Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2013 o 12:33, Sipso2008 napisał:

W sprawie tego Shoguna 2 Złotej Edycji w fikuśnym pudełku... Wydawca odpowiedział?

Niestety nie, tzn. CDP jeszcze nic na ten temat nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 12:03, Pathar napisał:

Mam już powoli dosyć sytuacji z zamówionym pre-orderem. Najpierw wielokrotnie przesówane
są daty ostatecznej wysyłki to teraz w sklepie widnieje informacja "chwilowo brak towaru".
Dlatego jeśli do wieczora nie otrzymam informacji o wysyłce będę zmuszony ostatecznie
odwołać zamówienie.


"Chwilowy brak towaru" oznacza, że wyczerpała się ilość jaką otrzymaliśmy na preordery.
Dostawa od Sony właśnie jest przyjmowana przez nasz magazyn i gra dziś będzie wysyłana do klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy sklep Gram.pl wie już jakich wymiarów będzie opakowanie od Edycji Bukaniera gry Assassin''s Creed IV? Chodzi mi o to "pudło dla kolekcjonerów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 17:54, wojcio102 napisał:

Czy sklep Gram.pl wie już jakich wymiarów będzie opakowanie od Edycji Bukaniera gry Assassin''s
Creed IV? Chodzi mi o to "pudło dla kolekcjonerów".

Nie mamy jeszcze dokładnych danych od Ubi - to się okaże, kiedy elementy zostaną wyprodukowane, bo wizja grafika to jedno, a różne takie po drodze przeciwności to insza inszość ;)
Sądząc po wizualizacji - że jest to prostopadłościan zbliżony proporcjami do sześcianu oraz fakcie, że musi pomieścić figurkę o wysokości 46 cm - domniemywam, że będzie to miało maksymalne wymiary 50 x 50 x 50 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 22:52, Szw3dzik napisał:

Czy w ofercie sklepu Gram pojawi sie Dead Island Riptide - Edycja Kolekcjonerska w wersji
PC ?

Pojawiła się wczoraj i cały dostępny nam nakład wyczerpał się o 22:44. Staram się w Techlandzie o większą ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pytam się we właściwym dziale, ale spróbuję... Zastanawiam się nad kupnem gry Assasin''s Creed III, ale jestem w tym temacie gorzej, niż typową blondynką. I nie chodzi mi o wymagania sprzętowe... Tylko, czym różni się AC III: Liberation od Edycji Waszyngtona oraz normalnego AC III? Bo nie mogę nic na tentemat znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2013 o 21:06, Thulem napisał:

Nie wiem czy pytam się we właściwym dziale, ale spróbuję... Zastanawiam się nad kupnem
gry Assasin''s Creed III, ale jestem w tym temacie gorzej, niż typową blondynką. I nie
chodzi mi o wymagania sprzętowe... Tylko, czym różni się AC III: Liberation od Edycji
Waszyngtona oraz normalnego AC III? Bo nie mogę nic na tentemat znaleźć.


Bo rzecz jasna w internecie, ani w sklepie nie ma takich informacji, a przynajmniej zajrzeć się nie chce. AC III: Liberation jest spin-offem serii i gra została wydana wyłącznie na PS Vita. W zwykłej edycji AC III nie ma zaś bonusów, które są w AC III Edycji Waszyngtona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2013 o 21:06, Thulem napisał:

Nie wiem czy pytam się we właściwym dziale, ale spróbuję... Zastanawiam się nad kupnem
gry Assasin''s Creed III, ale jestem w tym temacie gorzej, niż typową blondynką. I nie
chodzi mi o wymagania sprzętowe... Tylko, czym różni się AC III: Liberation od Edycji
Waszyngtona oraz normalnego AC III? Bo nie mogę nic na tentemat znaleźć.

Widzę, że Wojman już Ci odpowiedział:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=12942
Dodam tylko, że dodatk (dodatkowa zawartość w grze)i, które zawiera Edycja Waszyngtona opisane są tu:
http://www.gram.pl/sklep/pc/assassins-creed-iii-edycja-waszyngtona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie jeszcze Niesamowity Spider-Man na PC w sklepie gram ?

PS.W sklepie gram pojawił się Wiedźmin 3: Dziki Gon [PRE-ORDER]. Mam takie pytanie to bd sama gra czy też może edycja kolekcjonerska (bardziej mnie interesuje edycja kolekcjonerska, oczywiście jak CD Projekt zapowie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2013 o 15:27, David741 napisał:

Będzie jeszcze Niesamowity Spider-Man na PC w sklepie gram ?

Dopóki jego cena nie ulegnie obniżeniu (a wciąż ma cenę "premierową"), to nie, bo w tej cenie nie ma praktycznie żadnego zainteresowania.

Dnia 06.04.2013 o 15:27, David741 napisał:

PS.W sklepie gram pojawił się Wiedźmin 3: Dziki Gon [PRE-ORDER]. Mam takie pytanie to
bd sama gra czy też może edycja kolekcjonerska (bardziej mnie interesuje edycja kolekcjonerska,
oczywiście jak CD Projekt zapowie)


http://www.gram.pl/sklep/pc/wiedzmin-3-dziki-gon
"Zamówienia" na ten produkt (piszę w cudzysłowie, bo nie jest określona cena, ani data wydania itp.) to "zamówienia" na podstawową edycję.
Jeśli zostanie ogłoszona edycja kolekcjonerska, a sklep gram.pl będzie wiedział, że ją dostanie do sprzedaży, to uruchomimy pre-ordery na EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2013 o 13:54, krystianno34 napisał:

Witam wczoraj otrzymałem od was paczkę z grami gta trylogia i hitman kwardologia i okazało
się że od hitmana kwardologii płyta nie działa

Płyta nie działa czyli nie udało Ci się zainstalować gry? Jaki komunikat się pojawia w trakcie instalacji?
Zrób proszę screeny i napisz na adres: dok małpa gram.pl podając numer zamówienia w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2013 o 14:30, akne napisał:

> Witam wczoraj otrzymałem od was paczkę z grami gta trylogia i hitman kwardologia
i okazało
> się że od hitmana kwardologii płyta nie działa
Płyta nie działa czyli nie udało Ci się zainstalować gry? Jaki komunikat się pojawia
w trakcie instalacji?
Zrób proszę screeny i napisz na adres: dok małpa gram.pl podając numer zamówienia w
temacie.

wogule napęd jej nie odczytuje inne płyty odczytuje ale tej nie chce odczytać
prosze nr. zamówienia RM00771346

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2013 o 14:53, krystianno34 napisał:

wogule napęd jej nie odczytuje inne płyty odczytuje ale tej nie chce odczytać
prosze nr. zamówienia RM00771346

Spróbuj uruchomić płytę na innym komputerze, jeśli się uda, tzn., że problem jest w Twoim napędzie. Jeśli się nie uda, to złóż reklamację poprzez formularz: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować