Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Zamówiłem pre-order GW2, który został opłacony. Znajomy chciał teraz żebym mu też zamówił i czy będę musiał 2x płacić za przesyłkę? Jeśli nie to jak postępować przy składaniu zamówienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 12:19, drblase napisał:

Zamówiłem pre-order GW2, który został opłacony. Znajomy chciał teraz żebym mu też zamówił
i czy będę musiał 2x płacić za przesyłkę? Jeśli nie to jak postępować przy składaniu
zamówienia?

Nasz DOK Ci odpisał, że nie da rady dorzucić nic do opłaconego zamówienia.
Co najwyżej musiałbyś szybko napisać do DOK, że prosisz o jego anulowanie i zwrot pieniędzy i złożyć nowe zamówienie na 2 szt.
Ale taką informację DOK musiałby dostać dziś do 16:00, żeby przypadkiem Twoje pierwsze zamówienie nie poszło do realizacji, bo gdyby poszło, to nie dostałbyś od nas zwrotu kosztu wysyłki.
Minusem jest to, że pieniądze wróciłyby na Twoje konto dopiero w ciągu kilku dni, a GW 2 wysyłamy 27.08.2012.
(...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. W czwartek zamówiłem procesor, płytę główną oraz pamięć RAM. Teraz, gdy sprawdzałem status zamówienia pisze : W Realizacji. Jednak obok w kolumnie Istotne informacje, jest napisane że zamówienie zostało wysłane. W szczegółach zamówieniach pisze też : Status Twojego zamówienia: pakowanie i przygotowanie do wysyłki. Chciałbym zapytać więc, czy to po prostu jakiś błąd i czy zamówienie zostało wysłane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 18:55, Infas napisał:

@up Zapomniałem dodać : nr zamówienia AS01251297

Twoje zamówienie realizuje Sferis, więc nie jestem teraz w stanie sprawdzić stanu jego realizacji, będę go znać w poniedziałek rano. Na 90% paczkę powinieneś dostać w poniedziałek, ale jeszcze się upewnię kontaktując z DOK Sferisa.
Te statusy często są niespójne, właśnie z powodu przekierowywania zamówień ze sprzętem do Sferisa - jedno wiem na pewno: Sferis otrzymał Twoje zamówienie, stąd moim zdaniem w poniedziałek powinieneś oczekiwać przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, czy w zamówieniach da się ustalić jakoś preferowaną godzinę odbioru? Na wakacjach nie ma z tym problemu, ale październik zbliża się nieubłaganie i nie chciałbym żeby kurier dzwonił do mnie spod mieszkania gdy ja jestem na uczelni.
Swoją drogą, to co by się stało gdyby mnie nie zastał i nie mógł się do mnie dodzwonić? Musiałbym czekać do następnego dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 23:47, khizbu napisał:

Swoją drogą, to co by się stało gdyby mnie nie zastał i nie mógł się do mnie dodzwonić?
Musiałbym czekać do następnego dnia?

Awizo?

Ja mam natomiast pytanie czy ten gamepad będzie dostępny do końca sierpnia?
http://www.gram.pl/sk3_8QTqGe27_Gamepad_Microsoft_Xbox_360_USB_dla_Windows_czarny.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 15:14, akne napisał:

/cut/


Yup dostałem, przeczytałem i przekazałem. Trudno, kumpel się spóźnił z zamówieniem to będzie musiał zapłacić :). Dzięki za szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 22:13, akne napisał:

> Chciałabym zamówić Guild Wars 2, ale przy składaniu zamówienia wyświetla się błąd.
Próbowałam
> dwa razy i się nie udało.
Dziś mieliśmy kilka przerw technicznych i problemy z funkcjonowaniem serwisu, być może
załapałaś się na jedną z nich. Jeśli w dalszym ciągu nie możesz złożyć zamówienia, to
wklej mi screen z błędem.


Okazało się, że zamówienie widnieje w "Moje zamówienia" i mogłam je opłacić. Dziękuję i przepraszam za kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 23:47, khizbu napisał:

Aniu, czy w zamówieniach da się ustalić jakoś preferowaną godzinę odbioru? Na wakacjach
nie ma z tym problemu, ale październik zbliża się nieubłaganie i nie chciałbym żeby kurier
dzwonił do mnie spod mieszkania gdy ja jestem na uczelni.

Niestety nie oferujemy opcji podania preferowanej godziny dostarczenia. Z tego co pamiętam, to takie opcje są dodatkowo płatne w firmach kurierskich, więc nawet nie myśleliśmy o wprowadzeniu takiej funkcjonalności.

Dnia 24.08.2012 o 23:47, khizbu napisał:

Swoją drogą, to co by się stało gdyby mnie nie zastał i nie mógł się do mnie dodzwonić?
Musiałbym czekać do następnego dnia?

Jeśli nie będzie mógł się dodzwonić, to podejmie drugą próbę doręczenia w kolejnym dniu roboczym.
Możesz wtedy zadzwonić do firmy kurierskiej, podać numer listu przewozowego i poprosić, aby kurier skontaktował się z Tobą, bo nie było Cię w domu i np. chcesz, żeby paczkę Ci dostarczył we wtorek po 16:00.
Kurierzy zwykle pod adresy prywatne dostarczają paczki albo wcześniej rano (8-9), albo wieczorem, bo wiedzą, że mnóstwo osób w ciągu dnia przebywa poza miejscem zamieszkania.
Jeśli paczka jest pobraniowa, to prawdopodobnie kurier jest w stanie doręczyć ją dowolnej osobie pod tym samym adresem, co Twój, o ile mu zapłaci. Z tego względu polecam paczki pobraniowe :)
Kiedy ja zamawiam coś prywatnie z wysyłką kurierem, to podaję adres mojej firmy (bo też mnie nie ma w domu przez cały dzień), a moi znajomi podają też adres niepracującej żony lub babci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2012 o 14:39, Hatsuyuki napisał:

Okazało się, że zamówienie widnieje w "Moje zamówienia" i mogłam je opłacić. Dziękuję
i przepraszam za kłopot.

Widzę, że płatność przeszła poprawnie i Twoje zamówienie oczekuje na wysyłkę jutro.
To żaden kłopot, feedback od użytkowników pozwala nam wyłapywać różne błędy w działaniu sklepu, więc to sama korzyść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 16:32, sylwasss napisał:

Witam,

Chciałem się zapytać czy w sklepie będzie niedługo odpalony pre-order do Battlefield-a
3 o nazwie Armored Kil (Siły Pancerne) ?

Pre-order na pewno będzie najpóźniej 2 tyg. przed premierą, czekam tylko na informacje od EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 16:36, barsum napisał:

Hej akne. Nie zostało wam żadne pudełko z płytką GW2? :)

Będą jakieś wolne sztuki chyba, napisz do mnie maila 29.08.2012 - koszt z wysyłką 15,90 zł płatne przy odbiorze (brak możliwości odbioru w punkcie GO24).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2012 o 00:05, Fimbulvinter napisał:

Ja mam natomiast pytanie czy ten gamepad będzie dostępny do końca sierpnia?
http://www.gram.pl/sk3_8QTqGe27_Gamepad_Microsoft_Xbox_360_USB_dla_Windows_czarny.html

http://www.gram.pl/sk7_9w3lH,C5_Kontroler_Microsoft_Xbox_360_przewodowy_czarny.hml
powinien być dostępny do końca tygodnia, cena może ulec zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się dowiedzieć czy gra "Dark Souls: Prepare to Die Edition - Edycja Specjalna" była wczoraj wysyłana, czy nie? W statusie zamówień nadal mam "planowana data wysyłki 27.8.2012"! Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować