Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2013 o 23:19, Wicon napisał:

Chciałem się zapytać czy ten produkt będzie dostępny i jeśli tak to kiedy:
http://www.gram.pl/sklep/pc/elder-scrolls-v-skyrim
W poniedziałek zaczynam ferie i chciałbym pograć przez te 2 tygodnie. Dzięki za odpowiedź.

Najpóźniej 25.01.2013 będzie u nas ponownie dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam skoro Call of duty MW3 w promocji jest już niedostępne to kiedy będzie dostępna normalna wersja na ps3? ;>
i czy istnieje szansa abyście sprowadzili angielską wersje gry? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie co do gry Need For Speed Undercover edycja cyfrowa (ta w promocji za 20 złoty), jak to jest z tą wersję językową? Bo obrazek jasno pokazuje, że gra ma wersję PL zaś opis twierdzi, że jest w pełnej Angielskiej wersji, załączam link:
http://www.gram.pl/sklep/digi/need-for-speed-undercover
Chciałbym zakupić tytuł ale chcę mieć pewność co do wersji językowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 23:32, Leszku12 napisał:

Witam skoro Call of duty MW3 w promocji jest już niedostępne to kiedy będzie dostępna
normalna wersja na ps3? ;>
i czy istnieje szansa abyście sprowadzili angielską wersje gry? ;>


Kiedy tylko będziemy mieć możliwośc zamówienia gry od polskiego dystrybutora, gra pojawi się ponownie w naszej ofercie. Niestety nie potrafię powiedziec kiedy dokładnie to nastąpi, ale prawdopodobnie w przeciągu kilku najbliższych tygodni.

Na w pełni angielską wersję językową niestety nie ma szans, będziemy mieć wersję wyłącznie z polskiej dystrybucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 14:15, skodr napisał:

Witam, mam pytanie co do gry Need For Speed Undercover edycja cyfrowa (ta w promocji
za 20 złoty), jak to jest z tą wersję językową?

Kolega to sprawdzi jutro i odpisze Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 14:15, skodr napisał:

Witam, mam pytanie co do gry Need For Speed Undercover edycja cyfrowa (ta w promocji
za 20 złoty), jak to jest z tą wersję językową? Bo obrazek jasno pokazuje, że gra ma
wersję PL zaś opis twierdzi, że jest w pełnej Angielskiej wersji, załączam link:
http://www.gram.pl/sklep/digi/need-for-speed-undercover
Chciałbym zakupić tytuł ale chcę mieć pewność co do wersji językowej :)


Witam,

W tym przypadku jest to wersja Angielska. Powinna być Polska także postaram się sprawdzić u źródła czemu tak się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2013 o 22:40, pat_ron napisał:

> Witam, mam pytanie co do gry Need For Speed Undercover edycja cyfrowa (ta w promocji

> za 20 złoty), jak to jest z tą wersję językową? Bo obrazek jasno pokazuje, że gra
ma
> wersję PL zaś opis twierdzi, że jest w pełnej Angielskiej wersji, załączam link:

> http://www.gram.pl/sklep/digi/need-for-speed-undercover
> Chciałbym zakupić tytuł ale chcę mieć pewność co do wersji językowej :)

Witam,

W tym przypadku jest to wersja Angielska. Powinna być Polska także postaram się sprawdzić
u źródła czemu tak się stało.


Ok, dziękuję za informację :)
Szkoda, że to Angielska wersja językowa bo mimo wszystko wolałbym mieć wersję PL, może uda wam się coś załatwić na przyszłość bo na Originie chyba widziałem wersję PL o ile się nie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Ja mam z kolei takie pytanko: jakie są wymagania systemowe dostępnej u Państwa gry "Grim Fandango"? Chodzi mi konkretnie możliwości uruchomienia gry w środowisku Windows 7. Wolę się zapytać przed zakupem, ostatnio naciąłem się na cdp.pl na grę"Amerzone", która owszem "działa" na systemie operacyjnym W7 "oprócz" filmowych wstawek.
Swoją drogą, w sklepie powinna być zakładka do każdej gry z wymaganiami technicznymi (w zakładce POMOC nie nawet takiej gry jak "Grim Fandango" nie ma).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 19:10, damienthorn napisał:

Witam,
Ja mam z kolei takie pytanko: jakie są wymagania systemowe dostępnej u Państwa gry "Grim
Fandango"? Chodzi mi konkretnie możliwości uruchomienia gry w środowisku Windows 7.

Wysłałam właśnie zapytanie do LEM w tej sprawie.
Przepraszam za późną odpowiedź, ale tak jak pisałam kilka postów wyżej, nie byłam dostępna od 29.01.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie mojego zamówienia na EK Aliens CM na PC. Dlaczego zmieniła się data wysyłki na "Luty 2013"? We wszystkich innych sklepach jest data wysyłki 12 luty. I jeszcze jedno odnośnie ceny tej EK - we wszystkich sklepach w których można zamówić tą edycję jej cena wynosi 339zł, a u was 379zł. Czy u was cena też spadnie, czy nie ma na to szans i lepiej jak odwołam zamówienie i zamówię gdzie indziej?
Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


W piątek polski dystrybutor poinformował nas, że nie będzie mieć jednak w ofercie polskiej wersji kolekcjonerki, angielskiej też. W poniedziałek wszyscy klienci, którzy zamówili u nas tę polską EK zostaną poinformowani o anulowaniu zamówień z powodu niedostępności towaru.
Zatem szukaj tego produktu w innych sklepach, które mają towar nie od polskiego dystrybutora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2013 o 17:58, akne napisał:


W piątek polski dystrybutor poinformował nas, że nie będzie mieć jednak w ofercie polskiej
wersji kolekcjonerki, angielskiej też. W poniedziałek wszyscy klienci, którzy zamówili
u nas tę polską EK zostaną poinformowani o anulowaniu zamówień z powodu niedostępności
towaru.
Zatem szukaj tego produktu w innych sklepach, które mają towar nie od polskiego dystrybutora.


Dziękuję za odpowiedź - znowu CDP dał ciała - jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy będzie u was dostępna gra Yesterday? Bo w niektórych sklepach ruszyły pre ordery tej gierki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 00:50, skodr napisał:

Witam, czy będzie u was dostępna gra Yesterday? Bo w niektórych sklepach ruszyły pre
ordery tej gierki :)

Na razie żaden polski dystrybutor się nie przyznał, więc czekamy z pre-orderem.
Niektóre źródła mówią, że to wyda LEM, ale zapytałam ich i to jeszcze nie jest pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2013 o 19:10, damienthorn napisał:

Ja mam z kolei takie pytanko: jakie są wymagania systemowe dostępnej u Państwa gry "Grim
Fandango"? Chodzi mi konkretnie możliwości uruchomienia gry w środowisku Windows 7.

Dostałam taką odpowiedź z LEM:
"Nie damy gwarancji że pójdzie na 100% - ogólnie nam chodzi ale wymaga zainstalowania w trybie zgodności i zainstalowania w innym katalogu niż docelowy. Ogólnie może nie działać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam parę pytań:
Czy w sklepie będzie dostępny (od kiedy) preorder na specjalne/kolekcjonerskie wersje gry The Last of Us? Inne sklepy już mają gram.pl zostało z tyłu.
Czy Tomb Raider z Edycji Specjalnej http://www.gram.pl/sklep/pc/tomb-raider-edycja-limitowana-survival-1 jest w polskiej czy angielskiej wersji językowej? W opisie produkty jest informacja o angielskiej wersji na wizualizacji tej edycji poniżej jest napisane, że gra będzie dostępna w wersji polskiej.
Czy będzie możliwość zamówienia gry Deponia, może na stałe już zniknęła z oferty sklepu?

Pozdrawiam i dziękuje za rozwianie wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2013 o 11:26, Bajuj napisał:

Czy w sklepie będzie dostępny (od kiedy) preorder na specjalne/kolekcjonerskie wersje
gry The Last of Us? Inne sklepy już mają gram.pl zostało z tyłu.

A my czekamy na oficjalne potwierdzenie z Sony PL, żeby nie sprzedawać czegoś, co może być niedostępne :)

Dnia 04.02.2013 o 11:26, Bajuj napisał:

Czy Tomb Raider z Edycji Specjalnej http://www.gram.pl/sklep/pc/tomb-raider-edycja-limitowana-survival-1
jest w polskiej czy angielskiej wersji językowej? W opisie produkty jest informacja o
angielskiej wersji na wizualizacji tej edycji poniżej jest napisane, że gra będzie dostępna
w wersji polskiej.

Kiedy Cenega składała nam ofertę na te wersje była mowa, że wszystkie będą ENG.
Wysłałam dziś zapytanie, jak to będzie finalnie - czy może jednak będzie PL w środku.

Dnia 04.02.2013 o 11:26, Bajuj napisał:

Czy będzie możliwość zamówienia gry Deponia, może na stałe już zniknęła z oferty sklepu?

W tym tygodniu dostępny będzie zestaw Deponia 1 + 2 w cenie 64,90 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :-)

Zamówiłem u Państwa EK "StarCraft II: Heart of the Swarm" i chciałbym jeszcze kupić EK "World of Warcraft: Mists of Pandaria". W związku z tym, czy do zamówienia zawierającego EK "Heart of the Swarm" istniałaby możliwość dołączenia kolekcjonerki "Mists of Pandaria" i skorzystania z darmowej która jest oferowana przy kupnie Pand? Formę zapłaty chciałbym zostawić bez zmian (płatność kartą na 7 dni przed premierą "Heart of the Swarm"). Wtedy całość wyniosłaby 399,80zł. Normalnie anulowałbym obecne zamówienie i złożył je raz jeszcze razem z Pandami, ale widzę, że EK "Starcrafta" jest już niedostępna, dlatego pytam. Pisałem w tej sprawie na formularz kontaktowy w środę, albo w czwartek, ale nie dostałem odpowiedzi dlatego pytam tutaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować