Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2009 o 12:02, Elen napisał:

Moje pytanie dotyczy pre-ordera Aiona, czy wysyłkę gry której premiera będzie 25 września
( piątek) planujecie rozpocząć wcześniej ?Bo z tego co widzę kurier dostarcza przesyłki
tylko w dni robocze

Termin wysyłki zależy od terminu dostawy tej gry do naszego magazynu, a to zależy od wydawcy/dystrybutora. Często dostajemy gry premierowe 1-2 dni przed premierą, więc są spore szanse, że wysyłka będzie w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 21:04, Hav5ock napisał:

Witam. Chciałbym dowiedzieć się kiedy (lub czy) w sklepie gram.pl dostępna będzie gra
Batman: Arkham Asylum w wersji na PC. Obecnie zamówić można wersję jedynie na XBoxa 360
i PS3. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Pre-order wystartuje w ciągu najbliższych tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 22:31, Grodhar napisał:

Witam mam pytanie odnośnie karty pre-paid online do world of warcraft czy będzie dostępna
w sklepie w najbliższym czasie, jeśli tak to kiedy ?

Jeszcze w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie gry Champions Online (wybaczcie jeśli ktoś już o to pytał w tym temacie). Czy gra ta będzie w ofercie sklepu gram.pl? Z tego co się naszukałem to w naszym kraju nie ma możliwości kupienia jej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jesli chodzi o Halo 3 ODST..czy u was w sklepie będą gry z sierżantem Johnsonem jako że jest to pre-order?

I drugie pytanie to czy możecie potwierdzić że modern warfare 2 na xboxa 360 ukaże się w polskiej wersji językowej?Podobno Microsoft uzyskał potwierdzenie od LEM''a w tej sprawie.

Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 12:13, edyss napisał:

Mam pytanie jesli chodzi o Halo 3 ODST..czy u was w sklepie będą gry z sierżantem Johnsonem
jako że jest to pre-order?

I drugie pytanie to czy możecie potwierdzić że modern warfare 2 na xboxa 360 ukaże się
w polskiej wersji językowej?Podobno Microsoft uzyskał potwierdzenie od LEM''a w tej sprawie.

Z góry dziękuje.


Mam pytanie jesli chodzi o Halo 3 ODST..czy u was w sklepie będą gry z sierżantem Johnsonem jako że jest to pre-order?

>> Z tego co wiem, to w Polsce zaden preorder nie bedzie premiowany tą postacią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 12:52, Piotrek378 napisał:

Witam!
Mam pytanie, czy w oferowanej w sklepie grze Tom Clancy''s EndWar na Xboxa 360 można
wydawać komendy głosowe w języku polskim? Dziękuję za odpowiedź.


Z godnie z naszym opisem, jest to wersja angielska, co oznacza również, że komendy nalezy wydawac w tymże jezyku. Oczywiscie alternatywą zostaje wydawanie poleceń joypadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Chciałem zapytać czy istnieje możliwość zakupu samego kartonowego pudełka (do samodzielnego złożenia) z gry MASS EFFECT. Zakupiłem grę od pewnego kolesia, który pisał, że ME jest w stanie idealnym a pudełko wygląda jednak jak po tsunami. Nie mogę sobie na to pozwolić jako kolekcjoner. Oczywiście koszt tego boksa oraz jego wysyłki pokrywam ja. Proszę o szybką odpowiedź.

Fan gier komputerowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy któryś z dystrybutorów w Polsce zamierza wydać grę Legacy of Kain (seria) np. w jakiejś Antologii z kinową polonizacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć jest mnóstwo starych gierek na , które starsi gracze chętnie zerkną raz jeszcze. Ja natomiast nigdy nie grałem w dodatki do quake 1 i pytanie czy ukaże się coś jak np. quake 1 gold (z dodatkam i patchem poprawiającym grafikę do1 ) i zróbcie pakiety , które gracze starsi chętnie kupią bo przegapili w młodości. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie dlaczego prawie wszystkie gry na ps2 są niedostępne? Zamówiłem dwie gry w których opisie jest napisane "dostępność za 1-7 dni". Czy po tym czasie te gry do mnie dotrą? Zamówiłem je w poniedziałek, mają być dostarczone przez kuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś kompetentny odpowiedzieć co się dzieje z gram.pl Bo chcę się dowiedzieć w sprawie zamówienia a tu telefony są wyłączone, maile nie dochodzą i zero kontaktu.
A moja sprawa wygląda tak ze na stronie mam nadal oczekiwanie na płatność, zamówienie złożyłem 31 sierpnia 2009 a płatności dokonałem w banku 1 września rano. Jeden pan z obsługi gram.pl(odpowiedział na forum bo inaczej skontaktować się nie można) twierdzi że pieniądze nie wpłynęły i że przelew rzekomo idzie kilka dni. Dzisiaj jednak byłem w banku chcąc potwierdzenia czy pieniądze wpłynęły na konto i pani z banku poinformowała mnie że pieniądze wpłynęły. Więc chce wiedzieć co się dzieje z moim zamówieniem i z moimi pieniędzmi. To jest nr AL00900937 mojego zamówienie. Oczekuje szybkiej i konkretnej odpowiedzi bo moja cierpliwość się kończy. Jeśli będę nadal zwodzony jakimiś wymijającymi odpowiedziami to sprawa będzie załatwiana w inny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 15:17, sharkien napisał:

Może mi ktoś kompetentny odpowiedzieć co się dzieje z gram.pl Bo chcę się dowiedzieć
w sprawie zamówienia a tu telefony są wyłączone, maile nie dochodzą i zero kontaktu.
A moja sprawa wygląda tak ze na stronie mam nadal oczekiwanie na płatność, zamówienie
złożyłem 31 sierpnia 2009 a płatności dokonałem w banku 1 września rano. Jeden pan z
obsługi gram.pl(odpowiedział na forum bo inaczej skontaktować się nie można) twierdzi
że pieniądze nie wpłynęły i że przelew rzekomo idzie kilka dni. Dzisiaj jednak byłem
w banku chcąc potwierdzenia czy pieniądze wpłynęły na konto i pani z banku poinformowała
mnie że pieniądze wpłynęły. Więc chce wiedzieć co się dzieje z moim zamówieniem i z moimi
pieniędzmi. To jest nr AL00900937 mojego zamówienie. Oczekuje szybkiej i konkretnej odpowiedzi
bo moja cierpliwość się kończy. Jeśli będę nadal zwodzony jakimiś wymijającymi odpowiedziami
to sprawa będzie załatwiana w inny sposób.


Przelew od Ciebie został u nas zaksięgowany 01.09.2009. Nie widać go w systemie zamówień, bo od 02.09.2009 trwa operacja przenoszenia danych na nowe serwery.
Dlatego 2, 3 i 4.09.2009 nie było wysyłek.
Operacja nam się bardzo przedłużyła, gram już jako tako działa, ale ze sklepem były problemy.
Przepraszamy bardzo za opóźnienie. W poniedziałek 07.09.2009 wysyłki powinny już się odbywać bez zakłóceń, być może już dziś coś zostało wysłane po 18:00, ale z poza biura nie mogę tego sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 14:26, hellvard napisał:

Witam. Mam pytanie dlaczego prawie wszystkie gry na ps2 są niedostępne? Zamówiłem dwie
gry w których opisie jest napisane "dostępność za 1-7 dni". Czy po tym czasie te gry
do mnie dotrą? Zamówiłem je w poniedziałek, mają być dostarczone przez kuriera.

Status "dostępność 1-7 dni" oznacza, że sprowadzamy je na zamówienie. Ale zwykle sprowadzamy trochę więcej niż jest zamówień, więc równie dobrze paczka może być wysłana od razu. Musiałbyś mi podać, o jakie tytuły chodzi, to odpowiem Ci, czy lub kiedy będą dostępne.
Aha, ze względu na zmianę serwerów nie było wysyłek w dniach 2-4.09.2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 15:15, N-Yori napisał:

Cześć jest mnóstwo starych gierek na , które starsi gracze chętnie zerkną raz jeszcze.
Ja natomiast nigdy nie grałem w dodatki do quake 1 i pytanie czy ukaże się coś jak np.
quake 1 gold (z dodatkam i patchem poprawiającym grafikę do1 ) i zróbcie pakiety , które
gracze starsi chętnie kupią bo przegapili w młodości. Dziękuję

O to pytaj wydawców gier. Ten wątek dotyczy sklepu internetowego gram.pl, my nie wydajemy gier, tylko sprzedajemy to, co jest dostępne na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować