Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

"Tak. W przypadku odbioru osobistego dostępne są takie same formy płatności jak w przypadku dostawy kurierskiej do domu."
Rozumiem że w takiej sytuacji przy odbiorze nic nie muszę płacić tylko potwierdzam odbiór paczki? :)

"Widzę, że potwierdziłaś płatność przy odbiorze, zatem samodzielnie nie zmienisz na przelew - napisz proszę do naszego DOK"

A jest możliwość również na zmianę płatności na "Płacę z Alior Sync"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2013 o 18:20, akne napisał:


> Masakra. Macie troche to wszystko niejasno sformulowane. Nawet niejasno to malo
powiedziane.

Masz rację, przepraszamy, poprawimy te sprzeczne komunikaty - wygląda na to, że nie zostały
wdrożone poprawki do komunikatów w przypadku pre-orderów cyfrowych.
Masz 3 dni na wpłatę od momentu udostępnienia płatności - czyli w Twoim przypadku od
dziś.
Dane do przelewu powinieneś widzieć od dziś w szczegółach zamówienia.




Dzisiaj wplacilem pieniadze nie patrzac juz na nic bo o dziwo w szczegolach zamowienia sa dane do zaplaty (a na maila dostalem : Informację z danymi potrzebnymi do opłacenia zamówienia wyślemy Ci na 7 dni przed planowanym terminem jego realizacji. Przewidywany termin realizacji to 06. marca 2013.).

Co jednak gorsze nie moge potwierdzic zamowienia. W takim razie znowu nie wiem czy potwierdzenie bedzie dostepne po wplaceniu pieniedzy czy znowu cos jest nie tak).

Ogolnie z mojej strony problemu nie ma. Chcialem tylko zwrocic uwage na kompletna dezinformacje w przypadku tego typu zamowienia. Chcialbym tylko zeby moje zamowienie nie zostalo anulowane - tak jak pisalem wplacilem juz pieniadze wiec predzej czy pozniej dojda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2013 o 22:49, WooWooWoo napisał:

Co jednak gorsze nie moge potwierdzic zamowienia. W takim razie znowu nie wiem czy potwierdzenie
bedzie dostepne po wplaceniu pieniedzy czy znowu cos jest nie tak).


W przypadku zamówień płatnych z góry nie trzeba dodatkowo ich potwierdzać - potwierdzeniem jest fakt wpłynięcia pieniędzy za nie.

Dnia 27.02.2013 o 22:49, WooWooWoo napisał:

Ogolnie z mojej strony problemu nie ma. Chcialem tylko zwrocic uwage na kompletna dezinformacje
w przypadku tego typu zamowienia. Chcialbym tylko zeby moje zamowienie nie zostalo anulowane
- tak jak pisalem wplacilem juz pieniadze wiec predzej czy pozniej dojda).


Poprawimy te komunikaty, jeszcze raz przepraszam za dezinformację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2013 o 21:28, Katrina91 napisał:

"Tak. W przypadku odbioru osobistego dostępne są takie same formy płatności jak w
przypadku dostawy kurierskiej do domu."

Rozumiem że w takiej sytuacji przy odbiorze nic nie muszę płacić tylko potwierdzam odbiór
paczki? :)

Jeśli wybierasz płatność z góry, to zamówienie zostanie wysłane dopiero wtedy, gdy wpłynie do nas płatność. I wtedy oczywiście nic nie płacisz przy odbiorze.

Dnia 27.02.2013 o 21:28, Katrina91 napisał:


"Widzę, że potwierdziłaś płatność przy odbiorze, zatem samodzielnie nie zmienisz na przelew
- napisz proszę do naszego DOK"

A jest możliwość również na zmianę płatności na "Płacę z Alior Sync"? :)

Tak, napisz do DOK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2013 o 15:55, Bartusz10 napisał:

Do kiedy ta promocja na WOW-a jest?

Do 11.03.2013.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2013 o 17:15, Kajmal napisał:

Czy będzie jeszcze, możliwość zakupu DLC(Revolution) do Black Opsa 2?

Niestety firma LEM wstrzymała wydanie tego dodatku w Polsce, trudno powiedzieć, kiedy będzie dostępny u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. We wtorek złożyłem swoje zamówienie, jego status oznaczony jest jako ''wysłany''. Opcja dostawy to odbiór w punkcie GO24. Jeszcze nie otrzymałem sms''a z powiadomieniem, a zawsze dochodził dużo wcześniej, obawiam się czy przypadkiem nie wpisałem starego numeru telefonu, co jest bardzo prawdopodobne. Czy kod potrzebny do odbioru dostanę również na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2013 o 15:27, Grodhar napisał:

Witam ponownie. We wtorek złożyłem swoje zamówienie, jego status oznaczony jest jako
''wysłany''. Opcja dostawy to odbiór w punkcie GO24. Jeszcze nie otrzymałem sms''a z
powiadomieniem, a zawsze dochodził dużo wcześniej, obawiam się czy przypadkiem nie wpisałem
starego numeru telefonu, co jest bardzo prawdopodobne. Czy kod potrzebny do odbioru dostanę
również na maila?

Z tego co mi wiadomo, to kod przychodzi mailem i SMSem.
Dostałeś go dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa na wysyłkę "Sims 3 Studenckie Źycie" i "Sim City" już w poniedziałek? Podobno większość sklepów ma otrzymać dostawę już tego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2013 o 16:19, Katrina91 napisał:

Czy jest szansa na wysyłkę "Sims 3 Studenckie Źycie" i "Sim City" już w poniedziałek?
Podobno większość sklepów ma otrzymać dostawę już tego dnia.

My też spodziewamy się dostawy w tym dniu, więc szansa jest - ale pilniejsza i ważniejsza jest wysyłka Tomb Raidera, bo ta gra ma premierę we wtorek 05.03.2013. Ale może nam się uda zrealizować wysyłkę w tym samym dniu.
SimCity i dodatek do Sims 3 będzie można uruchomić dopiero w dniu premiery, czyli 07.03.2013, czyli jeśli wysyłka się przeciągnie na wtorek, to nie będzie to raczej większym problemem dla większości graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Kiedyś na forum, po wprowadzeniu darmowej dostawy w muve, przeczytałem, że gram zamierza odpowiedzieć w jakiś sposób na ten ruch (chyba pisał to Pan Wiktor Cegła, ale ręki nie dam sobie uciąć). W sumie to nie zauważyłem zmian. Czy coś jest w planach (darmowa wysyłka, może jakieś zniżki dla stałych klientów)?

PS. Muszę przyznać, że od tego czasu nie kupuję u Was. Ceny (+przesyłka) macie jednak sporo wyższe. nadrabiacie za to obsługą klienta, więc szukam powodu żeby do Was wrócić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 13:44, malcher357 napisał:

Witam!
Kiedyś na forum, po wprowadzeniu darmowej dostawy w muve, przeczytałem, że gram zamierza
odpowiedzieć w jakiś sposób na ten ruch (chyba pisał to Pan Wiktor Cegła, ale ręki nie
dam sobie uciąć). W sumie to nie zauważyłem zmian. Czy coś jest w planach (darmowa wysyłka,
może jakieś zniżki dla stałych klientów)?

PS. Muszę przyznać, że od tego czasu nie kupuję u Was. Ceny (+przesyłka) macie jednak
sporo wyższe. nadrabiacie za to obsługą klienta, więc szukam powodu żeby do Was wrócić
:)

Jeśli napiszę, że "pracujemy nad tym", to możesz stwierdzić: "Czcze gadanie, nic się nie dzieje".
Na to forum zagląda też nasza konkurencja, niekoniecznie czysto grająca (pozdrowienia nieszczere dla Pana Żet), więc ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 21:12, Noting1 napisał:

Czy będzie SimCiti edycja kolekcjonerska jeżeli tak to kiedy i co będzie jej zawartością.Z
góry dziek

Edycja Kolekcjonerska SimCity jest dostępna w Polsce wyłącznie w sieciach Media Markt i Saturn - taką informację otrzymałam od EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować