Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Czy istenieje jeszcze jakaś mozliwość aby w sklepie pojawiły się gry takie jak:
Age of Mythology Złota edycja oraz Supreme Commander Złota edycja, czy już zostały wycofane z całkowitej sprzedaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja Kolekcjonerska WoW MoP jest dostępna tylko do wyczerpania zapasu - takich produktów nie łączymy w zamówieniach z pre-orderami, bo nie dajemy gwarancji na zrealizowanie takiego zamówienia.
Proszę napisać do DOK około 05.03.2013 (czyli bliżej premiery SC II HoS) - jeśli wtedy ta EK będzie jeszcze u nas dostępna, to dołożymy ją do zamówienia na EK SC II HoS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 19:24, Baczka napisał:

Czy istenieje jeszcze jakaś mozliwość aby w sklepie pojawiły się gry takie jak:
Age of Mythology Złota edycja oraz Supreme Commander Złota edycja, czy już zostały wycofane
z całkowitej sprzedaży?


http://www.gram.pl/prod_8gTgGe5_Age_of_Mythology_Zlota_Edycja.html
Nakład wyczerpany w Cenedze kilka lat temu, w Pomarańczowej Kolekcji Klasyki nie wznowili tego tytułu.

http://www.gram.pl/prod_8QTrHu2_Supremer_Commander_Zlota_Edycja.html
Nakład wyczerpany i/lub CDP nie ma już praw do sprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Widzę że Aliens: Colonial Marines zrobił się dostępny w sklepie czy to oznacza że jeszcze dzisiaj zacznie się wysyłka z dostawą na poniedziałek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zapowiedziano europejskie edycje specjalne The Last of Us. Aniu, zdobędziecie parę sztuk, czy będę musiał ściągać grę z zagranicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamówiłem grę, ale w formie płatności wybrałem za pobraniem i tym samym nie mogę potwierdzić zamówienia ???, napisałem do boku z zapytaniem, czy też dostanę betę, ale odpowiedzą dopiero jutro. Może ktoś napisać, czy taka forma zamówienia też zostanie uwzględniona przy rozdawaniu dostępu do bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na tym więc zadam to pytanie:

Zamówiłem dwie rzeczy(wersje cyfrowe) i zapłaciłem za to przelewem przez system PayU. W pomocy wyczytałem, że mam 24 godziny na zapłacenie, inaczej zamówienie zostanie anulowane. Widzę już, że ten termin nie zostanie dotrzymany(bank jeszcze nie zrealizował przelewu a zostało 4 godziny do końca), zatem jeśli bank zrobi przelew po terminie(a zamówienie zostanie anulowane), to czy pieniądze do mnie wrócą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2013 o 07:19, mpm1122 napisał:

Witam, zamówiłem grę, ale w formie płatności wybrałem za pobraniem i tym samym nie mogę
potwierdzić zamówienia ???, napisałem do boku z zapytaniem, czy też dostanę betę, ale
odpowiedzą dopiero jutro. Może ktoś napisać, czy taka forma zamówienia też zostanie uwzględniona
przy rozdawaniu dostępu do bety?

Tak.
Jedynie w przypadku ograniczonej ilości kluczy pierwszeństwo będą miały osoby wybierające płatność z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 19:38, kacperm napisał:

Kiedy bedzie preordera gry The Elder Scrolls Online

Jeśli się okaże, że będzie pudełkowe wydanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 14:49, sylwasss napisał:

Witam,

Widzę że Aliens: Colonial Marines zrobił się dostępny w sklepie czy to oznacza że jeszcze
dzisiaj zacznie się wysyłka z dostawą na poniedziałek ?

Odpowiedź brzmi tak i widzę, że grę już odebrałeś od kuriera.
W pilnych sprawach dzwońcie zawsze do DOK: 022 33 22 232, bo ja często nie mam czasu zaglądać na forum kilka razy w ciągu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2013 o 15:22, Lex napisał:

Niedawno zapowiedziano europejskie edycje specjalne The Last of Us. Aniu, zdobędziecie
parę sztuk, czy będę musiał ściągać grę z zagranicy?


Można już składać zamówienia na Edycję Joela:
http://www.gram.pl/sklep/ps3/the-last-of-us-joel-edition

Niestety to jedyna edycja specjalna tej gry, jaką bedziemy mieć w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie The Walking Dead, w październiku zeszłego roku było głośno (na gramie też) o edycji pudełkowej a nawet kolekcjonerskiej tej gry. Wstępne informacje mówiły że pudełkowa wersja trafi do sklepów pod koniec 2012 roku.

Czy Telltale ma jakiegoś polskiego wydawcę? Czy są na temat pudełkowej wersji a przede wszystkim kolekcjonerki jakieś informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2013 o 18:04, akne napisał:

> Czy Tomb Raider z Edycji Specjalnej http://www.gram.pl/sklep/pc/tomb-raider-edycja-limitowana-survival-1

> jest w polskiej czy angielskiej wersji językowej? W opisie produkty jest informacja
o
> angielskiej wersji na wizualizacji tej edycji poniżej jest napisane, że gra będzie
dostępna
> w wersji polskiej.
Kiedy Cenega składała nam ofertę na te wersje była mowa, że wszystkie będą ENG.
Wysłałam dziś zapytanie, jak to będzie finalnie - czy może jednak będzie PL w środku.


Jak jest w końcu z edycją Survival, jest po angielsku czy po polsku?
W opisie produktu Cenegi jak i ich sklepu mamy informację, że gra jest po polsku, a wszystkie pozostałe elementy po angielsku ( http://cenega.pl/xbox-360/akcja/tomb-raider-edycja-limitowana-survival1/1930).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam:) Mam takie pytanko, czy w niedalekiej (albo i dalekiej) przyszłości planujecie otworzyć jakiś punkt odbioru osobistego w Koszalinie? W jedynym jaki do tej pory był (ActiveJet) już od dłuższego czasu nie można odbierać przesyłek, dlatego wychodzę z takim zapytaniem :)

Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2013 o 19:46, khizbu napisał:

http://www.mmorpg.org.pl/news-icons/493221db5fa844174cb90b2f2ee7febf.jpg
Blizzard obniżył cenę MoP, czy gram.pl też to planuje?

Jeśli polski dystrybutor (CDP) zorganizuje promocję (tzn. Blizzard mu da zielone światło), to u nas też będą niższe ceny. Na razie nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2013 o 17:01, Cymciak napisał:

Jak jest w końcu z edycją Survival, jest po angielsku czy po polsku?
W opisie produktu Cenegi jak i ich sklepu mamy informację, że gra jest po polsku, a wszystkie
pozostałe elementy po angielsku ( http://cenega.pl/xbox-360/akcja/tomb-raider-edycja-limitowana-survival1/1930).

Te edycje, które my oferujemy, są w całości po angielsku - i gra, i elementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2013 o 16:29, BuIkers napisał:

Ja mam pytanie odnośnie The Walking Dead, w październiku zeszłego roku było głośno (na
gramie też) o edycji pudełkowej a nawet kolekcjonerskiej tej gry. Wstępne informacje
mówiły że pudełkowa wersja trafi do sklepów pod koniec 2012 roku.

Czy Telltale ma jakiegoś polskiego wydawcę? Czy są na temat pudełkowej wersji a przede
wszystkim kolekcjonerki jakieś informacje?

Nie mam takich informacji, tzn. do tej pory żaden polski dystrybutor nie ujawnił, że to wyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować