Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2012 o 21:04, igor1_2_3 napisał:

Jest jeszcze szansa na Edycje Kolekcjonerską World of Warcraft Mists of Pandaria?

Tak, czekam na potwierdzenie ostatecznej ilości, jaką dostaniemy - jeśli będzie większa niż ta, na ile mamy zamówień obecnie, to odblokuję ten produkt do zamawiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taką nieścisłość znalazłem, mianowicie Dead Island Platinum Edition znajduję się w grach akcji ale już Dead Island GotYE w FPP, choć może to tak celowo :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, chyba ostatnie pytanko, czy gry z serii Total War ukażą się w jakiejś serii ze wszystkimi DLC, tak jak np Medieval 2 + Królestwa.
Chodzi mi głównie o Empire, Napoleon i Shogun 2, przymierzałem się do kupna ale skoro są "gołe" to nie za bardzo się opłaca, na dodatek Shogun 2 dopiero we wrześniu przez co odpada promocja -50% na wszystkie części :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 18:31, lukaszluzak napisał:

Witam. Czy jest możliwość zamówienia pre-order WoW Mists of Pandaria razem z Battle.net
Authenticator ( http://www.gram.pl/sklep/pc/battlenet-authenticator-token-dla-gier-blizzard),
żeby wysyłka była w jednym czasie? Czy jestem zmuszony do złożenia dwóch różnych zamówień?

Niestety nie, ponieważ tego tokena nie można łączyć z produktami pre-orderowymi, ponieważ nie jest w ciągłej dostępności i nie wiadomo, czy będzie nowa dostawa w okolicach premiery WoW MoP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 14:14, Carter napisał:

Czy X-Com będzie wymagał steam lub innej platformy cyfrowej

Zapytam się Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 21:50, Destroyer_ml napisał:

Dobra, chyba ostatnie pytanko, czy gry z serii Total War ukażą się w jakiejś serii ze
wszystkimi DLC, tak jak np Medieval 2 + Królestwa.
Chodzi mi głównie o Empire, Napoleon i Shogun 2, przymierzałem się do kupna ale skoro
są "gołe" to nie za bardzo się opłaca, na dodatek Shogun 2 dopiero we wrześniu przez
co odpada promocja -50% na wszystkie części :/

Było takie wydanie w Złotej Kolekcji - Empire + Napoleon z DLC:
http://www.gram.pl/prod_9QvjHe4_Empire_Total_War_Napoleon_Total_War_Game_of_the_Year_Edition.html
i takie coś też wydali:
http://www.gram.pl/prod_8A3lGO7_Total_War_Ery_Wielkich_Wojen.html
ale od dłuższego czasu oba produkty są niedostępne. Moim zdaniem jeszcze w tym roku CD Projekt powinien wydać jakiś zestaw Total Warów z dodatkami np. w Platynowej Kolekcji, ale to jest tylko moje gdybanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 21:31, Skrzypiec napisał:

Taką nieścisłość znalazłem, mianowicie Dead Island Platinum Edition znajduję się w grach
akcji ale już Dead Island GotYE w FPP, choć może to tak celowo :].

Nie celowo, po prostu kategoria "Gry akcji" jest domyślna przy zakładaniu nowego produktu :) Poprawiłam teraz kategorię tego produktu :)
(kiedyś w pośpiechu założyłam też jakiś dodatek do Simsów w kategorii "Gry akcji" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda wydanie pudełkowe edycji podstawowe Guild Wars 2? Będzie zawierało coś w stylu obszernej książeczki jak to było w przypadku pierwszej części(taka obszerniejsza i klimatyczna instrukcja, z historia świata i takie tam)? Czy może zwyczajnie płytka z grą, karteczka z kluczem aktywacyjnym i podstawową instrukcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 21:10, akne napisał:

> Jest jeszcze szansa na Edycje Kolekcjonerską World of Warcraft Mists of Pandaria?

Tak, czekam na potwierdzenie ostatecznej ilości, jaką dostaniemy - jeśli będzie większa
niż ta, na ile mamy zamówień obecnie, to odblokuję ten produkt do zamawiania.

Jak ilość EK zostanie potwierdzona i nie będzie już więcej dostępnych egzemplarzy to proszę o stosowną informacje (w tym temacie lub w karcie produktu w sklepie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 18:06, igor1_2_3 napisał:

Jak ilość EK zostanie potwierdzona i nie będzie już więcej dostępnych egzemplarzy to
proszę o stosowną informacje (w tym temacie lub w karcie produktu w sklepie).


Powiem z doświadcznia w ten sposób: przed premierą lub krótko po premierze gry jakieś egzemplarze się zawsze zwolnią. Ktoś anuluje zamówienie, ktoś inny nie potwierdzi w terminie, ktoś weźmie z zapłatą przy odbiorze po czym zamówienia nie odbierze. To zdarza się zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 17:50, Vantor_Zorin napisał:

W moim zamówieniu na EK MoP cena to 269.90 a na karcie produktu 299.90....O co chodzi?

Może załapałeś się przed podwyżką(jeśli była)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2012 o 18:06, igor1_2_3 napisał:

Jak ilość EK zostanie potwierdzona i nie będzie już więcej dostępnych egzemplarzy to
proszę o stosowną informacje (w tym temacie lub w karcie produktu w sklepie).

EK jest ponownie dostępna do zamawiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 17:50, Vantor_Zorin napisał:

W moim zamówieniu na EK MoP cena to 269.90 a na karcie produktu 299.90....O co chodzi?

Zmianie uległa cena, ale jeśli ktoś złożył zamówienie wcześniej i ma cenę 269,90, to nie zmienimy mu na 299,90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 16:16, Gol_Galad napisał:

Jak wygląda wydanie pudełkowe edycji podstawowe Guild Wars 2? Będzie zawierało coś w
stylu obszernej książeczki jak to było w przypadku pierwszej części(taka obszerniejsza
i klimatyczna instrukcja, z historia świata i takie tam)? Czy może zwyczajnie płytka
z grą, karteczka z kluczem aktywacyjnym i podstawową instrukcja?

Wysłałam zapytanie do CD Projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 16:16, Gol_Galad napisał:

Jak wygląda wydanie pudełkowe edycji podstawowe Guild Wars 2? Będzie zawierało coś w
stylu obszernej książeczki jak to było w przypadku pierwszej części(taka obszerniejsza
i klimatyczna instrukcja, z historia świata i takie tam)? Czy może zwyczajnie płytka
z grą, karteczka z kluczem aktywacyjnym i podstawową instrukcja?

Odpowiedź osoby z CD Projekt:
"Z tego co wiem, to jest to ta standardowa zawartość, czyli płytka z grą,
karteczka z kluczem aktywacyjnym i podstawową instrukcją."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko. Czy istnieje możliwość wysłania mi, chociażby na maila, duplikatu faktury (lub paragonu) zamówienia złożonego już dawno (konkretnie nr. HS02431067 ) gdyż cenega życzy sobie zdjęcie faktury abym mógł zarejestrować Mafię II w Kompanii Graczy... A ja niestety tylko właśnie tej faktury nie mogę znaleźć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 18:51, Robertson250 napisał:

Mam małe pytanko. Czy istnieje możliwość wysłania mi, chociażby na maila, duplikatu faktury
(lub paragonu) zamówienia złożonego już dawno (konkretnie nr. HS02431067 ) gdyż cenega
życzy sobie zdjęcie faktury abym mógł zarejestrować Mafię II w Kompanii Graczy... A ja
niestety tylko właśnie tej faktury nie mogę znaleźć :(

Oczywiście. Napisz do naszego DOK: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4, podaj numer zamówienia, a wyślemy Ci mailem duplikat dowodu zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować