Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 14.01.2013 o 16:42, Bartusz10 napisał:

Czy jak kupię pada do PS3 to czy dostanę 30 dni abonamentu PS+. Wydaje mi się że Pad
to również produkt SCE więc chyba powinien być na liście. A i kiedy pad będzie dostępny?

Pady obecnie są niedostępne u producenta. Czekamy wyprodukowanie nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wczoraj wysłałem zapytanie przez formularz kontaktowy w sprawie produktu, który planuję zakupić. Dotychczas nie otrzymałem odpowiedzi. Wg maila powinienem otrzymać (jakąś) odpowiedź w terminie 24h. Czy zatem mam powtórzyć pytanie na forum, czy też cierpliwie oczekiwać odpowiedzi?

Pozdrawiam,

Mario

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2013 o 19:12, NintendoPassion napisał:

Wczoraj wysłałem zapytanie przez formularz kontaktowy w sprawie produktu, który planuję
zakupić. Dotychczas nie otrzymałem odpowiedzi. Wg maila powinienem otrzymać (jakąś) odpowiedź
w terminie 24h. Czy zatem mam powtórzyć pytanie na forum, czy też cierpliwie oczekiwać
odpowiedzi?

Dziwne, DOK odpowiada na bieżąco - z opóźnieniem tylko wtedy, kiedy osoba odpowiedzialna za produkt czeka na wiążącą odpowiedź od dostawcy itp., ale staramy się DOKowi też odpisywać na bieżąco.
A o jaki produkt chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2013 o 21:07, akne napisał:


> Wczoraj wysłałem zapytanie przez formularz kontaktowy w sprawie produktu, który
planuję
> zakupić. Dotychczas nie otrzymałem odpowiedzi. Wg maila powinienem otrzymać (jakąś)
odpowiedź
> w terminie 24h. Czy zatem mam powtórzyć pytanie na forum, czy też cierpliwie oczekiwać

> odpowiedzi?
Dziwne, DOK odpowiada na bieżąco - z opóźnieniem tylko wtedy, kiedy osoba odpowiedzialna
za produkt czeka na wiążącą odpowiedź od dostawcy itp., ale staramy się DOKowi też odpisywać
na bieżąco.
A o jaki produkt chodzi?


Witaj Akne,

Pytanie dotyczy: http://www.gram.pl/sklep/sprzet/ms-win-home-prem-7-sp1-64-bit-english-1pk-dvd-oem
Pytanie brzmi: Jakie wersje j.angielskiego zawiera oprogramowanie (UK/USA, obie)?
Dlaczego pytam: Ponieważ muszę mieć pewność, że zawiera wersję US.

Podobno nie ma głupich pytań, tylko są ludzie którzy je zadają :P

Dodam, że zadzwoniłem do MS i ku mojemu zdumieniu miły pan Dawid (a może Daniel) poinformował mnie, że nie może udzielić mi odpowiedzi i powinienem skontaktować się z dystrybutorem. Poinformowałem go, że chcę zakupić w sklepie gram.pl jednakże odprawił mnie z kwitkiem. Zaprawdę jest to dla mnie niezrozumiałe.
Chciałbym uniknąć sytuacji ".. od Annasza do Kajfasza"
Za okazaną pomoc z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoje zapytanie nasz DOK wysłał do Sferisa i jeszcze nie doczekał się odpowiedzi - przydusimy Sferis :)
Chodzi o to, że zamówienia z zakładki "Sprzęt" realizuje Sferis (w tej zakładce jest też oprogramowanie), my tylko zaciągamy od nich opisy i ceny ( a kartach takich produktów jest informacja "Zamówienie zawierające ten produkt zostanie zrealizowane przez firmę Sferis sp. z o.o. ").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 09:57, akne napisał:

/ciach/


Właśnie o to mi chodziło! :)
Jakaś informacja jest lepsza niż brak informacji :)
Dziękuję za wyjaśnienie i pozostaje mi tylko cierpliwie czekać na odpowiedź.

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 09:55, akne napisał:

> Co z tym Star Wars the Old Republic?
Jest tak, jak pisałam wcześniej:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=12725
> Czy jak kupię Pre-Order Crysis 3 na PS3 i mam już pierwszą część to czy mogę oddać
kod
> koledze?
Tak.

http://fabrykamemow.pl/uimages/services/fabrykamemow/i18n/pl_PL//201210/1351000067_by_Zbyszek_500.jpg?1351000067

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 09:55, akne napisał:

> Co z tym Star Wars the Old Republic?
Jest tak, jak pisałam wcześniej:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=12725
> Czy jak kupię Pre-Order Crysis 3 na PS3 i mam już pierwszą część to czy mogę oddać
kod
> koledze?
Tak.

Czyli Crysis 1 to będzie zwykły kod w pudełku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2013 o 19:51, Jerry99 napisał:

Czyli Crysis 1 to będzie zwykły kod w pudełku?

Nie będzie go w pudełku, udostępnimy go do pobrania w szczegółach zamówienia na Crysis 3 po wpłynięciu płatności za nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanko: Jakieś szanse na to, że pudełkowe Gem Code Card do Guild Wars 2 jeszcze się pojawi lub, że posiadacie jakieś puste/zbędne pudełko w magazynie? Zależało by mi na zdobyciu tego box''a w celach kolekcjonerskich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 18:50, Dimachu napisał:

Czy na gramie będzie dostępna Edycja Kolekcjonerska God of War: Wstąpienie?

Pytaliśmy Sony, jeszcze nie udzielili nam odpowiedzi wiążącej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować