Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2012 o 16:45, Bartusz10 napisał:

Możecie anulować to zamówienie bo zapomniałem i złożyłem zamówienie dwa razy
Nr:GV00991255

Niestety, poszło do realizacji. W pilnych sprawach dzwońcie proszę do DOK: 022 33 22 232 (pon-pt 10:00 - 17:00)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie:

Czemu do [krzywej] nędzy w Google, można znaleźć Waszą książkę nadawczą z adresami, kwotą zamówienia, wszystkich użytkowników z danego okresu ??

Nie wyraziłem zgody na publikacje takich informacji.

W załączniku na dowód daje fragment z zamazaniami danymi..

20121217112719

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2012 o 11:27, xippon napisał:

Mam takie pytanie:

Czemu do [krzywej] nędzy w Google, można znaleźć Waszą książkę nadawczą z adresami, kwotą
zamówienia, wszystkich użytkowników z danego okresu ??

Nie wyraziłem zgody na publikacje takich informacji.

W załączniku na dowód daje fragment z zamazaniami danymi..

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=80858&pid=8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego cena gier World of Warcraft: Cataclysm i Mists of Pandaria wzrosła, mimo że na kartach produktu jest napisane: "Promocyjna cena 39,90/74,90 zł obowiązuje do 31.12.2012 lub do wyczerpania zapasu."?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2012 o 16:53, zaqwes napisał:

Dlaczego cena gier World of Warcraft: Cataclysm i Mists of Pandaria wzrosła, mimo że
na kartach produktu jest napisane: "Promocyjna cena 39,90/74,90 zł obowiązuje do 31.12.2012
lub do wyczerpania zapasu."?

Blizzard i CDP skrócili promocję do 16.12.2012 - moja wina, że poprawiłam daty obowiązywania cen w systemie sklepowym, a zapomniałam o informacjach na kartach produktów, które wstawia się na sztywno. Teraz to poprawiłam dopiero, za zamieszanie przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2012 o 18:31, akne napisał:

> Dlaczego cena gier World of Warcraft: Cataclysm i Mists of Pandaria wzrosła, mimo
że
> na kartach produktu jest napisane: "Promocyjna cena 39,90/74,90 zł obowiązuje do
31.12.2012
> lub do wyczerpania zapasu."?
Blizzard i CDP skrócili promocję do 16.12.2012 - moja wina, że poprawiłam daty obowiązywania
cen w systemie sklepowym, a zapomniałam o informacjach na kartach produktów, które wstawia
się na sztywno. Teraz to poprawiłam dopiero, za zamieszanie przepraszam.

W sumie nic nie szkodzi, bo udało mi się kupić po cenie promocyjnej. Na (nie)szczęście niektóre sklepy jeszcze nie pozamieniały cen. Mimo wszystko lekko się zagotowałem widząc te ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2012 o 18:46, Jerry99 napisał:

Jak kupię Pre-Order Crysis 3 to mogę anulować zamówienie do premiery? Nie wiem czy znajdę
kasę.


Możesz anulować, dodatkowo tydzień przed premierą musisz potwierdzić zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy planowane jest może obniżenie ceny Assassin''s Creed III Joinn or Die Edition na PC? Bo w większości miejsc gdzie można jeszcze kupić jest za 139 zł, a u Was za 179 zł.. Bardzo chętnie bym kupił, do gram.pl mam zaufanie, więc najchętniej bym kupił tutaj tylko jakby cena była jak w innych sklepach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 17:41, Fafiq7 napisał:

Czy planowane jest może obniżenie ceny Assassin''s Creed III Joinn or Die Edition na
PC? Bo w większości miejsc gdzie można jeszcze kupić jest za 139 zł, a u Was za 179 zł..
Bardzo chętnie bym kupił, do gram.pl mam zaufanie, więc najchętniej bym kupił tutaj tylko
jakby cena była jak w innych sklepach :P

Możesz mi podać namiary na sklepy, w których JoD jest po 139 ?
Bo to dość świeża premiera, więc ciekawam, który sklep robi już wyprzedaż na własny koszt (Ubisoft nie zrobił promocji na to wydanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale jest jeszcze jeden problem, kupiłem w Waszym sklepie Battlefield 3 Premium Edition i dzisiaj w Wigilię dopiero go odpakowałem, w środku nie znalazłem Kodu na grę Online ani usługę Premium, jedynie biała instrukcja, pudełko wyglądało na otwarte, z boku w miejscu gdzie powinno być zamknięte była rozcięta folia. Nie mogłem tego zgłosić wcześniej gdyż dopiero dzisiaj ją zobaczyłem, a prezent został odebrany w Szczecińskim punkcie odbioru MyGames przez moich rodziców, którzy nie zwrócili uwagi na ten szczegół. Proszę Was pomóżcie mi bo nie chce zmarnować 200zł :( a do tego muszę jeszcze kupić Pada ;_;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2012 o 14:03, Fafiq7 napisał:

Jakiś czas temu widziałem po takiej cenie w Media Markt, lecz wczoraj jak byłem to już
sprzedali (podobno szybko zeszLo :/) i jeszcze tutaj była, ale też nie zdążyłem, bo w
dniu premiery nie miałem jak zakupić..
http://www.3kropki.pl/p/5/4/1/assassin_8217_s_creed_iii_join_or_die_edition.php

Sądzę, że to własna inicjatywa tych sklepów - wyprzedaż resztek zapasu po cenie "pod wodą".
Z tego co mi wiadomo, to nakład JoD jest wyczerpany w Ubi i Ubi raczej na to nie zrobi promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2012 o 16:29, Bartusz10 napisał:

Kiedy będzie dostępny pad do PS3 od Sony bo ten się zepsuł :(

Najbliższe dostawy najwcześniej około 10.01.2013.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2012 o 21:18, Bartusz10 napisał:

Przepraszam ale jest jeszcze jeden problem, kupiłem w Waszym sklepie Battlefield 3 Premium
Edition i dzisiaj w Wigilię dopiero go odpakowałem, w środku nie znalazłem Kodu na grę
Online ani usługę Premium, jedynie biała instrukcja, pudełko wyglądało na otwarte, z
boku w miejscu gdzie powinno być zamknięte była rozcięta folia. Nie mogłem tego zgłosić
wcześniej gdyż dopiero dzisiaj ją zobaczyłem, a prezent został odebrany w Szczecińskim
punkcie odbioru MyGames przez moich rodziców, którzy nie zwrócili uwagi na ten szczegół.
Proszę Was pomóżcie mi bo nie chce zmarnować 200zł :( a do tego muszę jeszcze kupić Pada
;_;

Zgłoś proszę reklamację mailem: dok małpa gram.pl. Dołącz zdjęcia zawartości opakowania i numer zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2012 o 20:49, akne napisał:

Zgłoś proszę reklamację mailem: dok małpa gram.pl. Dołącz zdjęcia zawartości opakowania
i numer zamówienia.


Wielkie dzięki za pomoc :) Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy cena edycji kolekcjonerskiej najnowszego Bioshocka w wersji na PC jest ostateczna? No offense, ale jest to cena wysoka nawet dla gry na konsolę, w zachodnioeuropejskim sklepie, a co dopiero w Polsce na PC. Nie zdziwił bym się gdyby to był kolejny pomysł Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować