Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2012 o 14:19, Bartusz10 napisał:

> > Kiedy Battlefield 3 będzie tańszy na PS3?
> Mam nadzieję, że jeszcze przed świętami 2012, gra ma już rok, napisałam ostatnio
do EA,
> czy nie planują przeceny, ale nie doczekałam się odpowiedzi.
O to dobrze bo tak myślałem żeby na święta sobie kupić BF3 albo Uncharted.

Może już na Mikołajki sobie kupisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 21:26, GringoG3 napisał:

Czy sklep gram.pl ma już jakieś informacje od wydawcy Nowego Tomb Raider, na temat edycji
sprecjalnych.
Do premiery nie całe 4 miesiące to akurat pora na pre-ordera

http://www.gram.pl/sklep_grupa.asp?e=8gvlHu7
Dziś odpaliliśmy pre-order na edycje specjalne i kolekcjonerskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli chodzi o wymaganą płatność z góry ( W moim przypadku Xbox Live Gold na 3 miesiące ) to czy osoba, która nie posiada karty kredytowej ma szanse za zakup owego produktu? ( Chodzi mi, czy można np. wysłać kwotę przez pocztę? ) PS: Czemu nie macie w ofercie płatności wykorzystującej PayPal? :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 21:37, akne napisał:

> > > Kiedy Battlefield 3 będzie tańszy na PS3?
> > Mam nadzieję, że jeszcze przed świętami 2012, gra ma już rok, napisałam ostatnio

> do EA,
> > czy nie planują przeceny, ale nie doczekałam się odpowiedzi.
> O to dobrze bo tak myślałem żeby na święta sobie kupić BF3 albo Uncharted.
Może już na Mikołajki sobie kupisz :)

Ok szykuję kasę :-)
A będziecie mieli też BF3 Premium Edition na PS3? i takie coś http://allegro.pl/xbox-360-wireless-receiver-nadajnik-odbiornik-pc-i2743845054.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 21:01, Marecki00Q napisał:

Czy jeśli chodzi o wymaganą płatność z góry ( W moim przypadku Xbox Live Gold na 3 miesiące
) to czy osoba, która nie posiada karty kredytowej ma szanse za zakup owego produktu?
( Chodzi mi, czy można np. wysłać kwotę przez pocztę? ) PS: Czemu nie macie w ofercie
płatności wykorzystującej PayPal? :) Pozdrawiam

W przypadku zakupu kluczy akceptowana jest u nas płatność kartą kredytową lub szybkim przelewem, przelew pocztowy/ręczny nie jest dostępny.
PayPal może się wkrótce pojawi w opcjach płatności u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 20:22, akne napisał:

http://www.gram.pl/sklep_grupa.asp?e=8gvlHu7
Dziś odpaliliśmy pre-order na edycje specjalne i kolekcjonerskie.


Dzięki za informacje. Wczoraj patrzyłem to jeszcze nie było a tu dziś taka niespodzianka.

P.S. Czy do sposobów płatności a precyzując do przelewu internetowego, dodacie Bank Zachodni WBK, bo akurat tego nie ma, a ja akurat u nich mam swoje polskie konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 00:46, Nuurbi napisał:

Czy potrzebne są wizy aby przewozić gry przez granice województw??


Trolluj dalej i się pożegnamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam szybkie pytanie. Jak długo trwa zaksięgowanie płatności, gdy grę odbieram w salonie Sferis z płatnością przy odbiorze? Pytam w kontekscie uzyskania kodu ULC Red Coat do Assassin''s Creed 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 13:02, johnywol napisał:

Mam szybkie pytanie. Jak długo trwa zaksięgowanie płatności, gdy grę odbieram w salonie
Sferis z płatnością przy odbiorze? Pytam w kontekscie uzyskania kodu ULC Red Coat do
Assassin''s Creed 3.

Nie musisz czekać do zaksięgowania płatności - w szczegółach zamówienia jest miejsce na wpisanie numeru dokumentu sprzedaży (który dostałeś razem z grą) - po jego wpisaniu będziesz mógł pobrać kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 18:26, KrzysztofT napisał:

Dlaczego wersja kolekcjonerska nowego Starcrafta zniknęła z oferty waszego sklepu?

Obecnie jest dostępna ponownie, bo uzyskałam informację od dostawcy, że dostaniemy więcej sztuk niż założyłam dla bezpieczeństwa (po nałożeniu ograniczenia, kiedy wpadną zamówienia na daną ilość sztuk, produkt przestaje być dostępny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2012 o 21:37, GringoG3 napisał:

P.S. Czy do sposobów płatności a precyzując do przelewu internetowego, dodacie Bank
Zachodni WBK, bo akurat tego nie ma, a ja akurat u nich mam swoje polskie konto.

W opcjach płatności szybkim przelewem jest m.in.:
przelew "24" (WBK)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 17:45, akne napisał:

W opcjach płatności szybkim przelewem jest m.in.:
przelew "24" (WBK)


Aha. No rzeczywiście jest. Dzięki w takim razie. Gdyby było "płacę z bankiem WBK" albo w nawiasie (WBK) tak jak Ty to tu napisałaś, to bym nie strzelił takim głupim pytaniem. Za to teraz już wszyskto jasne. Thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 17:37, akne napisał:

> Mam szybkie pytanie. Jak długo trwa zaksięgowanie płatności, gdy grę odbieram w
salonie
> Sferis z płatnością przy odbiorze? Pytam w kontekscie uzyskania kodu ULC Red Coat
do
> Assassin''s Creed 3.
Nie musisz czekać do zaksięgowania płatności - w szczegółach zamówienia jest miejsce
na wpisanie numeru dokumentu sprzedaży (który dostałeś razem z grą) - po jego wpisaniu
będziesz mógł pobrać kod.

To świetnie - ogólnie zapomniałem dopisać, że chodziło mi o wersje PC, ale to niem znaczenia. Przy moim ostatnim zamówieniu z kodem bonusowym jeszcze chyba tego nie było takiego systemu, ale nie jestem pewny bo to był jakiś czas temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 16:45, kesik93 napisał:

Wysyłka ACIII na PC w czwartek? Nie da się jakoś wcześniej wypuścić? :D

O ile nie będzie jakiegoś kataklizmu, to dostaniecie swoje egzemplarze w środę 21.11.2012, czyli wysyłka jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 21:07, David741 napisał:

Będzie jeszcze dostępny Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Mroczna Edycja ?

Co najwyżej pojedyncze sztuki z nieodebranych zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować