Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2012 o 15:03, BurnMaX2 napisał:

Mam takie pytanie. Jeżeli bym chciał zamówić np. jakąś grę i bym wybrał ''''Odbiór osobisty''''
w wybranym sklepie to przy odbiorze będzie można zapłacić + dopłata za dostarczenie do
salonu np. Sferis? Jestem nowy w takich sprawach kupna w sklepie internetowym ;)

Tak, możesz zapłacić gotówką przy odbiorze. Kwota do zapłaty to wartość produktów + opłata za odbiór osobisty (3,99). Po złożeniu zamówienia otrzymasz mail z jego podsumowaniem i prośbą o potwierdzenie (pamiętaj o potwierdzeniu zamówienia - inaczej nie pójdzie do realizacji). Kiedy zamówienie będzie gotowe do odbioru, otrzymasz mail i SMS i wtedy możesz iść do punktu odbioru z odpowiednią ilością gotówki :)
Wyjątek: jeśli zamówisz gry / konsole o wartości ponad 500 zł, to będziesz musiał zapłacić z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.09.2012 o 12:13, Gniewny1j napisał:

(INFORMACJA DLA CIEBIE: 8. Przepraszamy, ale nie możesz zamówić więcej niż -2 Darksiders
II - Edycja Limitowana.)

Spróbuj teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 22:30, khizbu napisał:

Czy jeżeli zamówię teraz grę Dishonored, to czy po zapowiedzeniu edycji kolekcjonerskiej
będzie można zmienić zamówienie? Nie chciałbym przegapić kodu na DLC

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 22:00, GringoG3 napisał:

Witam.
Kiedy w ofercie sklepu gram.pl pojawi się pudełkowa wersja Skyrim - Dawnguard (PL.) ???

Kiedy Cenega ogłosi, że to wyda w wersji pudełkowej w Polsce, na razie nic na temat nie ogłosili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 20:13, akne napisał:

> Czy jeżeli zamówię teraz grę Dishonored, to czy po zapowiedzeniu edycji kolekcjonerskiej

> będzie można zmienić zamówienie? Nie chciałbym przegapić kodu na DLC
Tak.

A wiadomo coś w ogóle o ewentualnej edycji kolekcjonerskiej Dishonored?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 20:12, akne napisał:


> (INFORMACJA DLA CIEBIE: 8. Przepraszamy, ale nie możesz zamówić więcej niż -2 Darksiders

> II - Edycja Limitowana.)
Spróbuj teraz.

Dobra poszło, dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 20:13, akne napisał:

> Czy jeżeli zamówię teraz grę Dishonored, to czy po zapowiedzeniu edycji kolekcjonerskiej

> będzie można zmienić zamówienie? Nie chciałbym przegapić kodu na DLC
Tak.

Dziękuję. A przy okazji, czy do gry poza DLC będziecie dodawać może steelbook? http://content.ebgames.com.au/website/images/detail/154838_detail_1000.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Aniu,

Powracam z pytaniem odnośnie tych nieszczęsnych DLC do Settlersów 7 Droga do Królestwa.
Minęło sporo czasu odkąd kupiłem grę [leci czwarty miesiąc] i z tego co pamiętam, nie było od tamtej pory żadnego odzewu od Ubi na Twoje zapytania. Nadal tak jest?

Kupiłem Złotą Edycję, a dostałem zwykłą... Ubi nic nie robi sobie z tego że nie dodali kodów do pudełek, które powinny się w nich znaleźć?

Zamówienie YC01271295 [gdyby ta informacja była potrzebna].

Pozdrawiam,
Mr PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.09.2012 o 10:08, Cierpik182 napisał:

Kupiłem Złotą Edycję, a dostałem zwykłą... Ubi nic nie robi sobie z tego że nie dodali
kodów do pudełek, które powinny się w nich znaleźć?


Nadal nie mam żadnych informacji z Ubi, ani kluczy. (...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.09.2012 o 20:50, bEBZOOl napisał:

A wiadomo coś w ogóle o ewentualnej edycji kolekcjonerskiej Dishonored?

Cenega nie ujawniła do tej pory, że w Polsce będzie dostępna jakaś edycja specjalna/kolekcjonerska, więc moim zdaniem marne szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 16:51, akne napisał:

http://www.gram.pl/sk1_9w3hHuC2_Mysz_Razer_naga_HEX_laser_5600DPI_Czarno_zielona.html
Tylko taką mamy obecnie w ofercie, innych nie będzie już.

A wcześniej tej myszki nie widziałem. Chyba od niedawna jest w ofercie?
Ale ta myszka też jest bardzo dobra. Może się skuszę ;)
Dziękuję za odpowiedź :)
Cya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mam taką dziwną prośbę. Czy mogła by Pani wysłać zapytanie do Activision/Treyarch dlaczego nie ma kolekcjonerki Black Ops 2 dla PC, ewentualnie czy planują takową wydać? Proszę o to Panią gdyż jako zwykły gracz nie mam takich dojść jak sklep z grami, a gdy próbuje jakoś ich o to zapytać poprzez support czy chociażby na twitter nie otrzymue żadnej odpowiedzi. Byłbym bardzo wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, 10 kwietnia zamawialem Guild Wars 2 w wersji pre-purchase, potwierdzilem takze zamowienie na pudelko, ktore mialo zostac wyslane 27.08, dzien przed oficjalna premiera, jednak pudelka nadal ani widu, ani slychu. Mam napisane, ze ''zamowienie oczekuje na dostepnosc towaru (zostanie wyslane 4.9)'', i taki tekst mnie wita od tygodnia.Ostatnio w mailu dosdtalem odpowiedz od pracownika, ze prawdopodobnie zostanie wyslane w tym tygodniu. Moge wiedziec co sie z tym pudeleczkiem dzieje? Zalezy mi na nim, dlatego byloby milo jakby w koncu przyszlo :D aha, i na wszelki wypadek podaje numer zamowienia: GW26921222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 18:51, Adis_Man napisał:

Hej, 10 kwietnia zamawialem Guild Wars 2 w wersji pre-purchase, potwierdzilem takze zamowienie
na pudelko, ktore mialo zostac wyslane 27.08, dzien przed oficjalna premiera, jednak
pudelka nadal ani widu, ani slychu. Mam napisane, ze ''zamowienie oczekuje na dostepnosc
towaru (zostanie wyslane 4.9)'', i taki tekst mnie wita od tygodnia.Ostatnio w mailu
dosdtalem odpowiedz od pracownika, ze prawdopodobnie zostanie wyslane w tym tygodniu.
Moge wiedziec co sie z tym pudeleczkiem dzieje? Zalezy mi na nim, dlatego byloby milo
jakby w koncu przyszlo :D aha, i na wszelki wypadek podaje numer zamowienia: GW26921222


Chyba wszyscy są w takiej samej sytuacji, mnie też już zaczęło to martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2012 o 18:57, Aithieel napisał:


Chyba wszyscy są w takiej samej sytuacji, mnie też już zaczęło to martwić.

widzialem na forum guildwars2.pl bodajze, ze wstawial ktos zdjecie z jego paczka, i to w dniu premiery, takze ktos tam juz dostal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 19:05, Adis_Man napisał:


>
> Chyba wszyscy są w takiej samej sytuacji, mnie też już zaczęło to martwić.
>
widzialem na forum guildwars2.pl bodajze, ze wstawial ktos zdjecie z jego paczka, i to
w dniu premiery, takze ktos tam juz dostal :P

Nikt jeszcze nie dostał od nas pudełka bez klucza (dla nabywców pre-purchase''ów) z prostej przyczyny: dopiero dziś mają dojechać do naszego magazynu. I jeśli wszystko z nimi będzie w porządku, to dziś je do Was wyślemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować