Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2012 o 16:16, dudi92 napisał:

Wiadomo może kiedy rusza u Was przedsprzedaż Company of Heroes 2 i czy będzie dostepna
Edycja Kolekcjonerska?

Czekamy na informacje od polskiego wydawcy :) Mam nadzieję, że na dniach Cenega cokolwiek ogłosi i będzie można po ludzku odpalić pre-order, a nie w ciemno z ceną z kapelusza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś szansa na obniżkę ceny Modern Warfare 3 na PC? Kolejne Cal of Duty za pasem, a tu ciągle cena premierowa. Pewnie Lipkom nie jest chętny do obniżki cen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za pomoc w sprawie mojego zamowienia, gra odebrana bez najmniejszego problemu. Bardzo dobry kontakt z klientem, w sumie jak zawsze

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam takie pytanie. Czy jak kupiłem preorder MOH Warfighter w sklepie media markt i chaciał bym zamówić edycje limitowaną np. na gram.pl to czy zniżka kupna preordera nadal obowiązuje ? Bardzo proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jakiego powodu nie ma nowej dostawy gry Skyrim do sklepu? Dystrybutor wyprzedał już wszystkie kopie i robi "dodruk" czy może szykuje się GOTY? Wiadomo coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 16:09, Wiesniaczek napisał:

Czy będzie można u was kupić Pokemon White 2 / Black 2 ? Rok temu u was zamówiłem White,
więc mam nadzięję że kolejną część też da rade.


Niestety, raczej nie ma na to szans. Ze względu na bardzo małe zainteresowanie produktami Nintendo wycofaliśmy się z ich sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2012 o 20:16, Thalanthas napisał:

Z jakiego powodu nie ma nowej dostawy gry Skyrim do sklepu? Dystrybutor wyprzedał już
wszystkie kopie i robi "dodruk" czy może szykuje się GOTY? Wiadomo coś na ten temat?

Prawdopodobnie nakład się wyczerpał i trwa doprodukcja nowej partii. O obniżce nic nie słychać, za to już niedługo ukaże się polska wersja Dawnguarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2012 o 15:01, cepeliniator90 napisał:

Siemka mam takie pytanie. Czy jak kupiłem preorder MOH Warfighter w sklepie media markt
i chaciał bym zamówić edycje limitowaną np. na gram.pl to czy zniżka kupna preordera
nadal obowiązuje ? Bardzo proszę o odp.

Zniżkę dostaniesz tylko w tym sklepie, w którym kupiłeś pudełkowy pre-order pack, czyli nie skorzystasz z niej w naszym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 19:55, damlon napisał:

Jest jakaś szansa na obniżkę ceny Modern Warfare 3 na PC? Kolejne Cal of Duty za pasem,
a tu ciągle cena premierowa. Pewnie Lipkom nie jest chętny do obniżki cen...

Dopytuję się Lema o tę obniżkę systematycznie, ale na razie nic nie wiadomo - za dobrze się sprzedaje wciąż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2012 o 13:00, akne napisał:

O obniżce nic nie
słychać, za to już niedługo ukaże się polska wersja Dawnguarda.

Czyli to jest potwierdzone? HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHA, wiedziałem, po prostu wiedziałem, że na Steamie DLC będzie blokowane, ale Cenega sobie pozwoli na wydanie wersji pudełkowej i będzie jej jedynym dystrybutorem.

Dobra, off-topu koniec, pytanka mam dwa:
1. God of War: Trilogy na PS3 będzie jeszcze dostępne? Czy już raczej nie?
2. Co z promocjami urodzinowymi? Kiedy zaczynacie i czy będą jakieś promocje na gry konsolowe? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie dotyczące sposobów dostawy. Zamierzacie może dodać możliwość dostawy do Paczkomatów?

I jeszcze z ciekawości - co sklep robił podczas awarii? Biurowy pokerek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2012 o 15:24, kulfonito napisał:

Heroes V: Dzikie Hordy będą jeszcze dostępne? Nigdzie nie można dostać.

Samodzielnie - na 100% nie. Ostatnio to wydawał CD Projekt, ale stracił licencję, polski oddział Ubisoftu wydał potem wersję HoMM V Gold (podstawka + Kuźnia + Hordy), ale dodatków osobno nie wydał i na 100% nie wyda, skoro jest Gold :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.10.2012 o 16:08, Henrar napisał:

1. God of War: Trilogy na PS3 będzie jeszcze dostępne? Czy już raczej nie?

Skończyło się w Sony, nie wiem, czy to doprodukują, dopytamy się.

Dnia 01.10.2012 o 16:08, Henrar napisał:

2. Co z promocjami urodzinowymi? Kiedy zaczynacie i czy będą jakieś promocje na gry konsolowe?

Będą, zaczniemy w tym tygodniu - mam nadzieję, dusimy dystrybutorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2012 o 20:00, Thermalcake napisał:

Ja mam pytanie dotyczące sposobów dostawy. Zamierzacie może dodać możliwość dostawy do
Paczkomatów?

Na razie nie.

Dnia 02.10.2012 o 20:00, Thermalcake napisał:

I jeszcze z ciekawości - co sklep robił podczas awarii? Biurowy pokerek? :)

Sklep dla klientów zaczął w pełni funkcjonować bodajże po 9 dniach od awarii, ale my w gramie pracowaliśmy już po 2 dniach na wersji okrojonej dostępnej tylko dla nas, więc mogliśmy różne operacje wykonywać, typu zakładanie nowych produktów itp. Graficy dziergali kreacje reklamowe, księgowość robiła swoje, a DOK odbierał telefony i maile od klientów - jak zwykle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2012 o 20:35, akne napisał:

> I jeszcze z ciekawości - co sklep robił podczas awarii? Biurowy pokerek? :)
Sklep dla klientów zaczął w pełni funkcjonować bodajże po 9 dniach od awarii, ale my
w gramie pracowaliśmy już po 2 dniach na wersji okrojonej dostępnej tylko dla nas, więc
mogliśmy różne operacje wykonywać, typu zakładanie nowych produktów itp. Graficy dziergali
kreacje reklamowe, księgowość robiła swoje, a DOK odbierał telefony i maile od klientów
- jak zwykle :)


Pracoholicy :) To może chociaż magazyn miał wolne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.10.2012 o 21:31, Thermalcake napisał:

Pracoholicy :) To może chociaż magazyn miał wolne?

Logistycznie obsługuje nas Action SA, która ma bardzo dużo innych klientów, więc magazyn się nie nudził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2012 o 14:15, Zuchew napisał:

Mam takie pytanko, czy macie w planach wprowadzenie War of the roses do sklepu?

Jeśli tylko znajdzie się polski wydawca.
Ostatnio chyba Cenega wydawała gry Paradoksu, ale obecnie ta gra nie ma polskiego wydawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować