Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2012 o 18:17, akne napisał:

> > > A jeżeli przelew już poszedł ? ...
> > Skontaktuj się proszę z naszym DOK: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4

>
> > i podaj numer konta, na które dokonałeś przelewu.
>
> Ale w jakim celu?, odzyskania pieniędzy czy pozytywnym zakończeniu transakcji?
Pozytywnego zakończenia transakcji, ale to niestety potrwa kilka dni.


Cieszę się, że w ogóle da się to zrealizować :). Dziękuję za pomoc jak i za cierpliwość, pozdrawiam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Chciałbym się doiwedzieć czy i kiedy będzie dostępna edycja kolekcjonerska Tomb Raidera oraz czy na gramie będzie do kupienia edycja kolekcjonerska Company of Heroes 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2013 o 14:25, dudi92 napisał:

Witam.
Chciałbym się doiwedzieć czy i kiedy będzie dostępna edycja kolekcjonerska Tomb Raidera
oraz czy na gramie będzie do kupienia edycja kolekcjonerska Company of Heroes 2?

Nakład Edycji Kolekcjonerskiej Tomb Raidera został wyczerpany. O dostępności edycji kolekcjonerskiej CoH 2 u polskiego dystrybutora jeszcze nic nie wiadomo, ale jeśli Cenega będzie ją wydawać, to oczywiście będziemy się starać, aby u nas też pojawiła się w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2013 o 09:09, akne napisał:

> Witam.
> Chciałbym się doiwedzieć czy i kiedy będzie dostępna edycja kolekcjonerska Tomb
Raidera
> oraz czy na gramie będzie do kupienia edycja kolekcjonerska Company of Heroes 2?

Nakład Edycji Kolekcjonerskiej Tomb Raidera został wyczerpany. O dostępności edycji kolekcjonerskiej
CoH 2 u polskiego dystrybutora jeszcze nic nie wiadomo, ale jeśli Cenega będzie ją wydawać,
to oczywiście będziemy się starać, aby u nas też pojawiła się w ofercie.


Czy jest może szansa, że jeszcze będzie EK Tomb Raidera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
czy istnieje możliwość połączenia dwóch zamówień przedpremierowych w jedno?
Jest to Heart of the Swarm i Tomb Raider Survival Edition na PS3.

Numery zamówień FX02391209 i FZ02251247.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2013 o 11:54, dudi92 napisał:

> Nakład Edycji Kolekcjonerskiej Tomb Raidera został wyczerpany. O dostępności edycji
kolekcjonerskiej
> CoH 2 u polskiego dystrybutora jeszcze nic nie wiadomo, ale jeśli Cenega będzie
ją wydawać,
> to oczywiście będziemy się starać, aby u nas też pojawiła się w ofercie.

Czy jest może szansa, że jeszcze będzie EK Tomb Raidera?

Sądząc po ilości, jaką mamy obiecaną z Cenegi (i która sprzedała się na pniu) i fakcie, że nie dało się tej ilości zwiększyć, to marne szanse na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2013 o 16:05, Cymciak napisał:

Witam,
czy istnieje możliwość połączenia dwóch zamówień przedpremierowych w jedno?
Jest to Heart of the Swarm i Tomb Raider Survival Edition na PS3.

Numery zamówień FX02391209 i FZ02251247.

Tak, napisz proszę do DOK: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4
Takie łączone zamówienie zostanie wysłane dopiero wtedy, kiedy obie gry będą dostępne - czyli jeśli się nie zmienią daty ich premier, to 11.03.2013.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy Dishonored powróci do sklepu i będzie uwzględniony w promocji gier Cenegi (postać z gry jest na grafice z promocji). Jeśli tak, to kiedy mniej więcej można się go spodziewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że ostatnio dużo osób na forach narzeka (te które nie posiadają konta w banku), że nie mają jak płacić za gry kupowane cyfrowo, nie zastanawialiście się nad wprowadzeniem Pay Safe Card? (o ile jest to możliwe bo nie wiem jak to działa jednak np. Steam z tego co mi się wydaje chyba to ma).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 11:11, Heartbreaker napisał:

Witam

Czy Dishonored powróci do sklepu i będzie uwzględniony w promocji gier Cenegi (postać
z gry jest na grafice z promocji). Jeśli tak, to kiedy mniej więcej można się go spodziewać?

To zależy od tego, czy Cenega go ma na stanie - póki co jeszcze nie wznowili dostaw po inwentaryzacji, więc czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 21:00, Jerry99 napisał:

Czy jak kupię Star Wars The Old Republic w wersji pudełkowej ( http://www.gram.pl/sklep/pc/star-wars-the-old-republic-edycja-standardowa)
to mogę z niej aktywować abonament na miesiąc z mojego starego konta F2P?

Wydaje mi się, że nie - musiałbyś wykupić abonament; tzn. 30 dni darmowe w pudełku z grą obowiązuje raczej tylko przy jednoczesnym wykupieniu abonamentu (pre-paida), ale jeszcze się dopytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 00:09, skodr napisał:

Tak sobie myślę, że ostatnio dużo osób na forach narzeka (te które nie posiadają konta
w banku), że nie mają jak płacić za gry kupowane cyfrowo, nie zastanawialiście się nad
wprowadzeniem Pay Safe Card? (o ile jest to możliwe bo nie wiem jak to działa jednak
np. Steam z tego co mi się wydaje chyba to ma).

Zbadamy temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 00:09, skodr napisał:

Tak sobie myślę, że ostatnio dużo osób na forach narzeka (te które nie posiadają konta
w banku), że nie mają jak płacić za gry kupowane cyfrowo, nie zastanawialiście się nad
wprowadzeniem Pay Safe Card? (o ile jest to możliwe bo nie wiem jak to działa jednak
np. Steam z tego co mi się wydaje chyba to ma).

Płatności Paysafecard nie wdrożymy u nas.
Za to jeszcze w tym tygodniu będzie dostępna opcja płatności za produkty cyfrowe przelewem ręcznym - czyli np. będzie można iść z gotówką na pocztą i tam dokonać przelewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym się dowiedzieć do kiedy trwa promocja na edycję kolekcjonerską gry "World of Warcraft: Mists of Pandaria"? Aktualna cena będzie obowiązywała do wyczerpania zapasów, czy do jakiegoś konkretnego dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 17:32, Inuki napisał:

Chciałbym się dowiedzieć do kiedy trwa promocja na edycję kolekcjonerską gry "World of
Warcraft: Mists of Pandaria"? Aktualna cena będzie obowiązywała do wyczerpania zapasów,
czy do jakiegoś konkretnego dnia?


Do wyczerpania zapasów. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=12700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 17:32, Inuki napisał:

Witam,

Chciałbym się dowiedzieć do kiedy trwa promocja na edycję kolekcjonerską gry "World of
Warcraft: Mists of Pandaria"? Aktualna cena będzie obowiązywała do wyczerpania zapasów,
czy do jakiegoś konkretnego dnia?

Do wyczerpania zapasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak kupię pada do PS3 to czy dostanę 30 dni abonamentu PS+. Wydaje mi się że Pad to również produkt SCE więc chyba powinien być na liście. A i kiedy pad będzie dostępny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2013 o 11:13, dudi92 napisał:

Witam.
Czy będzie na gramie dostępna Dead Space 3 The Dev Team Edition?

Niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować