Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2012 o 21:42, Leszku12 napisał:

a takie pytanie kiedy dostane ten cały kod ??

Człowieku podałem ci link do odpowiedniego tematu, i napisałem żebyś dokładnie się z tymi tekstami zapoznał, czy to tak ciężko zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy cena Forza Horizon jest ostateczna? Chciałem (jak zawsze) zamówić u Was ale w porównaniu z konkurencją macie 10 zeta drożej i jeszcze w muve jest darmowa przesyłka. Naprawdę nie chcę u nich zamawiać :) Spuśćcie choć dyszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2012 o 12:33, xenoscorp napisał:

chciałem się dowiedzieć kiedy będzie możliwość zamówienia edycji kolekcjonerskiej Euro
Truck Simulator 2

Niestety nie, Duży Sklep Sieciowy ma na to Wyłączność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2012 o 16:05, malcher357 napisał:

Czy cena Forza Horizon jest ostateczna? Chciałem (jak zawsze) zamówić u Was ale w porównaniu
z konkurencją macie 10 zeta drożej i jeszcze w muve jest darmowa przesyłka. Naprawdę
nie chcę u nich zamawiać :) Spuśćcie choć dyszkę :)


Niestety wydawca, czyli firma Microsoft, dość mocno podniósł cenę ok. miesiąc temu, stąd wyższa cena w naszym sklepie. Być może kunkurencja jeszcze nie zaktualizowała ceny u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na karcie produktu nowego Tomb Raider( http://www.gram.pl/sklep/pc/tomb-raider) pisze - Wersja językowa: brak danych,
a przecież ostanio nawet na gram.pl pisało że będzie w pełni po polsku. Warto to poprawić dla tych którzy nie mieli okazji przeczytać o tym a myślą o nowych TR.
Mi to akurat wpadło w oko bo poza Assassin''s Creed 3 to czekam właśnie na nowego Tomb Raider.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2012 o 20:34, GringoG3 napisał:

Na karcie produktu nowego Tomb Raider( http://www.gram.pl/sklep/pc/tomb-raider) pisze
- Wersja językowa: brak danych,
a przecież ostanio nawet na gram.pl pisało że będzie w pełni po polsku. Warto to poprawić
dla tych którzy nie mieli okazji przeczytać o tym a myślą o nowych TR.
Mi to akurat wpadło w oko bo poza Assassin''s Creed 3 to czekam właśnie na nowego Tomb
Raider.
Pozdrawiam


Już jest w porządku, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Aniu, będziecie może mieli w sprzedaży grę Viking: Battle for Asgard na PC?* Bo gra doczekała się odświeżonej edycji PC a niektóre sklepy mają już ją do kupienia w edycji pudełkowej (ponoć od CDP jest). Jak tak to możesz mniej więcej dać znać w jakich przedziałach cenowych by była (o ile rzecz jasna możesz to zdradzić)?

*
Jako, że gra jest dość mało znana i cichaczem wchodzi na rynek PC to daję linka do strony gdzie jest potwierdzenie, że będzie edycja na Steamie.
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=71756

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2012 o 23:35, skodr napisał:

Witam.
Aniu, będziecie może mieli w sprzedaży grę Viking: Battle for Asgard na PC?* Bo gra doczekała
się odświeżonej edycji PC a niektóre sklepy mają już ją do kupienia w edycji pudełkowej
(ponoć od CDP jest).

Jeszcze CDP tego nie wydał, ma być 25.10.2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2012 o 11:27, akne napisał:

Jeszcze CDP tego nie wydał, ma być 25.10.2012.


To się wcelowali z datą, dokładnie w moje urodziny :P
Dzięki za odpowiedź :)



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, chyba zauważyłem mały błąd przy najnowszym Hitmanie u was, pisze, że gra jest w Polskiej wersji kinowej (Polskie napisy) ale chyba ostatnio potwierdzono, że będzie dubbing (i ponoć ma być opcja wyboru języka ANG albo full PL).
Nie mam zamiaru się czepiać (i proszę abyś tego tak nie odbierała) a po prostu dać ci info bo jak jakiś upierdliwiec się trafi to będzie zapewne reklamował grę bo niezgodna z opisem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Moje pytanie brzmi następująco,
Czy jeżeli produkt nie jest dostępny w sprzedaży sklepu gram.pl czy istnieje jakaś możliwość zamówienia, sprowadzenia go w celu kupna? Chodzi o sprzęt dla graczy firmy Razer mianowicie laptop Razer Blade. Ostatnio z ciekawości poszukuję go na internecie ale nigdzie nic nie ma, nawet na allegro a z tego co wiem to on już raczej powinien być w sprzedaży chyba że to nie na terenie naszego kraju, tak czy siak pytam o to gdyż zastanawiam się nad jego kupnem, oczywiście jeszcze nie teraz gdyż póki co czekam na informację w sprawie możliwego przyjęcia mnie do pracy lecz jeśli wszystko się uda i pójdzie po mojej myśli tak po kilku wypłatach i zgromadzeniu odpowiedniej kwoty rzecz jasna upomniałbym się o niego. Z niecierpliwością czekam na odpowiedź i z góry bardzo dziękuję za udzielenie mi jej, dziękuję i pozdrawiam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 11:31, skodr napisał:

Aniu, chyba zauważyłem mały błąd przy najnowszym Hitmanie u was, pisze, że gra jest w
Polskiej wersji kinowej (Polskie napisy) ale chyba ostatnio potwierdzono, że będzie dubbing
(i ponoć ma być opcja wyboru języka ANG albo full PL).
Nie mam zamiaru się czepiać (i proszę abyś tego tak nie odbierała) a po prostu dać ci
info bo jak jakiś upierdliwiec się trafi to będzie zapewne reklamował grę bo niezgodna
z opisem :P

To ja się podepnę - macie jakieś info o ANG dubbingu w polskiej wersji na X360?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2012 o 11:55, Ryszard01 napisał:

Czy jeżeli produkt nie jest dostępny w sprzedaży sklepu gram.pl czy istnieje jakaś możliwość
zamówienia, sprowadzenia go w celu kupna?

Jeśli chodzi o sprzęt komputerowy, to dostępność towaru zależy w głównej mierze od Action - spółki-matki gram.pl. Zapytam się kolegi z Action odnośnie tego lapa i dam Ci znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 11:26, Dimachu napisał:

Mam problem z platnoscia za zamowienie AE00061256

Widzę próbę dokonania płatności 17.10 o 00:12, ale pieniądze nie wpłynęły do nas.
Sprawdź, czy w banku obciążono Ci konto to płatnością.
Jeśli tak, to napisz do naszego DOK ( http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4), a dostaniesz instrukcje, co zrobić.
Jeśli nie - spróbuj ponownie dokonać płatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtedy wlasnie probowalem zaplacic ale nawet nie moglem sie zalogowac na swoje konto bankowe bo byly jakies problemy.Po tym problemie probowalem pare razy ale nie przekierowuje mnie nawet zebym sie zalogowal na swoje konto bankowe, mam jedynie napisane cos takiego- Masz problem z płatnością? Spróbuj ponownie- klikam w to i wybieram przelew "24" (WBK) , pozniej zmien dane no i zamawiam i zostaje spowrotem przekierowany w szczegoly zamowienia, tak za kazdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować