Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2012 o 13:54, anakin1000 napisał:

Witaj Aniu!
Mam pewien poważny(?) problem. Otóż otrzymałem dzisiaj email z prośbą o potwierdzenie
mojego zamówienia na Edycję Kolekcjonerską Guild Wars 2.

Dnia 20.08.2012 o 13:54, anakin1000 napisał:

Czy to wasz błąd systemowy? Wszakże w mailu który dostałem mowa jest o możliwości potwierdzenia
zamówienia do 16 września.


Były problemy wczoraj z potwierdzaniem zamówień, ale zostały rozwiązane i widzę, że udało Ci się potwierdzić zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Były problemy wczoraj z potwierdzaniem zamówień, ale zostały rozwiązane i widzę, że udało Ci się potwierdzić zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 12:43, Piotrbov napisał:

> Teoretycznie w przyszłym tygodniu, przypomnij mi się 23.08.2012.

Właśnie sobie przypomniałem, że w czwartek wyjeżdżam, więc mogę się przypomnieć w środę?


Termin dostawy jeszcze nie jest potwierdzony, teoretycznie do poniedziałku powinno być dostępne, ale wszystko się jeszcze może zdarzyć - może przypomnij mi się mailowo w poniedziałek 27.08 rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 16:22, akne napisał:

Termin dostawy jeszcze nie jest potwierdzony, teoretycznie do poniedziałku powinno być
dostępne, ale wszystko się jeszcze może zdarzyć - może przypomnij mi się mailowo w poniedziałek
27.08 rano?


Ok, tak zrobię. Dzięki wielkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 11:30, tbgkol napisał:

Aniu, ostatnio w czwartek dostałem grę. Nareszcie w małej paczce, a nie w tej metr na
metr, w której 90% miejsca się marnuje... Czy w związku z tym, że nie wysyłacie w tych
ogromnych paczkach, to myślicie może nad wysyłką do paczkomatów? Jest to naprawdę wygodna
metoda dla osób, które najczęściej w godzinach 7-17 są całkowicie niedostępne dla kuriera
tak jak ja i muszą kombinować jak odebrać grę....

Jeszcze nie wszystkie zamówienia wychodzą w małych paczkach, trudno powiedzieć, kiedy uda nam się to dostosować pod paczkomaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2012 o 09:41, Cierpik182 napisał:

Wiesz może kiedy znów będzie otwarty punkt odbioru osobistego w Galerii Łódzkiej?
Na początku sierpnia była mowa o 2 tygodniach, a już w sumie 3 minęły, więc wolałbym
się upewnić.

Działa ponownie już, dziś wysłaliśmy do niego Twoje zamówienie, jutro powinno być do odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 09:20, igor1_2_3 napisał:

Kiedy znów będzie dostępna do zamawiania gra Darkaiders II na PS3?

Nie będzie dostępna już u nas, wyczerpała się ilość, nowych dostaw nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2012 o 19:07, Leszku12 napisał:

witam , czy ten serwis gram.pl posiada battlefield 3 premium na ps3 ponieważ nie moge
znaleźć ;/

Battlefield 3 Premium na PS3 można kupić tylko przez PSN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aniu
Zamówiłem dzisiaj Dark Souls: Prepare to Die Edition i chciałbym aby gra została wysłana 29 sierpnia jeżeli jest taka możliwość, był bym bardzo wdzięczny ;]

Nr. zamówienia: AP02611211

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, nie wiedziałem że taki temat istnieje xd

Możesz mi powiedzieć co się stało z Shogunem 2 w platynowej kolekcji? Czekam i czekam na dostawę ale ni widu ni słychu i to nie tylko u was ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 20:01, Dimachu napisał:

Witaj Aniu
Zamówiłem dzisiaj Dark Souls: Prepare to Die Edition i chciałbym aby gra została wysłana
29 sierpnia jeżeli jest taka możliwość, był bym bardzo wdzięczny ;]

Nr. zamówienia: AP02611211

OK, ale w przyszłości kierujcie takie prośby do DOK, zwykle możemy wstrzymać wysyłkę jakiegoś zamówienia, ale musimy tego potem "ręcznie" pilnować, bo nie mamy do tego skryptów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 21:00, necron1501 napisał:

O kurcze, nie wiedziałem że taki temat istnieje xd

Zapraszam :)

Dnia 21.08.2012 o 21:00, necron1501 napisał:

Możesz mi powiedzieć co się stało z Shogunem 2 w platynowej kolekcji? Czekam i czekam
na dostawę ale ni widu ni słychu i to nie tylko u was ;<

Nakład wyczerpany w CDP, nowa dostawa najwcześniej we wrześniu, czyli będzie już po wyprzedaży, czyli wtedy wróci do normalnej ceny platyny - 49,99 zł. Spróbuj poszukać w innych sklepach (murowanych, gdzieś w mniej chodliwych lokalizacjach), może mają to jeszcze na stanie - wtedy będziesz mógł kupić w cenie wyprzedażowej - 29,99 zł (wyprzedaż trwa do 31.08.2012), ale raczej marne szanse, bo to był hit tej wyprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 22:16, necron1501 napisał:

Eh, szkoda że tak późno się zdecydowałem, a były jeszcze dwa egzemplarze na ultimie tydzień
temu ;<
No nic, dzięki wielkie ;)

Moim zdaniem max w listopadzie w platynie zląduje Złota Edycja (Shogun 2 + Zmierzch Samurajów).
Zajrzałam teraz na Allegro - są oferty za 29,99 zł na gołą podstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 22:38, akne napisał:

> Eh, szkoda że tak późno się zdecydowałem, a były jeszcze dwa egzemplarze na ultimie
tydzień
> temu ;<
> No nic, dzięki wielkie ;)
Moim zdaniem max w listopadzie w platynie zląduje Złota Edycja (Shogun 2 + Zmierzch Samurajów).
Zajrzałam teraz na Allegro - są oferty za 29,99 zł na gołą podstawkę.


Hmm, to może warto poczekać ^^ Kurde, przydatny ten wątek :D Dzięki wielkie raz jeszcze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 11:17, Hatsuyuki napisał:

Chciałabym zamówić Guild Wars 2, ale przy składaniu zamówienia wyświetla się błąd. Próbowałam
dwa razy i się nie udało.

Dziś mieliśmy kilka przerw technicznych i problemy z funkcjonowaniem serwisu, być może załapałaś się na jedną z nich. Jeśli w dalszym ciągu nie możesz złożyć zamówienia, to wklej mi screen z błędem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem sobie, że skoro są w przecenie, to zamówię sobie dodatki do WoW''a - Wrath of the Lich King i Cataclysm. No i wchodzę zadowolony na gram.pl, a tu informacja, że WotLK jest obecnie niedostępny. :)

Nie wiadomo może, kiedy gra wróci do sprzedaży? I czy nadal będzie w niższej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 22:30, Wilkoniak napisał:

Pomyślałem sobie, że skoro są w przecenie, to zamówię sobie dodatki do WoW''a
- Wrath of the Lich King i Cataclysm. No i wchodzę zadowolony na gram.pl,
a tu informacja, że WotLK jest obecnie niedostępny. :)

Nie wiadomo może, kiedy gra wróci do sprzedaży? I czy nadal będzie w niższej cenie?

WotLK się skończył już i nie będzie niestety nowej dostawy w trakcie trwania promocji na WoWy, czyli przed 07.09.2012 i trudno powiedzieć, czy będzie w ogóle dostępny we wrześniu, w okolicach premiery MoP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować