Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2012 o 14:44, akne napisał:

Polski wydawca powinien ogłosić oficjalnie w tym tygodniu, że to wyda.


Mi bardziej chodzi o datę - czy to jest już pewna data? Pytam, bo nie wiem, czy kupować w Polsce, czy usmiechnąć się do braciaka w UK.

A, jeszcze pytanie: najpewniej nie możesz powiedzieć, czy będzie to Cenega? Wiem, że raczej nie możesz, ale spytać nie zaszkodzi. Choć mam w tej materii bardzo złe przeczucia, że jednak to będzie Cenega :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2012 o 14:48, Harrolfo napisał:

Bardzo dziękuję, czyli pewnie zagram i zostawiam zamówienie :)

3 GB RAM to zalecane czy minimalne?

Przepisałam żywcem tekst z tyłu okładki :) Pewnie minimalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.08.2012 o 15:36, Tenebrael napisał:

Mi bardziej chodzi o datę - czy to jest już pewna data? Pytam, bo nie wiem, czy kupować
w Polsce, czy usmiechnąć się do braciaka w UK.


Pewne są tylko dwie rzeczy w życiu: śmierć i podatki :)
Jutro się pewnie oficjalnie czegoś więcej dowiemy.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ania, nie wiem czy może nie pytam za wcześnie, ale może jest to już wiadome - czy za przesyłkę gw2 kolekcjonerki będze można zapłacić przelewem czy tylko za pobraniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2012 o 17:03, Asumix napisał:

Ania, nie wiem czy może nie pytam za wcześnie, ale może jest to już wiadome - czy za
przesyłkę gw2 kolekcjonerki będze można zapłacić przelewem czy tylko za pobraniem?

Tylko za pobraniem, a dostawa tylko kurierem - tak jak informowaliśmy kupujących pre-purchase''y do EK na karcie pre-purchase''a. Zamówienia na EK dla nabywców pre-purchase''ów (koszt wysyłki 14,90 zł + 1,00 zł za EK = 15,90 zł tak jak za zwykłą wysyłkę za pobraniem) zostaną przez nas wygenerowane do 10.08.2012, potwierdzanie danych do wysyłki będzie możliwe od 20.08.2012.
EK otrzymają tylko nabywcy pre-purchase''ów, ponieważ dostaniemy jej tylko tyle, ile sprzedaliśmy pre-purchase''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o EK Mists of Pandaria. Czekaliscie na potwierdzenie ceny i dostępności. Dzisiaj widzę, ze jest już wyprzedana mimo niepotwierdzonej ceny. Czy ona była dostępna w Waszym sklepie czy dopiero będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy do preorderów Darksiders 2 na PC będzie dorzucane DLC "Tomb of ...." ? Niestety niema tego wyszczególniego w opisie produktu,a jest to bardzo ważny aspekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Akne!
Wysłałem już formularz do działu obsługi klienta, ale tak na wszelki wypadek zostawiam zapytanie tutaj.
W środę odebrałem słuchawki Roccat Kave 5.1, ale nie jestem zadowolony z zakupu (z powodu szumu w słuchawkach) czy jest możliwość wymiany słuchawek na inny produkt jak np. "Słuchawki SteelSeries Siberia V2 - czarne"?

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 16:31, Vantor_Zorin napisał:

Widzę że nakład EK MoP jest wyczerpany..Jak zamówiłem Wt, 31.07.2012 o godz. 18:34 to
na pewno dostanę swój egzemplarz?

Nałożyłam ograniczenie na pewną ilość, bardzo niewielką, którą mam zaklepaną. Staram się o więcej.
Jeśli udało Ci się złożyć zamówienie, to znaczy, że - o ile nie nastąpią jakieś kataklizmy itp. - dostaniesz egzemplarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 14:57, Deturis napisał:

Witam Akne!
Wysłałem już formularz do działu obsługi klienta, ale tak na wszelki wypadek zostawiam
zapytanie tutaj.
W środę odebrałem słuchawki Roccat Kave 5.1, ale nie jestem zadowolony z zakupu (z powodu
szumu w słuchawkach) czy jest możliwość wymiany słuchawek na inny produkt jak np. "Słuchawki
SteelSeries Siberia V2 - czarne"?

DOK Ci wszystko opisze w mailu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2012 o 22:19, LukaszR50 napisał:

Dlaczego premiera Risen 2 na konsole została przesunięta ? :/

Pytanie do Cenegi raczej, nie umiem Ci odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2012 o 21:58, Cymciak napisał:

Pytałem o EK Mists of Pandaria. Czekaliscie na potwierdzenie ceny i dostępności. Dzisiaj
widzę, ze jest już wyprzedana mimo niepotwierdzonej ceny. Czy ona była dostępna w Waszym
sklepie czy dopiero będzie?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=12148
Jeśli uzyskam potwierdzenie zwiększenia ilości, to produkt ponownie będzie można zamawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2012 o 21:43, Kadaj napisał:

> 02.08.2012 to ważna data w historii sklepu gram.pl:
> http://www.gram.pl/sklep/digi

Świetny pomysł. ^^

Będą też gry steamworksowe?

Na razie testujemy na tym, co widać; do końca roku pojawi się więcej produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować