Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2013 o 11:38, majowy86 napisał:

Witam. Kupiłem u Was grę w wersji cyfrowej. Battlefield 3 Premium Edition. Gra była prezentem
dla chorego kolegi, który leży w szpitalu. Kupiłem kod produktu. Okazało się po tygodniu
kiedy pojechałem do kolegi wraz ze znajomym, że wy sprzedaliście mi kod do Battlefield
Limted Edition... A to różnica ogromna !!! Nie ma dostępu do wszystkich dodatków jakie
są w Premium !!! To jest oszustwo !!! Nr zamówienia WV01341346 Kupiłem od Was grę, która
się nie zgadza z Waszym opisem !!! Moje nazwisko Łukasz Latkowski. Teraz ja chcę zwrotu
pieniędzy, bo w sklepie Origin ta wersja jest za 89 zł, a nie jak u Was za 129,90 zł
!!! Weźcie sobie ten kod produktu i oddajcie mi pieniądze oszuści !!! Mam potwierdzenie
na mailu. Nie wymigacie się !!! Jeśli mi nie oddacie pieniędzy, to sprawa trafi do rzecznika
praw konsumenta !!! Proszę o natychmiastowy odzew !!!


Przy okazji, wystarczy naprawdę napisać w jednym miejscu a nie w 3..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2013 o 21:04, WooWooWoo napisał:

Witam. Czy w przypadku SimCity wersji cyfrowej jest mozliwa platnosc zwyklym przelewem
bankowym ? Bo takowy przelew troche zajmuje a niby w opisie produktu jest zaznaczone
ze tylko przelewy elektroniczne i karty w ciagu 24 godzin sa akceptowane ale przy skladaniu
zamowienia wszystkie mozliwosci sa dostepne ...

Od kilku tygodni dostępna jest też opcja przelewu "ręcznego" - przy wyborze takiej opcji zamówienie anuluje się dopiero po 3 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2013 o 11:38, majowy86 napisał:

Witam. Kupiłem u Was grę w wersji cyfrowej. Battlefield 3 Premium Edition.

Ten produkt to dwa klucze: jeden aktywuje Battlefield 3 Limited Edition, a drugi dodatki.
Klucz do dodatków, który "rozszerza" Limited Edition do Premium Edition, jest do pobrania w szczegółach zamówienia.
Faktycznie w opisie produktu nie było napisane, skąd pobrać drugi klucz, zaraz to poprawimy.
W razie problemów proszę o kontakt z DOK: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowna Panią Konsul :)

Mam dwa pytania.

Jako że minuty dzielą mnie od zakupu http://www.gram.pl/sklep/pc/call-of-duty-black-ops-ii chciałbym zorientować się, czy bonus jest jeszcze dostępny, ponieważ jest to powód dla którego chcę wybrać sklep gram.pl, a także w jakiej formie jest on dostarczany, edycja pudełkowa, czy key?

Czy mogę przy zamówieniu prosić o wcześniejsze dostarczenie mi kodu aktywacji steam na adress e-mail, tak żebym na samo graniem w multi nie musiał czekać te 3 dni? Oczywiście zgodziłbym się na rozpakowanie mojej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 17:19, Grodhar napisał:

Jako że minuty dzielą mnie od zakupu http://www.gram.pl/sklep/pc/call-of-duty-black-ops-ii
chciałbym zorientować się, czy bonus jest jeszcze dostępny, ponieważ jest to powód dla
którego chcę wybrać sklep gram.pl, a także w jakiej formie jest on dostarczany, edycja
pudełkowa, czy key?


Proponuję pośpieszyć się, albowiem do 23:59 trwa promocja na tenże pakiet - Black Ops II za 114,90 zł (od jutra 129,90 zł) i gratis Black Ops - wydanie pudełkowe, czyli dostaniesz dwie gry w osobnych pudełkach.

Dnia 25.02.2013 o 17:19, Grodhar napisał:

Czy mogę przy zamówieniu prosić o wcześniejsze dostarczenie mi kodu aktywacji steam na
adress e-mail, tak żebym na samo graniem w multi nie musiał czekać te 3 dni? Oczywiście
zgodziłbym się na rozpakowanie mojej gry :)

Niestety nie - zamówienie po potwierdzeniu lub opłaceniu wpada od razu do magazynu.
Wersji cyfrowych tych produktów nie mamy ofercie - jeszcze :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 20:35, Grodhar napisał:

Dziękuję bardzo za szybką i rzeczową odpowiedź. Dopytam jeszcze, czy ta edycja zawiera
mapę Nuketown?

Pytam w odwołaniu do 2 pierwszych postów pod tym linkiem http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=75892&u=102


To wydanie, które mamy na stanie, zawiera Nuketown - tzn. klucz do gry w tym wydaniu daje dostęp do tej mapy (ważne: nie ma drugiego klucza w tym wydaniu - ten jeden daje dostęp do gry i do Nuketown).
Użytkownik Jedimax prawdę rzecze:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=75892&pid=102
Nuketown miał być w pudełkach pierwszego nakładu polskiego CoD Bo II, ten pierwszy nakład to na razie jedyny, więc w skrócie: Tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodajmy jednak, że z tego co pamiętam, to i tak obecnie nie można grać na tej mapie - ma pojawiać się jedynie na specjalne okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 08:26, akne napisał:

> Witam. Czy w przypadku SimCity wersji cyfrowej jest mozliwa platnosc zwyklym przelewem

> bankowym ? Bo takowy przelew troche zajmuje a niby w opisie produktu jest zaznaczone

> ze tylko przelewy elektroniczne i karty w ciagu 24 godzin sa akceptowane ale przy
skladaniu
> zamowienia wszystkie mozliwosci sa dostepne ...
Od kilku tygodni dostępna jest też opcja przelewu "ręcznego" - przy wyborze takiej opcji
zamówienie anuluje się dopiero po 3 dniach.



Masakra. Macie troche to wszystko niejasno sformulowane. Nawet niejasno to malo powiedziane.

Wiec wlasnie zlozylem preordera na to simcity w wersji cyfrowej. I dostalem takie informacje:
- zamowienie moge dopiero potwierdzic od jutra (jest to preorder)
- mam 3 dni na wplate pieniedzy co wynika z odpowiedzi zacytowanej powyzej ale od kiedy liczac w takim razie ? od momentu zlozenia zlamowienia (dzisiaj) czy potwierdzenia zlozenia zamowienia (jutro)?
- nie otrzymalem danych do wplaty wiec chocbym nawet chcial sie zabezpieczyc i wplacic "z gory" jestem zmuszony czekac do jutra

Troche to wszystko jest niejasno opisane a czas plynie... Niechcialbym wplacic pieniedzy a pozniej dostac anulowanie zamowienia bo bede mial "pecha"...
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, otóż mam pewien problem z moim zamówieniem. Przy jego statusie widnieje napis "Zamówienie oczekuje na dostępność wszystkich zamówionych produktów". Nie wiem, czy jest to najzwyczajniejszy błąd, czy faktycznie są jakieś problemy z skompletowaniem zamówienia. Zamówiłem Crysis 3 Hunter Edition+bonusy. Dodam, że już wiele razy korzystałem z Państwo sklepu i pierwszy raz widzę taki komunikat przy zamówieniu. Mam jeszcze pytanie co do samego zamówienia. Otóż czy jest jeszcze szansa załapać się na steelbooka i kody bonusowe (te, które nie są zawarte w Hunter Edition)? Jeśli dobrze zrozumiałem informację przy kracie produktu "Ilość kodów ograniczona. Po wyczerpaniu zapasu kodów informacja o dodatku zostanie usunięta z karty produktu.", to owe bonusy dotyczą każdego kto zamówił przed wyczerpaniem zapasów.
Pozdrawiam,
Dedexus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Zauważyłem, że polska wersja Tomb Raidera (na X360) ma datę wysyłki 04.03, a angielska dopiero 07.03. Można prosić o wyjaśnienie?
Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Zamówienie zdążyłem złożyć. Kolega kupił w innym sklepie ze względu na mapę nuketown, o której przeczytaj w opisie produktu, więc niech któryś z moderatorów sklepu doda to do opisu, może to podnieść sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam 2 pytania :)
Czy jeśli, jako formę dostawy, wybrano odbiór osobisty w jednym z punktów GO24, można dokonać zapłaty za pomocą przelewu?
Czy w zamówieniu preorderowym można zmienić formę płatności czy trzeba je anulować i złożyć ponownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2013 o 06:02, Katrina91 napisał:

Czy jeśli, jako formę dostawy, wybrano odbiór osobisty w jednym z punktów GO24, można
dokonać zapłaty za pomocą przelewu?


Tak, można.

Dnia 27.02.2013 o 06:02, Katrina91 napisał:

Czy w zamówieniu preorderowym można zmienić formę płatności czy trzeba je anulować i
złożyć ponownie?


Napisz do DOK''u to powinni ci zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Assassins Creed: Brotherhood w edycji Ubisoft Exclusive pod tym kartonowym pudełkiem posiada premierową okładkę czy taką samą jak na kartonie?
Czy jest szansa, że w niedalekiej przyszłości będzie promocja na gry z Ubisoft Exclusive? :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2013 o 12:52, WooWooWoo napisał:

Masakra. Macie troche to wszystko niejasno sformulowane. Nawet niejasno to malo powiedziane.


Masz rację, przepraszamy, poprawimy te sprzeczne komunikaty - wygląda na to, że nie zostały wdrożone poprawki do komunikatów w przypadku pre-orderów cyfrowych.
Masz 3 dni na wpłatę od momentu udostępnienia płatności - czyli w Twoim przypadku od dziś.
Dane do przelewu powinieneś widzieć od dziś w szczegółach zamówienia.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2013 o 21:11, Dedexus1 napisał:

Witam, otóż mam pewien problem z moim zamówieniem. Przy jego statusie widnieje napis
"Zamówienie oczekuje na dostępność wszystkich zamówionych produktów".

Złożyłeś zamówienie z odbiorem osobistym - ono oczekuje na wysyłkę, zostanie jutro wysłane.
Dostaniesz steelbook, a wszystkie kody bonusowe będą do pobrania w szczegółach zamówienia po wpłynięciu do nas płatności za nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2013 o 23:16, malcher357 napisał:

Zauważyłem, że polska wersja Tomb Raidera (na X360) ma datę wysyłki 04.03, a angielska
dopiero 07.03. Można prosić o wyjaśnienie?

Dostawa angielskiej wersji prawdopodobnie będzie u nas później niż dostawa polskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2013 o 06:02, Katrina91 napisał:

Witam. Mam 2 pytania :)
Czy jeśli, jako formę dostawy, wybrano odbiór osobisty w jednym z punktów GO24, można
dokonać zapłaty za pomocą przelewu?

Tak. W przypadku odbioru osobistego dostępne są takie same formy płatności jak w przypadku dostawy kurierskiej do domu.

Dnia 27.02.2013 o 06:02, Katrina91 napisał:

Czy w zamówieniu preorderowym można zmienić formę płatności czy trzeba je anulować i
złożyć ponownie?

Jeśli nie potwierdziłaś jeszcze takiego zamówienia, to możesz samodzielnie zmienić formę płatności.
Widzę, że potwierdziłaś płatność przy odbiorze, zatem samodzielnie nie zmienisz na przelew - napisz proszę do naszego DOK: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2013 o 15:46, zaqwes napisał:

Czy Assassins Creed: Brotherhood w edycji Ubisoft Exclusive pod tym kartonowym pudełkiem
posiada premierową okładkę czy taką samą jak na kartonie?

Ha, oto jest pytanie - na 99% w środku jest gra w okładce premierowej (tylko etui jest z nadrukiem UEX), sprawdzone osobiście na kilku tytułach z tej serii, ale zapytam się jeszcze o ten.

Dnia 27.02.2013 o 15:46, zaqwes napisał:

Czy jest szansa, że w niedalekiej przyszłości będzie promocja na gry z Ubisoft Exclusive?
:)

W przyszłym tygodniu będzie promocja na starsze tytuły Ubisoftu, nie tylko UEX, ale także wydania premierowe.
Ale ACB tam niestety nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować