Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2012 o 20:22, Harrolfo napisał:

Bardzo ważna, ale nie działa sortowanie alfabetyczne ;)

Tja, poprawiamy to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 20:16, Dimachu napisał:

Zadam bardzooo głupie pytanie :P , czy jeżeli zamówie tą wersje Prototype 2 http://www.gram.pl/sk1_9wfkGu,5_Prototype_2_Edycja_Radnet_steelbook_figurka.html
to dostane DLC + steelbook + figurka czy były to tylko bonusy dla preorderów.

To nie jest głupie pytanie :)
Tak, to były bonusy do pre-orderów, ale kilka osób nie potwierdziło zamówień, więc dziś odblokowałam ten zestaw do zamówień (zestaw, czyli Radnet + figurka + steelbook), do wyczerpania zapasu (kiedy zapas bonusów się skończy, to ten zestaw przestanie być dostępny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. :) Czy Cenega odpisała już w sprawie ewentualnych dodatków do Tekken Tag Tournament 2 na ps3, jeżeli chodzi o pre-order?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 21:36, ajst90 napisał:

Witam ponownie. :) Czy Cenega odpisała już w sprawie ewentualnych dodatków do Tekken
Tag Tournament 2 na ps3, jeżeli chodzi o pre-order?

Cenega niestety nie wypowiedziała się w tej sprawie, zatem pewnikiem bonusy zgarnie na wyłączność muve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie dotyczące gry Darksaiders2 - czy gra oferowana przez gram.pl ma możliwość dodania do konta Steam czy jest jakaś inna platforma? Dodatkowo chciałbym zapytać o pudelka do GuildWars2 które gram.pl ma wysyłać do osób które zakupiły pre-purchase - kiedy będą one wysyłane?
Dziękuję za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2012 o 12:06, NesQik napisał:

Witam, mam pytanie dotyczące gry Darksaiders2 - czy gra oferowana przez gram.pl ma możliwość
dodania do konta Steam czy jest jakaś inna platforma?

http://www.gram.pl/news_8AThG,C5_Znamy_minimalne_i_zalecane_wymagania_sprzetowe_Darksiders_II.html
Wersja pudełkowa i cyfrowa przypisują się do Steama, bo jest to forma DRMu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie drobne pytanie, bo moje zamówienie z 2006 roku Medievala 2, które było zrealizowane nagle ma status w realizacji, wiem że to nic nie znaczący drobiazg, ale dla porządku ( w sumie w waszej bazie) można to naprawić:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnośnie wysyłki "pre-ordera" jako że nigdy u was nie zamawiałem nie mam pojęcia jak to działa. Jeśli planowana wysyłka to 24.09.2012 rozumiem że powinienem dostać przesyłkę 25.09.2012 lub 26.09.2012 (Odbiór by był w Sferisie) Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była by możliwość zmiany w moim zamówieniu klawiatury Razer Lycos Mirror na zwykłą Razer Lycos ? czy już niestety jest za późno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 18:41, lukaszluzak napisał:

Witam. Mam pytanie odnośnie wysyłki "pre-ordera" jako że nigdy u was nie zamawiałem nie
mam pojęcia jak to działa. Jeśli planowana wysyłka to 24.09.2012 rozumiem że powinienem
dostać przesyłkę 25.09.2012 lub 26.09.2012 (Odbiór by był w Sferisie) Dzięki za odpowiedź.

Sądząc po dacie wysyłki (24.09.2012), którą podałeś, to zamówiłeś WoW Mists of Pandaria. W tym przypadku nie możemy wysłać gry wcześniej niż dzień przed premierą, czyli dostawa do punktu do odbioru w dniu premiery (25.09.2012), nie wcześniej, bo jak zwykle w przypadku gier Blizzarda jest embargo na wcześniejszą wysyłkę.
25.09.2012 dostaniesz sms i mail, że zamówienie jest gotowe do odbioru (zwykle między 11:00 a 14:00) i dopiero wtedy udaj się po odbiór (bo towar musi dojechać do tego punktu odbioru, punkt go musi przyjąć, przeliczyć i oznaczyć zamówienia z tym towarem jako gotowe do odbioru (i wtedy do Klientów wyślą się informacje, że mogą się zgłosić po odbiór). Na odbiór zamówienia masz 5 dni roboczych licząc od momentu otrzymania maila i sms, że zamówienie jest gotowe do odbioru.
W przypadku innych premier, które nie mają embarga na wcześniejszą wysyłkę, datę wysyłki też podajemy jako "dzień premiery -1", ale często dostajemy towar wcześniej i od razu go wysyłamy do Klientów, i wtedy mogą go odebrać wcześniej niż w dniu premiery.

Jeśli masz jakieś pytania jeszcze - pisz śmiało.
Nie ma głupich pytań - są tylko głupie odpowiedzi ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 19:47, TTBoS napisał:

Była by możliwość zmiany w moim zamówieniu klawiatury Razer Lycos Mirror na zwykłą Razer
Lycos ? czy już niestety jest za późno ?

Twoje zamówienie jeszcze nie trafiło do realizacji do Sferisa (wstrzymałam je teraz, żeby nie poszło rano).
Napisz szybciutko maila do naszego DOK:
http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4
i opisz, co chcesz zmienić w zamówieniu, to Ci je zmienimy jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 20:13, akne napisał:

Twoje zamówienie jeszcze nie trafiło do realizacji do Sferisa (wstrzymałam je teraz,
żeby nie poszło rano).
Napisz szybciutko maila do naszego DOK:
http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4
i opisz, co chcesz zmienić w zamówieniu, to Ci je zmienimy jutro.



Super już napisałem. Bardzo dziękuje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań odnośnie Total Wara

1. Czy wiadomo kiedy będzie dostępne Total War Shogun 2 i Zmierzch Samurajów?
2. Czy zamawiając Empire / Napoleon Total War z serii "Platynowa Kolekcja" za 30zł dostaje dostęp do wszystkich DLC jakie się ukazały?
3. To samo co wyżej ale dotyczące Total War Shogun 2 (też za 30zł)

Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2012 o 19:33, Destroyer_ml napisał:

1. Czy wiadomo kiedy będzie dostępne Total War Shogun 2 i Zmierzch Samurajów?

Najprawdopodobniej dopiero we wrześniu.

Dnia 07.08.2012 o 19:33, Destroyer_ml napisał:

2. Czy zamawiając Empire / Napoleon Total War z serii "Platynowa Kolekcja" za 30zł dostaje
dostęp do wszystkich DLC jakie się ukazały?

Nie, to są "gołe" wydania.

Dnia 07.08.2012 o 19:33, Destroyer_ml napisał:

3. To samo co wyżej ale dotyczące Total War Shogun 2 (też za 30zł)

Też dopiero we wrześniu najwcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować