Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2012 o 21:46, Dimachu napisał:

Wtedy wlasnie probowalem zaplacic ale nawet nie moglem sie zalogowac na swoje konto bankowe
bo byly jakies problemy.Po tym problemie probowalem pare razy ale nie przekierowuje mnie
nawet zebym sie zalogowal na swoje konto bankowe, mam jedynie napisane cos takiego- Masz
problem z płatnością? Spróbuj ponownie- klikam w to i wybieram przelew "24" (WBK) , pozniej
zmien dane no i zamawiam i zostaje spowrotem przekierowany w szczegoly zamowienia, tak
za kazdym razem.


Napisz do DOK: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 09:14, Ryszard01 napisał:

Ok, byłoby fajnie, dzięki :)

Nie będzie tego laptopa w Action, czyli u nas też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 13:52, malcher357 napisał:

> Aniu, chyba zauważyłem mały błąd przy najnowszym Hitmanie u was, pisze, że gra jest
w
> Polskiej wersji kinowej (Polskie napisy) ale chyba ostatnio potwierdzono, że będzie
dubbing
> (i ponoć ma być opcja wyboru języka ANG albo full PL).
> Nie mam zamiaru się czepiać (i proszę abyś tego tak nie odbierała) a po prostu dać
ci
> info bo jak jakiś upierdliwiec się trafi to będzie zapewne reklamował grę bo niezgodna

> z opisem :P
To ja się podepnę - macie jakieś info o ANG dubbingu w polskiej wersji na X360?


Z tego co nam wiadomo, na konsoli Xbox360 gra będzie tylko w polskiej wersji językowej, bez możliwości wyboru angielskiego dubbingu. Wydawca twierdzi, że pracuje nad udostępnieniem możliwości gry w wersję angielską dla posiadaczy wersji polskiej, ale jeszcze nic konkretnego w tej sprawie nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 13:27, Vantor_Zorin napisał:

W listopadzie będą dostępne pre-paidy do WoW-a?

Od kilku miesięcy raczej nie ma problemów z dostępnością, ale do listopada jeszcze trochę czasu. Teraz są u nas dostępne i raczej ich nie zabraknie. Raczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 15:03, akne napisał:

> W listopadzie będą dostępne pre-paidy do WoW-a?
Od kilku miesięcy raczej nie ma problemów z dostępnością, ale do listopada jeszcze trochę
czasu. Teraz są u nas dostępne i raczej ich nie zabraknie. Raczej :)

Ups..to coś źle szukałem,wydawało mi się że nie ma..Przepraszam za kłopot!
Edit: Już znalazłem,są w tym nowym dziale. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanie odnośnie Rocksmitha na PC.. cytując z karty przedmiotu:
"Wydanie nie zawiera klucza do gry. Kod potrzebny do instalacji znajdziesz w szczegółach zamówienia po jego opłaceniu."
czyli że pudełka w sklepie nie mają CD-keya czy jak, ze gram wystawia go osobno po zaindeksowaniu wpłaty (co przy odbiorze w punkcie sferis lub podobnym oznacza, że chwilę to może zająć..)?
No i druga rzecz - co ze wsparciem dla DLC? Rocksmith jest steamworksowy (bo tam dostać je można bez problemu) czy jakoś inaczej? Bo głupio by było wywalić 200 zł na ''grę'' by miało się okazać, że prawdziwa siła tego tytułu (czyli dociąganie piosenek) jest jakoś limitowana regionalnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam do was pytanie kiedy osoby które zamówiły pre-order medal of honor go dostaną do domu ponieważ słyszałem ze premiera jest 24.10 a w polsce 25 więc moje pytanie kiedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2012 o 06:33, Leszku12 napisał:

Witam wszystkich mam do was pytanie kiedy osoby które zamówiły pre-order medal of honor
go dostaną do domu ponieważ słyszałem ze premiera jest 24.10 a w polsce 25 więc moje
pytanie kiedy ?

Wysyłka większości zamówień odbyła się dziś, jutro ciąg dalszy, czyli 24.10 wszyscy nasi Klienci powinni mieć już grę u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2012 o 12:58, Andrzej15 napisał:

Mam pytanko:

Czy będzie dostawa gry Battlefield 3: Premium Edition na PC? Jak będzie to kiedy? Bardzo
jestem zainteresowany tą produkcją :)

Jeśli nie zabrakło w EA, to u nas gra będzie dostępna za około 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 20:08, dark_master napisał:

Takie małe pytanie odnośnie Rocksmitha na PC.. cytując z karty przedmiotu:
"Wydanie nie zawiera klucza do gry. Kod potrzebny do instalacji znajdziesz w szczegółach
zamówienia po jego opłaceniu."
czyli że pudełka w sklepie nie mają CD-keya czy jak, ze gram wystawia go osobno po zaindeksowaniu
wpłaty (co przy odbiorze w punkcie sferis lub podobnym oznacza, że chwilę to może zająć..)?

Pierwsza partia tego produktu nie zawierała kluczy, podjęliśmy jednak decyzję o wprowadzeniu jej do sprzedaży i dosyłaniu osobno kluczy, żeby klienci dostali produkt na premierę. Ubisoft poinformował nas o braku kluczy w pudełku przed dostawą i dostarczył je osobno, drogą elektroniczną (brawa za sprawną akcję).
Klucz można pobrać po opłaceniu zamówienia, a w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze - jeśli płatność jeszcze do nas nie wpłynęła - można go pobrać po wpisaniu numeru dokumentu sprzedaży dołączonego do gry, zatem odpada czekanie na zaksięgowanie.

Dnia 19.10.2012 o 20:08, dark_master napisał:

No i druga rzecz - co ze wsparciem dla DLC? Rocksmith jest steamworksowy (bo tam dostać
je można bez problemu) czy jakoś inaczej? Bo głupio by było wywalić 200 zł na ''grę''
by miało się okazać, że prawdziwa siła tego tytułu (czyli dociąganie piosenek) jest jakoś
limitowana regionalnie..

Z limitami regionalnymi to nigdy nic nie wiadomo, Rocksmith jest chyba ubiplayowy, nie steamowy. (...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 15:56, Vantor_Zorin napisał:

> > W listopadzie będą dostępne pre-paidy do WoW-a?
> Od kilku miesięcy raczej nie ma problemów z dostępnością, ale do listopada jeszcze
trochę
> czasu. Teraz są u nas dostępne i raczej ich nie zabraknie. Raczej :)
Ups..to coś źle szukałem,wydawało mi się że nie ma..Przepraszam za kłopot!
Edit: Już znalazłem,są w tym nowym dziale. :P

Pewnie szukałeś kluczy, nie pudełek i dałeś filtr na "kategoria PC"?
Bo klucze są w kategorii "Do pobrania".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko odnośnie zamówienia nr RG01721235 . Czy istnieje możliwość zmiany sposobu odbioru gry? W szczegółach zamówienia mam tylko zaznaczoną opcję wysyłki kurierskiej, ale zdecydowanie wygodniejsze (i tańsze :) ) byłoby dla mnie odebranie w salonie Sferis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie jest następujące: czy kody do DLC do limitowanej edycji moha, będą podawane w formie elektronicznej jak w przypadku edycji limitowanej bf3 rok temu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do Forzy Horizon, bo na karcie produktu jest mowa o pięciu samochodach za pre-order, tymczasem kod, który jest w szczegółach zamówienia daje jeden samochód i to do Forzy Motorsport 4.

Wpadka wydawcy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2012 o 11:29, Michal_Raven napisał:

Mam pytanie co do Forzy Horizon, bo na karcie produktu jest mowa o pięciu samochodach
za pre-order, tymczasem kod, który jest w szczegółach zamówienia daje jeden samochód
i to do Forzy Motorsport 4.

Wpadka wydawcy? :)


Samochód do Forzy 4 jest "cichym prezentem" dla fanów serii. Proszę pobrać plik z kodami jeszcze raz - już wszystkie są podłączone (6 kodów, po jednym na każdy samochód).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 22:06, Veok napisał:

Moje pytanie jest następujące: czy kody do DLC do limitowanej edycji moha, będą podawane
w formie elektronicznej jak w przypadku edycji limitowanej bf3 rok temu ?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=12491
W skrócie: kody na Zwiadowcę Delta i Zwiadowcę Grom pobierasz w formie elektronicznej ze szczegółow zamówienia, pozostałe bonusy dostajesz przez Origin / X Live / PSN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować