? Bo teraz jest info, że dostaną 1 dzień headstart, ale w momencie,
kiedy ja skąłdałem zamówienie, jeszcze tego info (chyba) nie było. Czy więc mnie też
to dotyczy, czy nie?

Wszystkie bonusy jak zwykle obowiązują także wstecznie - czyli: tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 15:54, DarkWolf_PL napisał:

Aniu chcę się upewnić w pewnej sprawie, czy zamawiając gw 2 z opcją płatności za pobraniem
nadal mogę liczyć na jednodniowy headstart?

Oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 19:37, akne napisał:

LEM nie przewiduje żadnych bonusów DLC,

A więc pozostaje mieć nadzieję, że będą już zaimplementowane w grze ;)

Dnia 01.08.2012 o 19:37, akne napisał:

o wymagania sprzętowe dopytam się jutro.

Ok, dzięki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, to jeszcze jedno pytanie ode mnie. Zauważyłem, że pojawiło się u Was wreszcie Darksiders 2. Oczywiście zamówiłem, ale... jak się sprawa ma z wydaniem PL? Na karcie produktu widnieje data wysyłki (20.08.2012), wersja językowa (polskie napisy), natomiast z tego co wiem, gra nie ma obecnie polskiego wydawcy. Czy coś przespałem i już wydawca jest, czy karta produktu została wrzucona na wyrost? Pytam, bo zalezy mi na graniu od chwili światowej premiery i chciałbym mieć pewność, że u Was tego 20-go gra rzeczywiście będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2012 o 11:53, Keiran napisał:

Swiatowa premiera DS2 jest chyba 14go a nie 20go? Moze to jakis prywatny import.


Możliwe, chodziło mi bardziej o to, czy na pewno będzie w sklepie Gram w jakichś sensownych okolicach premiery. Zresztą, skoro ma być j.pol., to sądzę, że raczej nie jest to wersja sprowadzania z zagranicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo już kto jest wydawcą Darksiders II w Polsce? I czy będzie edycja limitowana? Według głównej strony gry wszystkie pre-ordery mają być limitką. :) Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Darksiders to na 80% Cenega wyda to w PL o terminie. GOL nawet rzucił pre-order Edycji Limiotwanej z cenegowskimi znaczkami na okładce, więc raczej jakieś nieoficjalne info już poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.08.2012 o 22:03, Harrolfo napisał:

> o wymagania sprzętowe dopytam się jutro.
Ok, dzięki wielkie.

Otóż wymagania przedstawiają się następująco:
Windows XP (z SP3) / Windows Vista (z SP2) / Windows 7, Intel Core 2 Duo 2,6 GHz lub AMD Athlon 64 X2 3800+ (zalecane: Intel Core Quad 2,4 GHz lub AMD Athlon II X4 2,6 GHz), 3 GB RAM, karta graficzna 512 MB z przyspieszeniem sprzętowym 3D w 100% zgodna z DirectX 9.0c z obsługą Shader Model 3 (zalecane: NVidia Geforce 8800GT, AMD Radeon HD4830; karty spełniające wymagania minimalne: NVidia Geforce 7950GT, AMD Radeon X1800 GTO), 8,1 GB wolnego miejsca na dysku twardym, zalecane łącze szerokopasmowe, karta dźwiękowa zgodna z DirectX 9.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2012 o 10:22, Tenebrael napisał:

Ok, to jeszcze jedno pytanie ode mnie. Zauważyłem, że pojawiło się u Was wreszcie Darksiders
2. Oczywiście zamówiłem, ale... jak się sprawa ma z wydaniem PL? Na karcie produktu widnieje
data wysyłki (20.08.2012), wersja językowa (polskie napisy), natomiast z tego co wiem,
gra nie ma obecnie polskiego wydawcy.

Polski wydawca powinien ogłosić oficjalnie w tym tygodniu, że to wyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 20:56, deco662 napisał:

Czy w ofercie sklepu pojawi się Borderlands 2 (PC) ultimate loot chest ?

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować