Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2013 o 00:51, Wojman napisał:

> Na razie Cenega (polski wydawca tej gry) nie potwierdziła oficjalnie daty wydania,
ceny
> i wersji językowej, więc odnośnie bonusów też musimy poczekać.

A czy na pewno wydaje to Cenega? W tak zwanym międzyczasie zmienił sie światowy wydawca
z THQ na SEGE, a jak wiadomo w Polsce gry SEGI wydaje CDP, a nie Cenega.


Ale CoH 2 "została" w Cenedze. Dostałam od nich ostatnio kilka informacji, które jednoznacznie to potwierdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2013 o 20:54, Leszku12 napisał:

co do pytania wczesniej zwiazanym z promocja xboxa to wiadomo moze ile % bedzie promocji?

Nie wiadomo nic na razie, to tylko moje domniemywanie, że w związku z ujawnieniem nowej maszyny wielce prawdopodobna jest promocja na starą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kiedy zostanie uruchomiony pre-order Rome II Total War? Na Steam jest juz pre-order. Ale ja wole edycję pudełkową. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2013 o 16:14, FlankerD napisał:

Dzień dobry :) chciałbym zapytać czy ruszy preorder na Watch Dogs Vigilante Edition ?

Na razie dostaliśmy od Ubi DedSec:
http://www.gram.pl/sklep_grupa.asp?e=8gvlGe8
Wysłałam właśnie zapytanie odnośnie Vigilante i specjalnej. Dam znać, jak się czegoś dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.05.2013 o 16:15, sylwasss napisał:

Kiedy zostanie uruchomiony pre-order Rome II Total War? Na Steam jest juz pre-order.
Ale ja wole edycję pudełkową. :)


Czekam na więcej informacji z CDP.: cena, wersja językowa (tak dla pewności). Premiera 03.09 niby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2013 o 16:15, sylwasss napisał:

Witam.

Kiedy zostanie uruchomiony pre-order Rome II Total War? Na Steam jest juz pre-order.
Ale ja wole edycję pudełkową. :)

http://www.gram.pl/sklep/pc/total-war-rome-2
Cena i wersja językowa nie została potwierdzona przez polskiego wydawcę, ale wstępne zamówienia możecie już składać.
W przypadku zmiany ceny i wersji językowej zostaniecie poinformowani mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam czy bedzie cie mieć w ofercie sklepu call of juarez gunslinger na pc w edycji pudełkowej bo taka bedzie 24 maja wydawdca polski ubisoft polska wersja cyfrowa wychodzi 22 maja a pudelkowa 24 maja napisy pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2013 o 11:54, dudi92 napisał:

Czy w sklepie gram będzie dostepna EK Rome 2?

Jeśli będzie w ofercie polskiego dystrybutora i nie na wyłączność innego sklepu, to na pewno.
Ale na razie CDP nic oficjalnie nie ogłosił odnośnie edycji kolekcjonerskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2013 o 12:23, bartek00 napisał:

witam czy bedzie cie mieć w ofercie sklepu call of juarez gunslinger na pc w edycji pudełkowej
bo taka bedzie 24 maja wydawdca polski ubisoft polska wersja cyfrowa wychodzi 22 maja
a pudelkowa 24 maja napisy pl

Wysłałam zapytanie do Ubisoftu z prośbą o potwierdzenie w/w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko bardzo dla mnie ważne
Ponieważ 3 Września wychodzi Rome 2 Total War i wraz z tym są tam 3 Darmowe DLC.
Jak sobie zamówię 20 sierpnia dalej będą dostępne czy jak sprzedacie 300 sztuk to juz bez DLC sprzedajecie Rome II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2013 o 07:30, Rostel napisał:

Witam mam pytanko bardzo dla mnie ważne
Ponieważ 3 Września wychodzi Rome 2 Total War i wraz z tym są tam 3 Darmowe DLC.
Jak sobie zamówię 20 sierpnia dalej będą dostępne czy jak sprzedacie 300 sztuk to juz
bez DLC sprzedajecie Rome II

Tak jak pisałam tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=13001
polski wydawca nie ujawnił jeszcze ceny i wersji językowej (chociaż to w zasadzie pewne, że będzie PL kinowa), więc poboczne sprawy też nie są jeszcze znane (bonusy do pre-orderów, edycje specjalne).

Biję się w pierś, bo to moja inicjatywa z odpaleniem pre-ordera - bo mnóstwo klientów się pytało o pre-order, a ponieważ specyfika naszego sklepu polega na tym, że nie przyjmujemy płatności wcześniej niż 7 dni przed wysyłką gry, to możemy sobie pozwolić na odpalenie pre-ordera z prawdopodobną ceną (cenę na karcie produktu podałam taką, jaką Shogun 2 miał na premierę). I tak Klient będzie musiał potwierdzić lub anulować zamówienie nie wcześniej niż 7 dni przed wysyłką, a o zmianach cen informujemy mailowo tych, którzy złożyli zamówienia.
Wiele sklepów tak robi (...)

W skrócie: jeśli polski wydawca dostanie od Segi bonusy do pre-orderów do "rozdania" sklepom, to raczej na pewno sklep gram.pl będzie je oferować (bonusy do pre-orderów dostają najbardziej popularne / prężne / gamingowe sklepy).

Jeśli ilość kodów do bonusów jest ograniczona, to zdejmujemy z karty produktu informację o bonusie w momencie, kiedy zamówienia dobiegają do tego limitu.
Jeśli po odpaleniu pre-ordera zmianie ulegnie cena, to też informujemy klientów o tym mailowo.
Jeśli wydawca poinformuje nas, że kodów jednak nie dostanie czyli my nie dostaniemy (jedną taką sytuację sobie przypominam ostatnio - kodów nie dostał żaden sklep, bo wydawca zagramaniczny nie dal kodów polskiemu), to też informujemy o tym klientów zaraz po otrzymaniu takiej informacji.

Sorry za długi post, w razie wątpliwości pytaj.


(...)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
i dowiedzialą się pani coś na temat polskiego wydania na pc w pudełku gry call of juarez gunslinger premiera 23 maj dvd box tylko pc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2013 o 11:47, bartek00 napisał:

witam
i dowiedzialą się pani coś na temat polskiego wydania na pc w pudełku gry call of juarez
gunslinger premiera 23 maj dvd box tylko pc

Ubisoft potwierdził to, ale jeszcze nie podali mi ceny. Być może więc to nie będzie 23 maja tylko później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2013 o 11:47, bartek00 napisał:

witam
i dowiedzialą się pani coś na temat polskiego wydania na pc w pudełku gry call of juarez
gunslinger premiera 23 maj dvd box tylko pc

Mamy już cenę i datę wydania potwierdzoną przez Ubisoft, zatem odpaliliśmy pre-order:
http://www.gram.pl/sklep/pc/call-of-juarez-gunslinger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy kiedykolwiek na gram.pl będzie dostępna wersja pudełkowa gry Battlefield Heroes? O dziwo zdrapki do poważniejszego brata z "trójką" w tytule, macie w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2013 o 15:05, Osiol napisał:

Mam pytanie. Czy kiedykolwiek na gram.pl będzie dostępna wersja pudełkowa gry Battlefield
Heroes? O dziwo zdrapki do poważniejszego brata z "trójką" w tytule, macie w ofercie.

Wycofaliśmy tę grę z oferty jakiś czas temu ze względu na niską sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w waszym sklepie grę Heroes VICienie Mroku.Niestety zakupiona gra okazała się nie grywalna po prostu zgniły pomidor.Gdzie mam dochodzic swoich roszczeń finansowych za utracona kwote80 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować