Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Witam kiedy planujecie wysyłać Guild Wars 2 dla graczy , którzy kupili pre-purchase ? Z nieoficjalnych zródeł słyszałem , że wysyłacie 10 dni przed premierą


Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 14:01, Darktomd napisał:

Witam kiedy planujecie wysyłać Guild Wars 2 dla graczy , którzy kupili pre-purchase ?
Z nieoficjalnych zródeł słyszałem , że wysyłacie 10 dni przed premierą

Wydanie pudełkowe bez klucza dla nabywców pre-purchase''ów GW 2 będziemy wysyłać w okolicach premiery, 27-28.08.2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2012 o 10:46, akne napisał:

Wydanie pudełkowe bez klucza dla nabywców pre-purchase''ów GW 2 będziemy wysyłać w okolicach
premiery, 27-28.08.2012.


A te wersje Edycji Kolekcjonerskiej, które mają w sobie klucz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2012 o 10:52, Piotrbov napisał:

> Wydanie pudełkowe bez klucza dla nabywców pre-purchase''ów GW 2 będziemy wysyłać
w okolicach
> premiery, 27-28.08.2012.

A te wersje Edycji Kolekcjonerskiej, które mają w sobie klucz?

Tak jak normalne wydanie pudełkowe - czyli dzień przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2012 o 12:01, Harrolfo napisał:

Aniu,
Zamówienie numer PF01671299 jest nadal w realizacji podczas, gdy ja już od piątku cieszę
się grą :)

UPS nam dostarcza raporty tylko o doręczonych przesyłkach za pobraniem, zatem Twoje zamówienie, które były płatne z góry, zmieni status na "zrealizowane" po 14 dniach od wysłania (nasz skrypt mu zmieni, jako tzw. "domniemanie doręczenia").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2012 o 16:40, donard napisał:

Droga Aniu, żadne ptaszki nie ćwierkają o jakiś kolekcjonerkach watch dogs czy dishonored?

Cisza na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2012 o 14:42, Harrolfo napisał:

Mhm, rozumiem.
A nie byłoby lepiej dodać klientowi możliwości uznania zamówienia za dostarczone?

Zaczniemy od tego, a potem każemy klientom samodzielnie pakować zamówienia ;)
A poważnie to nie jest jakiś palący problem, po 14 dniach i tak zamówienie się oznaczy jako "zrealizowane".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie może jakieś tajne informacje co do tego kiedy zostanie wydany StarCraft II: Heart of the Swarm?:P Bo widzę już go od dosyć dawna na waszym pre-orderze.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akne, czy, składając pre-order na Guild Wars 2 z płatnością przy odbiorze w którymś z salonów w Warszawie, również dostanę dostęp do headstartu?
Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aniu,
niedawno potwierdziło się, że Cenega będzie dystrybutorem gier THQ, prawda? Czy to oznacza, że będziecie mieć w swoim sklepie gry od ów wydawcy? Chodzi mi głównie o dwie pozycje - South Park: The Stick Of Truth (2013...) oraz WWE''13 (początek listopada 2012) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2012 o 16:21, tbgkol napisał:

Macie może jakieś tajne informacje co do tego kiedy zostanie wydany StarCraft II: Heart
of the Swarm?:P Bo widzę już go od dosyć dawna na waszym pre-orderze.:D


Niedługo mają się zacząć beta-testy tego dodatku. O dacie premiery gier Blizzarda sklepy są informowane w tym samym dniu co nabywcy taki zwyczaj mają. Jednak myślę, że skoro lada dzień mają się zacząć beta testy to myślę, że HotS wyjdzie na koniec listopada - początek grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Jest jakaś szansa, że jeszcze dzisiaj dostaniecie dostawę Sleeping Dogs i uda się Wam rozpocząć wysyłkę czy już niezbytnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2012 o 13:47, mara130 napisał:

Kiedy będzie dostępny produkt Karta PlayStation Network 100zł (kod on-line)?

nieaktualne kupiłam w Saturnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować