Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Przyłączam się do pytania poprzednika.

I przy okazji pytanie ogólne: czy możemy liczyć na równie wysoką aktywność Pana Johnnego w tym wątku jak poprzednio Pani Ani? Od czasu zmiany parę tygodni temu aktywność konsula jednak spadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 12:47, malcher357 napisał:

Przyłączam się do pytania poprzednika.

I przy okazji pytanie ogólne: czy możemy liczyć na równie wysoką aktywność Pana Johnnego
w tym wątku jak poprzednio Pani Ani? Od czasu zmiany parę tygodni temu aktywność konsula
jednak spadła.


Pani Ania ( ;) ) mówiła, że Johny na pewno będzie tu pisał, ale na początku musi to i owo zrobić. Od zmiany stanowiska nawet nie minęło dwa tygodnie. Trzeba dać czas na uporządkowanie spraw itd.

W tym momencie najlepszym wyjściem jest kontakt z Działem Obsługi klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa z pre-orderem PS4? Będzie w końcu podana polska cena? Będą jakieś bundle? Cokolwiek? Czy nadal nic nie wiadomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 19:53, Henrar napisał:

Jak wygląda sprawa z pre-orderem PS4? Będzie w końcu podana polska cena? Będą jakieś
bundle? Cokolwiek? Czy nadal nic nie wiadomo?

Muve podało cenę 1700zł- mniej więcej tyle, co 400 euro. Ale podpinam się do pytania, też jestem zainteresowany PS4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 12:47, malcher357 napisał:

Przyłączam się do pytania poprzednika.

I przy okazji pytanie ogólne: czy możemy liczyć na równie wysoką aktywność Pana Johnnego
w tym wątku jak poprzednio Pani Ani? Od czasu zmiany parę tygodni temu aktywność konsula
jednak spadła.


Witam,

Postaram się bywać na forum, a w szczególności w tym wątku tak często jak tylko będzie to możliwe. Niestety tak jak napisał Piotrbov, mimo, iż pracuję po 14h dziennie nie starcza mi czasu na wszystkie obowiązki. Prosiłbym Was jeszcze o dwa tygodnie wyrozumiałości, myślę że w ciągu tego czasu uda mi się tak zorganizować pracę, że będę w stanie odpowiadać na bieżąco, bez opóźnień.

Jeżeli chodzi o temat PS4 to jest on dość złożony. Oczywiście, moglibyśmy zrobić tak jak inne sklepy, czyli przeliczyć zachodnią cenę po obecnym kursie NBP i podać na stronie 1699 lub nawet 1599.Jednakże dopóki Sony Polska nie poda oficjalnie spodziewanej ceny, takie zachowanie jest tak naprawdę wróżeniem z fusów. Myślę, że jako Gram nie będziemy brać udziału w tej specyficznej zabawie w "zgaduj zgadulę" i poczekamy z ustawieniem ceny na oficjalne, potwierdzone wieści od Sony Polska.Musimy wszyscy uzbroić się jeszcze przez chwilę w cierpliwość (sam chciałbym wiedzieć ile PS4 będzie mnie kosztować:)) i pozwolić Sony nas pozytywnie zaskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2013 o 22:03, Johnny_Bravo napisał:

>Myślę, że jako Gram nie będziemy
brać udziału w tej specyficznej zabawie w "zgaduj zgadulę"


Tak trzymaj i nie ulegaj :)

Forumowiczów przyzwyczajonych do mojej dzikiej aktywności proszę o wyrozumiałość dla Igora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem przez was sklep grę "The Last of Us" w wersji "Joel Edition". W dniu dzisiejszym otrzymałem przesyłkę od firmy kurierskiej UPS. Trochę zdziwiłem się że gra została wysłana w zwykłym listowym kartonie firmy kurierskiej. Wcześniejsze przesyłki były wysyłane w dużym kartonie oklejonym taśmą z logo gram.pl. Sama przesyłka nie miała śladów żadnych uszkodzeń. Po otworzeniu zdziwiłem się jeszcze bardziej ponieważ wewnątrz znajdowało się tylko same zafoliowane plastikowe pudełko z grą (w formacie DVD/Blu-ray) i faktura oraz brak zawartości dodatkowej. Krótko mówiąc nie otrzymałem zamówionego przeze mnie produktu. Numer mojego zamówienia to WB01971395.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem powęszyć w sprawie oficjalnej ceny PS4 w Polsce.

Znalazłem po paru minutach tą stronę: http://pl.playstation.com/ps4/preorder/

Na niej widnieje jeden sklep z możliwością preorderu- RTV Euro AGD. Trochę dziwne, w końcu to sklep nie bardzo kojarzący się z grami/konsolami, ale dobra. Klikam, a tam lekki szok- aż 1800zł. Rozumiem, że musimy cierpieć przez euro, ale czy naprawdę aż tyle? To o 100zł więcej niż 400 euro w przeliczeniu. Tymczasem amerykanie zapłacą jakies 1200zł za ten sam produkt. No ale jeszcze jest szansa, że to nie jest jednak oficjalna cena, albo że gdzieś będzie nieco lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2013 o 23:40, Garadon napisał:

Postanowiłem powęszyć w sprawie oficjalnej ceny PS4 w Polsce.

Znalazłem po paru minutach tą stronę: http://pl.playstation.com/ps4/preorder/

Na niej widnieje jeden sklep z możliwością preorderu- RTV Euro AGD. Trochę dziwne, w
końcu to sklep nie bardzo kojarzący się z grami/konsolami, ale dobra. Klikam, a tam lekki
szok- aż 1800zł. Rozumiem, że musimy cierpieć przez euro, ale czy naprawdę aż tyle? To
o 100zł więcej niż 400 euro w przeliczeniu. Tymczasem amerykanie zapłacą jakies 1200zł
za ten sam produkt. No ale jeszcze jest szansa, że to nie jest jednak oficjalna cena,
albo że gdzieś będzie nieco lepiej :)



Zarówno data premiery jak i cena konsoli nie zostały jeszcze ostatecznie potwierdzone przez producenta i mogą ulec zmianie.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja natomiast mam pytanie odnośnie gry Fable 3 na PC, mianowicie planowałem ją zakupić i chciałem to zrobić w moim ulubionym sklepie z grami i nie tylko- gram.pl :D I tu pojawia się problem, bo oferata z wyżej wymieniona grą już ze sklepu zniknęła, więc moje pytanie brzmi: czy jest możliwość ponownego wprowadzenia oferty z danym produktem? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś na temat tego, kiedy pojawi się możliwość złożenia pre-ordera na Edycję Kolekcjonerską Saint''s Row 4? Dzwoniłem przed chwilą do Cenegi, ale jak zwykle nikt nie wie kiedy będzie, za ile, w jakiej ilości i czy w ogóle ją wydadzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Złożyłem zamówienie wczoraj o 18 i w moich zamówieniach jest, że paczka będzie 21 czerwca czyli dzisiaj. Ale jak wiadomo, żeby dostać paczkę na następny dzień to trzeba zamówić przed 16. Czyli na paczkę mam czekać do poniedziałku czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnośnie promocji "Trzecia gra za 5zł" na gry Techlandu z serii Dobra Gra.

Otóż czy cena "twoja" nie powinna być niższa, niż przekreślona? Obecnie wygląda to tak: Death Rally Cena sugerowana: 19,90 zł Twoja cena: 19,90 zł.

Jeśli jedna cena się nie zmienia, to po co ta skreślona część?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogie gram.pl czy wiadomo już coś na temat nowych, odchudzonych konsol xbox 360, które pokazano na ostatnim E3? Kiedy będzie je można u was zamówić? Amazon sprzedaje je już od jakiegoś czasu i zastanawiam się czy zamawiać konsolę tam czy jakoś w miarę szybko sprzęt pojawi się u was.
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2013 o 13:01, dudi92 napisał:

Kiedy będzie można znowu zamawiać Watch Dogs DedSec Edition?


Rozumiem, że chodzi Ci o wersję na PC? Niestety wszystkie egzemplarze, które mamy zarezerwowane u polskiego dystrybutora zostały już zamówione przez naszych Klientów. Staramy się zwiększyć tę ilość, ale na chwilę obecną nie mamy jeszcze pozytywnej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2013 o 21:15, Heartbreaker napisał:

Jeśli jedna cena się nie zmienia, to po co ta skreślona część?


Prosiłbym o podanie linku do strony gdzie taka sytuacja występuje. Na karcie produktu na sklepie - http://www.gram.pl/sklep/pc/death-rally - jest jedna cena, Twoja Cena, która w tym wypadku wynosi 19,90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować