Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2012 o 10:46, akne napisał:

> Witam kiedy planujecie wysyłać Guild Wars 2 dla graczy , którzy kupili pre-purchase
?
> Z nieoficjalnych zródeł słyszałem , że wysyłacie 10 dni przed premierą
Wydanie pudełkowe bez klucza dla nabywców pre-purchase''ów GW 2 będziemy wysyłać w okolicach
premiery, 27-28.08.2012.


Czy jeśli jestem zainteresowany pudełkowym wydaniem GW2 (nabyłem pre purchase więc rozumiem że będzie już bez drugiego klucza) to czy powinienem w jakiś sposób to zgłosić (mail, telefon do obsługi klienta)? I jak będzie wyglądać sprawa płatności za przesyłkę?

Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Tak właściwie to jak sprawa wygląda z GW2. "Nabyłem" pre - purchase wersji normalnej z opcją zapłaty przy odbiorze. W takim wypadku otrzymam klucz w pudełku mam rozumieć ?
A w przypadku gdybym zmienił i zapłacił "z góry" przelewem to klucz przyjdzie osobno (na maila?) a pudelko osobno?
Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2012 o 12:54, WooWooWoo napisał:

Witam.
Tak właściwie to jak sprawa wygląda z GW2. "Nabyłem" pre - purchase wersji normalnej
z opcją zapłaty przy odbiorze. W takim wypadku otrzymam klucz w pudełku mam rozumieć
?
A w przypadku gdybym zmienił i zapłacił "z góry" przelewem to klucz przyjdzie osobno
(na maila?) a pudelko osobno?
Dzięki.


Hym... Prawdopodobnie kupiłeś pre-order, bo pre-purchase, to byś dawno dostał i dawno byś musiał za niego zapłacić.
Niezależnie jaką formę zapłaty weźmiesz, w pre-orderze dostaniesz dwa klucze, pierwszy 23 sierpnia, który pozwala na grę jeden dzień przed premierą i 3 dni po premierze, będzie od dostępny z twojego zamówienia. W dniu premiery powinieneś dostać pudełko z grą, a w tym pudełko będzie główny klucz, który będzie ci umożliwiał pełną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2012 o 10:46, Piotrbov napisał:

Aniu, wiesz może dokładniej kiedy to: http://www.gram.pl/sklep/pc/steelseries-guild-wars-2-mousepad
pojawi się w waszym sklepie?
A jeśli w ciągu tygodnia, to jest jest jakaś możliwość, by dodać to do mojego zamówienia
Pre-purchase''a Guild Wars 2?

Teoretycznie w przyszłym tygodniu, przypomnij mi się 23.08.2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 18:07, Fimbulvinter napisał:

Karta Playstation Plus 365 dni - możecie powiedzieć kiedy to cudo będzie dostępne?

Staramy się o dostawę w przyszłym tygodniu, ale nic nie mogę obiecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2012 o 23:44, PolishBox napisał:

Witaj Aniu,
niedawno potwierdziło się, że Cenega będzie dystrybutorem gier THQ, prawda? Czy to oznacza,
że będziecie mieć w swoim sklepie gry od ów wydawcy? Chodzi mi głównie o dwie pozycje
- South Park: The Stick Of Truth (2013...) oraz WWE''13 (początek listopada 2012) ;-)

Cenega stała się dystrybutorem THQ, ale na razie cisza odnośnie dalszych premier THQ w Polsce (pewnie dogrywają kwestie handlowo-licencyjne :). Jeśli Cenega ogłosi, że wyda South Park i kolejne WWE, to oczywiście wprowadzimy to do pre-orderów. (...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2012 o 18:27, Titanton napisał:

Kiedy w ofercie Gram.pl będzie dostępna do zamówienia gra Assassin''s Creed III Edycja
Delux
?

Mam taką nadzieję, szanse są duże, śledź sklep i newsletter sklepowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Aniu,

Wiesz może kiedy znów będzie otwarty punkt odbioru osobistego w Galerii Łódzkiej?
Na początku sierpnia była mowa o 2 tygodniach, a już w sumie 3 minęły, więc wolałbym się upewnić.

Pozdrawiam,
Mr PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, ostatnio w czwartek dostałem grę. Nareszcie w małej paczce, a nie w tej metr na metr, w której 90% miejsca się marnuje... Czy w związku z tym, że nie wysyłacie w tych ogromnych paczkach, to myślicie może nad wysyłką do paczkomatów? Jest to naprawdę wygodna metoda dla osób, które najczęściej w godzinach 7-17 są całkowicie niedostępne dla kuriera tak jak ja i muszą kombinować jak odebrać grę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 21:45, akne napisał:

Teoretycznie w przyszłym tygodniu, przypomnij mi się 23.08.2012.


Właśnie sobie przypomniałem, że w czwartek wyjeżdżam, więc mogę się przypomnieć w środę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie dzisiaj dostałem maila z informacja , że wysyłacie mi GW 2 (pudełko bez klucza tu sie zgadza) lecz gdy widze liste i pisze "Zamówienie oczekuje na potwierdzenie Kliknij tutaj, aby je potwierdzi" gdy klikam wyskakuje mi informacja Twoje zamówienie nie zostało potwierdzone w przeciągu 5 dni od jego złożenia.I tu mam pytanie czy bez wzgledu na to czy taka informacja mi wyskakuje i tak wyślecie mi pudelko z plyta czy nie ?


Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aniu!
Mam pewien poważny(?) problem. Otóż otrzymałem dzisiaj email z prośbą o potwierdzenie mojego zamówienia na Edycję Kolekcjonerską Guild Wars 2.

Jednak kiedy ''klikam'' na potwierdź zamówienie w moim profilu zostaję przekierowywany do komunikatu "Twoje zamówienie nie zostało potwierdzone w przeciągu 5 dni od jego złożenia". Mail który dostałem mówi jakoby owo zamówienie zostało utworzone 7 sierpnia, jednak odwiedzam moje konto często i wcześniej jakoś go nie zauważyłem, ani nie otrzymałem również żadnego innego powiadomienia o jego utworzeniu.

Czy to wasz błąd systemowy? Wszakże w mailu który dostałem mowa jest o możliwości potwierdzenia zamówienia do 16 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również miałam ten problem, ale DOK wszystko ładnie rozwiązał na plus :)

Witam,
Podczas wysyłania mailingu do klientów wkradł się błąd, który uniemożliwiał potwierdzenie zamówienia. Jednak został już naprawiony, i aktualnie nie powinno być problemu z potwierdzeniem zamówienia. Przepraszam za kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości (bo w każdym miejscu pisze co innego) kiedy jest planowana wysyłka tego EK GW2? w mailu do potwierdzenia pisało; Wysyłka zamówionego produktu planowana jest na 27.08.2012.Po potwierdzeniu pisze: Status Twojego zamówienia: potwierdzone. oczekuje na wysyłkę w dniu 21.8.2012 a kumplowi pisze 22 tak więc kiedy?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 17:24, kill69 napisał:

Tak z ciekawości (bo w każdym miejscu pisze co innego) kiedy jest planowana wysyłka tego
EK GW2? w mailu do potwierdzenia pisało; Wysyłka zamówionego produktu planowana jest
na 27.08.2012.Po potwierdzeniu pisze: Status Twojego zamówienia: potwierdzone. oczekuje
na wysyłkę w dniu 21.8.2012 a kumplowi pisze 22 tak więc kiedy?

"Dziwne" daty już zostały wyprostowane, obecnie powinniście widzieć tylko "oczekuje na dostępność towaru".
EK powinniśmy dostać razem ze zwykłą edycją, więc wysyłka 27.08.2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować