Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2012 o 19:09, Henrar napisał:

Wiadomo coś nt. wersji językowej Halo 4 dodawanej do Xboksa 360?
http://www.gram.pl/sklep/x360/limitowana-edycja-konsola-xbox-360-320gb-jacksonville-halo-4

Błagam o angielską...


Polska będzie na pewno. Ale czy dodatkowo będzie angielski to małe szanse. Gra ma zostać wydana w dwóch oddzielnych wersjach: PL i ANG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 20:04, Karanthir666 napisał:

Mam pytanie odnośnie DLC Creature Slaughter Dome. Empik dodaje do swojego egzemplarza
to DLC za darmo. Czy gram.pl zrobi to samo?

Dowiedziałam się jakiś czas temu od Cenegi, że to DLC jest w Polsce na wyłączność dla Empik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2012 o 22:51, khizbu napisał:

Czy w "grach do pobrania" pojawią się kiedyś kody na steam?
Żaden Polski sklep nie udostępnia takiej usługi, (...)

Trochę ich można znaleźć na Muve digital.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień sobry.
Mam pytanie odnośnie premiery Mists of Pandaria. Czy jesli mam preorder, odbiór kurierem zapłacony przelewem - czy dostanę klucz do gry o 0.00 25.09.2012?

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 15:23, Atreides napisał:

Dzień sobry.
Mam pytanie odnośnie premiery Mists of Pandaria. Czy jesli mam preorder, odbiór kurierem
zapłacony przelewem - czy dostanę klucz do gry o 0.00 25.09.2012?

Pozdrawiam serdecznie


Prawdopodobnie nie. Bo żeby dostać klucz, to sklep by musiał otworzyć twoją paczkę, wyjąć klucz z opakowania, i wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno gram.pl ma już FIFĘ 13. Czy mogę wobec tego prosić Panią o zapytanie specjalistów od piłki w sklepie/redakcji czy w wersji na X360 jest język angielski? Pewnie nie ma, ale co roku się łudzę, że nie będę musiał sprowadzać z UK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 14:01, Phobos_s napisał:

Witaj Aniu.
Nie wiesz może, czy CDP zamierza wydać w Polsce EK Aliens: Colonial Marines?
Chodzi o to wydanie z figurką power-loadera.


CDP NIE JEST dystrybutorem gier firmy Gearbox Software. Ich dystrybutorem jest w Polsce Cenega Poland i to do nich kieruj to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 18:30, malcher357 napisał:

Podobno gram.pl ma już FIFĘ 13. Czy mogę wobec tego prosić Panią o zapytanie specjalistów
od piłki w sklepie/redakcji czy w wersji na X360 jest język angielski? Pewnie nie ma,
ale co roku się łudzę, że nie będę musiał sprowadzać z UK :)

O ile dobrze pamiętam, to EA mi odpisało jakiś czas temu, że będzie możliwość wyboru angielskiej wersji językowej.
Ale ponieważ w praniu (czytaj: w produkcie finalnym) różnie bywa, to radzę zapytać gdzieś na forum osoby, które nabyły Fifę 13 na iksa, czy miały taką opcję przy instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 15:23, Atreides napisał:

Dzień sobry.
Mam pytanie odnośnie premiery Mists of Pandaria. Czy jesli mam preorder, odbiór kurierem
zapłacony przelewem - czy dostanę klucz do gry o 0.00 25.09.2012?

Nie.
Zamawiasz produkt pudełkowy - dostajesz produkt pudełkowy.
Zamawiasz klucz online - dostajesz klucz (nie sprzedajemy obecnie samych kluczy do WoW MoP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 17:54, Zuchew napisał:

Mam takie pytanko do ekipy Gram''u. Wiecie może kiedy będzie dostępny Borderlands 2 na
pc do kupienia u was w sklepie? :)

Nakład wyczerpany w Cenedze, nie będzie nowych dostaw w najbliższym czasie. Mamy pewien zapas pod jeszcze niepotwierdzone zamówienia przedpremierowe - w czwartek 27.09.2012 niepotwierdzone zamówienia zostaną anulowane i wtedy można się spodziewać ponownej dostępności tej gry u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 14:01, Phobos_s napisał:

Witaj Aniu.
Nie wiesz może, czy CDP zamierza wydać w Polsce EK Aliens: Colonial Marines?
Chodzi o to wydanie z figurką power-loadera.

Jeszcze za wcześnie na takie pytania - polscy wydawcy ostatnio nie spieszą się z ogłaszaniem dostępności edycji kolekcjonerskich w pre-orderze. Czytaj: mogę takie zapytanie wysłać do polskiego dystrybutora teraz, ale nie doczekam się konkretnej odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2012 o 22:51, khizbu napisał:

Aniu, mam pytanie dotyczące nowej opcji w waszym sklepie. Czy w "grach do pobrania" pojawią
się kiedyś kody na steam? Żaden Polski sklep nie udostępnia takiej usługi, więc musimy
płacić "zachodnie" ceny. (Pozostają sklepy w Rosji, ale tam są blokady regionalne)

Przepraszam za późną odpowiedź, umknęło mi.
Rozwijamy dział gier cyfrowych, na razie testujemy na grach EA, ale jeszcze w tym roku pojawią się gry innych wydawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy jest przewidziana jakaś rekompensata za SKANDALICZNĄ sytaucję związaną z pre-orderem WoW:MoP ??

tego jeszcze nie było żeby produkt zamówiony jako PRE-ORDER otrzymać po premierze...

czekam na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 19:39, alco81 napisał:

Witam,

czy jest przewidziana jakaś rekompensata za SKANDALICZNĄ sytaucję związaną z pre-orderem
WoW:MoP ??

tego jeszcze nie było żeby produkt zamówiony jako PRE-ORDER otrzymać po premierze...

czekam na odpowiedź


Nie bardzo rozumiem?
Dziś pakujemy i wysyłamy do klientów WoW MoP z dostawą na jutro czyli na dzień premiery - tak jak wszystkie inne gry Blizzard, na które jest embargo na wcześniejszą wysyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 19:59, akne napisał:

> Witam,
>
> czy jest przewidziana jakaś rekompensata za SKANDALICZNĄ sytaucję związaną z pre-orderem

> WoW:MoP ??
>
> tego jeszcze nie było żeby produkt zamówiony jako PRE-ORDER otrzymać po premierze...

>
> czekam na odpowiedź
>

Nie bardzo rozumiem?
Dziś pakujemy i wysyłamy do klientów WoW MoP z dostawą na jutro czyli na dzień premiery
- tak jak wszystkie inne gry Blizzard, na które jest embargo na wcześniejszą wysyłkę.


Czekałem właśnie na takie komentarze niezadowolonych klientów, którzy zamawiają i się nie pytają jak wygląda wysyłka (sam zadałem to pytanie 06.08.2012) wiedząc że nie dostane przesyłki przed premierą zamówiłem w innym sklepie i już dostałem sam klucz w sobotę. Tylko ciekawi mnie jedno, że inny serwis wysyłał już klucze z tego co mi wiadomo w piątek, a Gram.pl dopiero dzisiaj. Czy to zależy tylko od wersji pudełkowej żeby klienci nie dostali przed premierą? Bo jak wiadomo na stronie blizzarda można było już kupić klucz bardzo dawno temu.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować