Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2013 o 17:12, anakin1000 napisał:

Takie małe pytanko: Jakieś szanse na to, że pudełkowe Gem Code Card do Guild Wars 2 jeszcze
się pojawi lub, że posiadacie jakieś puste/zbędne pudełko w magazynie? Zależało by mi
na zdobyciu tego box''a w celach kolekcjonerskich ;)

Niestety nie mamy już ani jednej sztuki i trudno powiedzieć, kiedy nowa dostawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2013 o 15:38, Janek_Izdebski napisał:

Czy ta kopia "Syndicate''''a" będzie miała DLC ze złotymi broniami, jak
było w przydku wersji pudełkowej w formie klucza aktywacyjnego Origin?

Wersja cyfrowa oferowana u nas nie zawiera tego DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2013 o 01:35, Leszku12 napisał:

Witam
Chciałbym się zapytac czy gra call of duty modern warfare 3 na ps3 będzie jeszcze dostępna
w promocji ?

Niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2013 o 09:47, akne napisał:

> Czy ta kopia "Syndicate''''a" będzie miała DLC ze złotymi broniami,
> jak było w przydku wersji pudełkowej w formie klucza aktywacyjnego Origin?
Wersja cyfrowa oferowana u nas nie zawiera tego DLC.

Dzięki serdeczne za szybką odpowiedź. Przy okazji, nie orientujecie się może, gdzie jeszcze można nabyć wersję z tym DLC poza polskim Originem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2013 o 18:57, konrad20082007 napisał:

Dlaczego wszystkie gry z promocji Ubisoftu zniknęły w jednej chwili, a na głównej stronie
sklepu nie ma już żadnego info?

Rozeszły się błyskawicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2013 o 09:49, Janek_Izdebski napisał:

> > Czy ta kopia "Syndicate''''a" będzie miała DLC ze złotymi broniami,

> > jak było w przydku wersji pudełkowej w formie klucza aktywacyjnego Origin?

> Wersja cyfrowa oferowana u nas nie zawiera tego DLC.
Dzięki serdeczne za szybką odpowiedź. Przy okazji, nie orientujecie się może, gdzie jeszcze
można nabyć wersję z tym DLC poza polskim Originem?

Pudełkowa wersja chyba całkowicie zniknęła ze sklepów, a cyfrową z tym DLC ma tylko Origin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2013 o 09:53, akne napisał:

Pudełkowa wersja chyba całkowicie zniknęła ze sklepów, a cyfrową z tym DLC
ma tylko Origin.

Dzięki. Rzeczywiście pudełko prawie całkowicie zniknęło z rynku albo kosztuje sporo. Owszem, na Origin jest ta gra w wersji cyfrowej wraz DLC, ale również w nienajlepszej cenie...

Mimo wszystko dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam małe pytanka.
Co się stało z punktem odbioru osobistego w Zielonej Górze oraz czy pojawi się jakiś nowy ?
Żeby nie było żadnego punktu w całym województwie lubuskim - trochę szkoda.
Kolejne pytanie dotyczy gry Chivalry: Medieval Warfare.
Czy będzie możliwość zakupienia wersji cyfrowej ?
Bo płacić za przesyłkę kurierską ~14zł to strasznie drogo jak za tak niską wagę zakupionego przedmiotu.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wersja podana w sklepie: http://www.gram.pl/sklep/pc/aliens-colonial-marines
to edycja limitowana? Po opisie można stwierdzić że tak, a mianowicie:
Aliens: Colonial Marines, oprócz gry, zawiera:
dodatkowe grywalne postacie - szeregowy Hudson, kapral Hicks, szeregowy Drake lub sierżant Apone, czyli bohaterowie znani z filmu Aliens walczący z hordami Ksenomorfów
dodatkowe opcje do wyróżnienia swojego Marine
dodatkową broń - miotacz ognia Ripley
dodatkową broń do gry multiplayer - Sonic Electronic Ball Breakers i Phase Plasma Rifle
dodatkowy poziom w grze - USMC Academy Firing Range

W innych sklepach nazywają tą edycję edycją limitowaną. Czy jeśli dzisiaj zamówiłem pre-order dostanę te dodatki? Czy jest to stary opis i edycja limitowana już się wyczerpała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały nakład premierowy polskiej wersji ACM to edycja limitowana. Opisy na kartach poprawimy, aby wyraźnie było napisane, że to edycja limitowana.
Czyli wszyscy, którzy zamówią ACM przed premierą dostaną edycję limitowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2013 o 11:14, Yalla napisał:

Co się stało z punktem odbioru osobistego w Zielonej Górze oraz czy pojawi się jakiś
nowy ?
Żeby nie było żadnego punktu w całym województwie lubuskim - trochę szkoda.

Punkty odbioru pojawiają się i znikają, to zależy od wielu czynników - aby dowiedzieć się, jak wygląda sytuacja w lubuskim, muszę niestety poczekać, aż 28.01 wróci z urlopu Krzysiek:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=55968

Dnia 21.01.2013 o 11:14, Yalla napisał:

Kolejne pytanie dotyczy gry Chivalry: Medieval Warfare.
Czy będzie możliwość zakupienia wersji cyfrowej ?
Bo płacić za przesyłkę kurierską ~14zł to strasznie drogo jak za tak niską wagę zakupionego
przedmiotu.

W najbliższych tygodniach raczej nie będzie możliwości nabycia u nas wersji cyfrowej tej gry.
Widzę, że na CDP.pl gra jest w pełnej cenie:
https://cdp.pl/gry/chivalry
Zatem obniżona cena dotyczy wyłącznie wersji pudełkowej, w ramach zimowej wyprzedaży CDP.
(...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2013 o 20:23, akne napisał:


Punkty odbioru pojawiają się i znikają, to zależy od wielu czynników - aby dowiedzieć
się, jak wygląda sytuacja w lubuskim, muszę niestety poczekać, aż 28.01 wróci z urlopu
Krzysiek:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=55968


Patrząc na posty w temacie Pana Krzysztofa to kiepska sytuacja w lubuskim jest już od pewnego czasu.
Swoją drogą jeśli wierzyć informacją podanym na stronie sferis to posiadają oni dwa punkty w Zielonej Górze (jeden partnerski) dlaczego więc w żadnym nie da się odebrać paczki (tak wiem nie jest Pani w stanie odpowiedzieć).
Mogę jedynie prosić o zainteresowanie się tą sprawą i podjąć jakieś kroki po powrocie Pana Krzysztofa.
Tymczasem zakupy sobie odpuszczę.
Za sześć dni jeszcze się przypomnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2013 o 20:23, akne napisał:


W najbliższych tygodniach raczej nie będzie możliwości nabycia u nas wersji cyfrowej
tej gry.
Widzę, że na CDP.pl gra jest w pełnej cenie:
https://cdp.pl/gry/chivalry
Zatem obniżona cena dotyczy wyłącznie wersji pudełkowej, w ramach zimowej wyprzedaży
CDP.
(...)


Patrząc teraz na stronę która została przez Panią podana cena gry spadła do 43 zł i jeśli się nie mylę cdp sprzedaje ją w wersji elektronicznej. A więc u was dopłacając 7 zł + 14 zł wysyłka (w sumie 21 zł) tracę na pudełko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 11:44, Yalla napisał:

>
> W najbliższych tygodniach raczej nie będzie możliwości nabycia u nas wersji cyfrowej

> tej gry.
> Widzę, że na CDP.pl gra jest w pełnej cenie:
> https://cdp.pl/gry/chivalry
> Zatem obniżona cena dotyczy wyłącznie wersji pudełkowej, w ramach zimowej wyprzedaży

Dnia 22.01.2013 o 11:44, Yalla napisał:

Patrząc teraz na stronę która została przez Panią podana cena gry spadła do 43 zł i jeśli
się nie mylę cdp sprzedaje ją w wersji elektronicznej. A więc u was dopłacając 7 zł +
14 zł wysyłka (w sumie 21 zł) tracę na pudełko?


Kiedy podawałam ten link cena wersji elektronicznej na CDP.pl wynosiła bodajże 79,99 lub 69,99, teraz widzę że jest po 42,99 zł.
U nas do 18.02 jest w promocji wersja pudełkowa po 49,90 zł, zatem Twoja kalkulacja jest poprawna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2013 o 11:32, Yalla napisał:

Mogę jedynie prosić o zainteresowanie się tą sprawą i podjąć jakieś kroki po powrocie
Pana Krzysztofa.
Tymczasem zakupy sobie odpuszczę.
Za sześć dni jeszcze się przypomnę :)

Krzysiek odpisał mi w trakcie urlopu - są szanse na uruchomienie punktu odbioru w Zielonej Górze w lutym 2013. Zajmie się tym, jak wróci, czyli w poniedziałek 28.01.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Akne
Mam pytanie odnośnie punktu odbioru we Wrocławiu. Chciałem zamówić u Was myszkę ale żaden punkt odbioru nie jest dostępny :/ Wiadomo kiedy zostaną/zostanie któryś przywrócony?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 21:28, m1kel1 napisał:

Witaj Akne
Mam pytanie odnośnie punktu odbioru we Wrocławiu. Chciałem zamówić u Was myszkę ale żaden
punkt odbioru nie jest dostępny :/ Wiadomo kiedy zostaną/zostanie któryś przywrócony?

Plac Grunwaldzki 22 - Sferis jest dostępny.
Daj znać, jeśli nie widzisz takiej opcji odbioru - u mnie przy składaniu zamówienia jest dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 22:15, akne napisał:

Plac Grunwaldzki 22 - Sferis jest dostępny.
Daj znać, jeśli nie widzisz takiej opcji odbioru - u mnie przy składaniu zamówienia jest
dostępny.



Sprawdziłem jeszcze raz. W firefoxie i w operze jest tak jak na screenie, ale w pomocy jak sprawdzam punkty odbioru to Grunwaldzki jest :)

20130123223209

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 22:33, m1kel1 napisał:

> Plac Grunwaldzki 22 - Sferis jest dostępny.
> Daj znać, jeśli nie widzisz takiej opcji odbioru - u mnie przy składaniu zamówienia
jest
> dostępny.


Sprawdziłem jeszcze raz. W firefoxie i w operze jest tak jak na screenie, ale w pomocy
jak sprawdzam punkty odbioru to Grunwaldzki jest :)

Faktycznie - przy zamawianiu sprzętu Wrocław nie jest dostępny (czyli w przypadku zamówień realizowanych przez Sferis), a przy zamawianiu gier jest. Zgłoszę to naszemu programiście (bo może to błąd po naszej stronie) i zapytam kogoś ze Sferis (bo może wyłączyli ten salon do odbiorów swoich zamówień, ale byłoby to co najmniej dziwne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować