Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Poprzedni post nieaktualne - gra wysłana dzisiaj.
Ale coś dziwnego pojawiło się okienku z realizacją zamówienia : klucze niedostępne - kontakt z DOK. (Wklejam "szota"). O co z tym chodzi?

20120828104517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy została już ujawniona na forum liczba kolekcjonerek GW2, jaka była dostępna w Gramie? Jeśli nie to po premierze już chyba nie ma sensu utrzymywać tej informacji w tajemnicy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Co prawda wysłałem już maila do DOK-u w poniższej sprawie, ale bardzo zależy mi na czasie, więc jestem zmuszony napisać także w tym miejscu.

Wczoraj wieczorem zamówiłem Punkty BioWare w postaci klucza dostarczanego drogą cyfrową. Opłaciłem je tuż po zamówieniu za pośrednictwem opcji "Przelew z BPH". Przelew został dokonany, co wynika z potwierdzenia znajdującego się na moim koncie bankowym. Niestety zamówienie cały czas ma status "oczekiwanie na weryfikację płatności", a klucz nigdzie nie jest dostępny. Czy można liczyć na szybką reakcję w tej sprawie? Dodatek Lewiatan do Mass Effect 3 wychodzi za kilka godzin i chciałbym w niego zagrać już dzisiaj...

Numer zamówienia: AH03341271

Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 17:21, Ring5 napisał:

Planujecie może sprzedawać Edycję Specjalną X-Com: Enemy Unknown (coś takiego -> http://www.amazon.com/XCOM-Enemy-Unknown-Pc/dp/B006WQR3OM)?
Od wersji podstawowej różni się tym, że w pudełku, poza grą, znajduje się również artbook,
plakat, naszywka i parę innych gadżetów.

Jeśli Cenega wprowadzi ją do dystrybucji i nie będzie ona na wyłączność dla muve, to będziemy ją mieli w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2012 o 17:01, Vexilium napisał:

Numer zamówienia: AH03341271

Niestety zamówienie dalej nie ma zweryfikowanej pozytywnie płatności i nic nie jestem w stanie zrobić, zanim DOK tego nie wyjaśni z PayU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 16:57, Sir_Kielbasa napisał:

Czy została już ujawniona na forum liczba kolekcjonerek GW2, jaka była dostępna w Gramie?
Jeśli nie to po premierze już chyba nie ma sensu utrzymywać tej informacji w tajemnicy?
:)

To jest wciąż tajemnica handlowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 10:45, KrzysztofT napisał:

Poprzedni post nieaktualne - gra wysłana dzisiaj.
Ale coś dziwnego pojawiło się okienku z realizacją zamówienia : klucze niedostępne -
kontakt z DOK. (Wklejam "szota"). O co z tym chodzi?

Wysłałam to do naszego programisty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 21:29, LukaszR50 napisał:

Witam, chciałem się dowiedzieć czy przy Risen 2: Mroczne Wody - Edycja Kolekcjonerska
na X360 jest dodawane jakieś DLC ?


Tak, jest dodawany dodatek Wyspa Skarbów. Klucz można pobrać ze strony ze szczegółami zamówienia po jego zrealizowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 08:16, akne napisał:

> Czy została już ujawniona na forum liczba kolekcjonerek GW2, jaka była dostępna
> w Gramie?
> Jeśli nie to po premierze już chyba nie ma sensu utrzymywać tej informacji w tajemnicy?
To jest wciąż tajemnica handlowa.


Szkoda.. A po ilu latach możemy się spodziewać odtajnienia akt? :)
Swoją drogą ciekawi mnie, dlaczego to jest tajemnica. Czyżby opublikowanie tej liczby mogło spowodować wzrost cen na portalach aukcyjnych? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zmieniło się coś w sprawie nie odbierania przesyłek gramowych w sferisie? Czy są odsyłane do gram.pl czy np. wysłane na adres domowy? :P Pytam w razie gdybym znalazł Guild Wars 2 w lepszej cenie, a już pobrałem i wykorzystałem kod preorderowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dot. mojego zamówienia z dzisiaj a dokładnie AK00871237. W opisie mam podane, że "Oczekuje na dostępność wszystkich (tu ucięty tekst)". Natomiast jak się w nie wklikać, to podaje, że dostarczone będzie do punktu 31.08. Która z powyższych informacji jest zatem poprawna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 08:11, akne napisał:

Jeśli Cenega wprowadzi ją do dystrybucji i nie będzie ona na wyłączność dla muve, to
będziemy ją mieli w ofercie.


Dzięki za info. Otrzymałem też info z muve, że nie będą mieli tej edycji u siebie, czyli u Was też pewnie nie będzie :( No trudno, bywa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 18:01, Ring5 napisał:

Otrzymałem też info z muve, że nie będą mieli tej edycji u siebie, czyli
u Was też pewnie nie będzie :( No trudno, bywa... :)


To że nie będzie w kraju nie znaczy, że nie będzie w jakimś innym europejskim sklepie. ;) Chyba że to wydanie tylko na USA i nie będą do nas wysyłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 17:19, lawojtek1 napisał:

Witam, czy w zamówieniu przedpremierowym gry FIFA 13 otrzyma się także dodatkowo 24
złote paczki kart do wykorzystania w trybie FIFA 13 Ulitmate Team ?

Te paczki to składnik FIFA 13 Ultimate Edition, która na PC na całym świecie jest na wyłączność dla Origin, zatem u nas także tego nie dostaniesz.
Starałam się o dostępność tej Ultimate dla nas, ale niestety się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 16:28, RakuPL napisał:

Mam pytanie dot. mojego zamówienia z dzisiaj a dokładnie AK00871237. W opisie mam podane,
że "Oczekuje na dostępność wszystkich (tu ucięty tekst)". Natomiast jak się w nie wklikać,
to podaje, że dostarczone będzie do punktu 31.08. Która z powyższych informacji jest
zatem poprawna?

Widzę teraz w szczegółach Twojego zamówienia:
"Status Twojego zamówienia: zamówienie oczekuje na zgrupowanie. Zostanie dostarczone do punktu na 31.8.2012, poinformujemy Cię, kiedy zamówienie będzie gotowe do odbioru."
Czyli status "oczekiwanie na dostępność ..." widzisz w zakładce "Moje zamówienia", przed wejściem w jego szczegóły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 10:45, KrzysztofT napisał:

Poprzedni post nieaktualne - gra wysłana dzisiaj.
Ale coś dziwnego pojawiło się okienku z realizacją zamówienia : klucze niedostępne -
kontakt z DOK. (Wklejam "szota"). O co z tym chodzi?

Ten bug to był wynik specyficznego podejścia do rozdzielania kluczy do head startu GW 2 (to się nazywa "efekt motyla" ;) - teraz już nie powinieneś nic dziwnego widzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 14:54, Garadon napisał:

Czy zmieniło się coś w sprawie nie odbierania przesyłek gramowych w sferisie? Czy są
odsyłane do gram.pl czy np. wysłane na adres domowy? :P Pytam w razie gdybym znalazł
Guild Wars 2 w lepszej cenie, a już pobrałem i wykorzystałem kod preorderowy :P

Nieodebrane przesyłki z punktów odbioru są odsyłane do naszego magazynu.
Jeśli wykorzystałeś kod do headstartu, a zamówienia nie odebrałeś, to wyślemy Ci pod Twój adres domowy ekipę złożoną z ABW, CBŚ, MSW, NFZ, PIP, PIS, UOHWS, ZUS oraz CHTW, która pouczy Cię odnośnie wycofywania się z podjętych zobowiązań, a jeśli taka sytuacja powtórzy się w przyszłości, to nasz programista rzuci na Ciebie klątwę API.

Update: historia zamówień (% anulowanych/zwróconych) będzie mieć też znaczenie w naszym programie lojalnościowym.
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować