Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2012 o 12:37, Sir_Kielbasa napisał:

Szkoda.. A po ilu latach możemy się spodziewać odtajnienia akt? :)

Odtajnienie akt nastąpi po wieczystym wygaśnięciu tajemnicy handlowej, tzn. wg obowiązujących przepisów OPG, w roku 2111. Przypomnij mi się wtedy mailem ;)

Dnia 29.08.2012 o 12:37, Sir_Kielbasa napisał:

Swoją drogą ciekawi mnie, dlaczego to jest tajemnica. Czyżby opublikowanie tej liczby
mogło spowodować wzrost cen na portalach aukcyjnych? :)

Jeśli polski dystrybutor dogada się z wydawcą zachodnim, że w ramach hajpu na grę z przyjemnością, radością i dumą chce ogłosić, że limitowany nakład "X" sztuk rozszedł się był w mgnieniu oka, i tenże wydawca zachodni wyrazi zgodę na ujawnienie liczby "X", to masz odpowiedź na dłoni.
Sklep nie może ujawniać takich informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 12:11, konrad20082007 napisał:

Czy promocja na EA Classics obowiązuje tylko w sklepie gram.pl czy może jest to akcja
ogólnopolska?

Ogólnopolska. Czyli MM, Empik, usw. też biorą udział.
Jeśli coś mamy na wyłączność, to się chwalimy "Tylko w sklepie gram.pl".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2012 o 18:01, Ring5 napisał:

Dzięki za info. Otrzymałem też info z muve, że nie będą mieli tej edycji u siebie, czyli
u Was też pewnie nie będzie :( No trudno, bywa... :)

A tak z ciekawości zapytam:
Dostałeś odpowiedź "Na chwilę obecną nie przewidujemy dostępności tego produktu w naszym sklepie" czy też "Ten produkt nie będzie dostępny w naszym sklepie" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 20:35, akne napisał:

A tak z ciekawości zapytam:


Cytat:
Przykro nam, lecz niestety w naszym sklepie ta naszywka nie jest dodawana do gry.

Czyli edycji specjalnej nie będzie. Szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2012 o 20:48, Ring5 napisał:

Przykro nam, lecz niestety w naszym sklepie ta naszywka nie jest dodawana do gry.

Czyli edycji specjalnej nie będzie. Szkoda :(

Zapytałeś o Edycję Specjalną, a dostałeś odpowiedź odnośnie naszywki?
Bo ta edycja na amazonie zawiera artbook, plakat, naszywkę, dlc i coś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 21:04, akne napisał:

Zapytałeś o Edycję Specjalną, a dostałeś odpowiedź odnośnie naszywki?
Bo ta edycja na amazonie zawiera artbook, plakat, naszywkę, dlc i coś tam.


Zapytałem o edycję z naszywką. Nie ma naszywki - nie ma edycji specjalnej. O ile w Stanach w sklepach będzie TYLKO edycja specjalna, o tyle w Europie mają być obie. Szkoda, trochę.

Jeszcze soundtrack jest w pudełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 20:03, akne napisał:

Widzę teraz w szczegółach Twojego zamówienia:
"Status Twojego zamówienia: zamówienie oczekuje na zgrupowanie. Zostanie dostarczone
do punktu na 31.8.2012, poinformujemy Cię, kiedy zamówienie będzie gotowe do odbioru."
Czyli status "oczekiwanie na dostępność ..." widzisz w zakładce "Moje zamówienia", przed
wejściem w jego szczegóły?

Tak, a przecież KoA było i jest dostępne, natomiast pozostałe elementy to tylko bonusy do pobrania, więc nie wiem co tutaj jest do zgrupowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2012 o 21:54, RakuPL napisał:

Tak, a przecież KoA było i jest dostępne, natomiast pozostałe elementy to tylko bonusy
do pobrania, więc nie wiem co tutaj jest do zgrupowania :)

Chodzi o to, że od pewnego czasu zamówienia do punktów odbioru są wysyłane tylko w poniedziałki i w czwartki.
Czyli status w zakładce "Moje zamówienia" powinien być identyczny z tym w szczegółach zamówienia, bo tu nie chodzi o skompletowanie produktów, tylko o zgrupowanie zamówień.
Dzięki za cynk, poprawimy te statusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to pozamiatane, z Twojej korespondencji z muve wynika, że Cenega nie będzie dystrybuować w Polsce bogatszej edycji XCOM: Enemy Unknown, tylko dodaje do pre-orderów Elite Soldier Pack (my też mamy ten pakiet).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 22:42, akne napisał:

No to pozamiatane


Dokładnie tak. Nie wiem, czemu w ten sposób podeszli do sprawy, ale w końcu to Cenega - nie sądzę, by byli mnie jeszcze w stanie czymś zaskoczyć.

W każdym razie dzięki za odpowiedź i do przeczytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wiadomo kiedy będą wysyłane pudełka GW2 bez klucza? Miały być wysłane 27 jest już 30 a ja dalej nie otrzymałem swojego. Zamówienie oczywiście opłacone w dniu w którym wysyłaliście maile z prośbą o potwierdzenie zamówienia. Numer zamówienia: GW28561228.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo, kiedy będą wysyłane pudełka GW2 bez klucza? Zamówienie opłaciłem w dniu w którym wysyłaliście maile z prośbą o potwierdzenie zamówienia. Numer zamówienia: GW28301246

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 10:27, HugeDRAGON napisał:

U mnie to samo, kiedy będą wysyłane pudełka GW2 bez klucza? Zamówienie opłaciłem w dniu
w którym wysyłaliście maile z prośbą o potwierdzenie zamówienia. Numer zamówienia: GW28301246

Pudełka GW2 bez klucza w środku mają trafić do naszego magazynu na początku przyszłego tygodnia i wtedy je do Was wyślemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli zamówię teraz grę Dishonored, to czy po zapowiedzeniu edycji kolekcjonerskiej będzie można zmienić zamówienie? Nie chciałbym przegapić kodu na DLC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
mam problem z zamówieniem gry na serwisie, gdy wybieram ilość sztuk na 1 i naciskam przejdz do zamówienia wyskakuje mi informacja:

(INFORMACJA DLA CIEBIE: 8. Przepraszamy, ale nie możesz zamówić więcej niż -2 Darksiders II - Edycja Limitowana.)

I automatycznie zmienia się na -2. Próbowałem złożyć zamówienie na komputerze i laptopie, ale bez skutku. Mam nadzieje że jakoś rozwiążecie ten problem bo chciałbym jeszcze dziś złożyć zamówienie.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Jeżeli bym chciał zamówić np. jakąś grę i bym wybrał ''''Odbiór osobisty'''' w wybranym sklepie to przy odbiorze będzie można zapłacić + dopłata za dostarczenie do salonu np. Sferis? Jestem nowy w takich sprawach kupna w sklepie internetowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem już wersję pre-order Borrdelands 2 którego premiera jest przewidywana na 20 września.

Czy gdybym zamówił jeszcze Torchligt 2, którego premiera również jest zapowiedziana na 20 września to Torchlight 2 będzie można dopisać do poprzedniego zamówienia związanego z Bordelands 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 18:53, Baczka napisał:

Zamówiłem już wersję pre-order Borrdelands 2 którego premiera jest przewidywana na 20
września.

Czy gdybym zamówił jeszcze Torchligt 2, którego premiera również jest zapowiedziana na
20 września to Torchlight 2 będzie można dopisać do poprzedniego zamówienia związanego
z Bordelands 2?

Cenega nie potwierdziła oficjalnie, że polska premiera T2 też będzie 20.09.2012 (np. na stronie muve figuruje "październik"), więc wstrzymaj się jeszcze parę dni co najmniej zanim wyślesz prośbę do naszego DOK z prośbą o dodanie T2 do zamówienia na B2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować