Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2009 o 13:18, Pablo134 napisał:

Mam takie pytanie czy któryś z dystrybutorów w Polsce zamierza wydać grę Legacy of Kain
(seria) np. w jakiejś Antologii z kinową polonizacją?

Cenega to wydawała, ale nic nie wiadomo na temat wznowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 00:13, wawrzyniak40 napisał:

Dzień dobry. Chciałem zapytać czy istnieje możliwość zakupu samego kartonowego pudełka
(do samodzielnego złożenia) z gry MASS EFFECT. Zakupiłem grę od pewnego kolesia, który
pisał, że ME jest w stanie idealnym a pudełko wygląda jednak jak po tsunami. Nie mogę
sobie na to pozwolić jako kolekcjoner. Oczywiście koszt tego boksa oraz jego wysyłki
pokrywam ja. Proszę o szybką odpowiedź.


Niestety nie ma takiej możliwości, rzadko dostajemy od dystrybutorów tego typu elementy na wymianę i zwykle są to specyficzne opakowania, np. metalowe pudełka do edycji specjalnej Unreal Tournament III, które były wrażliwe na transport i było dużo reklamacji z powodu wgnieceń.
Kartonowymi pudełkami nie dysponujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 11:56, Skwarek_pl napisał:

Mam pytanko odnośnie gry Champions Online (wybaczcie jeśli ktoś już o to pytał w tym
temacie). Czy gra ta będzie w ofercie sklepu gram.pl? Z tego co się naszukałem to w naszym
kraju nie ma możliwości kupienia jej :/

Nie mówię nie, nie mówię tak. CD Projekt teoretycznie powinien to wydać, bo to produkt Atari. Jeśli tak, to będzie w naszej ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 19:17, akne napisał:

> Może mi ktoś kompetentny odpowiedzieć co się dzieje z gram.pl Bo chcę się dowiedzieć

> w sprawie zamówienia a tu telefony są wyłączone, maile nie dochodzą i zero kontaktu.

> A moja sprawa wygląda tak ze na stronie mam nadal oczekiwanie na płatność, zamówienie

> złożyłem 31 sierpnia 2009 a płatności dokonałem w banku 1 września rano. Jeden pan
z
> obsługi gram.pl(odpowiedział na forum bo inaczej skontaktować się nie można) twierdzi

> że pieniądze nie wpłynęły i że przelew rzekomo idzie kilka dni. Dzisiaj jednak byłem

> w banku chcąc potwierdzenia czy pieniądze wpłynęły na konto i pani z banku poinformowała

> mnie że pieniądze wpłynęły. Więc chce wiedzieć co się dzieje z moim zamówieniem
i z moimi
> pieniędzmi. To jest nr AL00900937 mojego zamówienie. Oczekuje szybkiej i konkretnej
odpowiedzi
> bo moja cierpliwość się kończy. Jeśli będę nadal zwodzony jakimiś wymijającymi odpowiedziami

> to sprawa będzie załatwiana w inny sposób.

Przelew od Ciebie został u nas zaksięgowany 01.09.2009. Nie widać go w systemie zamówień,
bo od 02.09.2009 trwa operacja przenoszenia danych na nowe serwery.
Dlatego 2, 3 i 4.09.2009 nie było wysyłek.
Operacja nam się bardzo przedłużyła, gram już jako tako działa, ale ze sklepem były problemy.
Przepraszamy bardzo za opóźnienie. W poniedziałek 07.09.2009 wysyłki powinny już się
odbywać bez zakłóceń, być może już dziś coś zostało wysłane po 18:00, ale z poza biura
nie mogę tego sprawdzić.


Rozumiem przerwę techniczną ale nikt nie wspominał że będą jakieś problemy z wysyłkami zamówionych produktów. Taka informacja powinna być zamieszczona żeby zaoszczędzić wszystkim wrażeń. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie. Mianowicie ma od dawna konto w waszym serwisie i na cdprojekt.pl, zakupiłem kolejną grę i chcę ją zarejestrować. I tu pojawia się problem: Wpisuję (na cdprojekt.pl) POPRAWNIE klucz rejestracji elektronicznej, zatwierdzam i wyświetla się napis mniej więcej taki Rejestracja chwilowo nie czynna zapraszamy w godzinach wieczornych. Wczoraj wszedłem wieczorem i znowu ten napis dzisiaj przed południem próbuję po raz kolejny i znowu ten napis. Kiedy będzie można bez przeszkód zarejestrować grę? Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co sie dzieje z wysylka zamowionych gier w sklepie? Zlozylem u Was dwa zamowienia. Pierwsze w dniu 26 sierpnia, drugie natomiast 1 wrzesnia. Juz niedlugo mijaja dwa tygodnie od momentu zlozenia pierwszego zamowienia, a przesylki jak nie bylo tak nie ma. Oczywiscie przesylki zostaly oplacone, a autoryzacja platnosci przyjeta pozytywnie [kase juz mi sciagnieto z konta].

Nie otrzymalem od Was zadnej informacji czy przesylka w ogole bedzie zrealizowana. Pisalem do Was maile. Bez odzewu z Waszej strony. Probowalem sie z Wami skontaktowac rowniez telefonicznie, ale zaden z podanych przez Was telefon [22 487 54 45 oraz 22 519 69 69] nie dziala [brak sygnalu, tylko informacja od operatora o nieczynnej lini o.O].

Chcialbym sie dowiedziec tylko czy moje zamowienia zostana zrealizowane w przeciagu najblizszych 2-3 dni. Jesli nie jest to mozliwe bardzo prosze o anulowanie zamowienia i zwrocenie mi pieniedzy [wraz z nadplata za przesylke].

Przepraszam, ze pisze tutaj, ale z ekipa sklepu gram.pl nie mam zadnego kontaktu i jestem zmuszony do napisania tutaj wiadomosci.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 11:23, SLAPOn napisał:

Co sie dzieje z wysylka zamowionych gier w sklepie? Zlozylem u Was dwa zamowienia. Pierwsze
w dniu 26 sierpnia, drugie natomiast 1 wrzesnia. Juz niedlugo mijaja dwa tygodnie od
momentu zlozenia pierwszego zamowienia, a przesylki jak nie bylo tak nie ma. Oczywiscie
przesylki zostaly oplacone, a autoryzacja platnosci przyjeta pozytywnie [kase juz mi
sciagnieto z konta].

Nie wszystkie zamówione produkty są dostępne, ich dostawy opóźniają się niestety.
Powinieneś dostać automatyczne maile od nas o braku produktów. 5-7 dni po złożeniu zamówienia, jesli produkty są wciąż niedostępne, system wysyła taką informację.
Sprawdź w folderze ze spamem.

Dnia 07.09.2009 o 11:23, SLAPOn napisał:

Chcialbym sie dowiedziec tylko czy moje zamowienia zostana zrealizowane w przeciagu
najblizszych 2-3 dni. Jesli nie jest to mozliwe bardzo prosze o anulowanie zamowienia
i zwrocenie mi pieniedzy [wraz z nadplata za przesylke].


Zgłoś prośbę o anulowanie tych zamówień przez formularz kontaktowy:
http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4
To jest najpewniejsza forma kontaktu.
Linie telefoniczne powinny zacząć funkcjonować ponownie w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 11:27, Holland napisał:

Witam!
Chciałbym wiedzieć jaka będzie przypuszczalna data pojawienia się w Polsce Disciples
III
???

Oficjalnie gra jeszcze nie ma polskiego wydawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 11:59, Red_Wings napisał:

Witam! Mam pytanie. Mianowicie ma od dawna konto w waszym serwisie i na cdprojekt.pl,
zakupiłem kolejną grę i chcę ją zarejestrować. I tu pojawia się problem: Wpisuję (na
cdprojekt.pl) POPRAWNIE klucz rejestracji elektronicznej, zatwierdzam i wyświetla się
napis mniej więcej taki Rejestracja chwilowo nie czynna zapraszamy w godzinach wieczornych.
Wczoraj wszedłem wieczorem i znowu ten napis dzisiaj przed południem próbuję po raz kolejny
i znowu ten napis. Kiedy będzie można bez przeszkód zarejestrować grę? Dziękuję za odpowiedź.

Problemy z rejestracją gier na stronie CDP powinny zostać rozwiązane w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 22:22, hellvard napisał:

Chodzi mi o gry GTA: San Andreas i Black (na ps2).

Dostawa się opóźnia, trudno powiedzieć, kiedy te gry dotrą do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 22:19, sharkien napisał:

Rozumiem przerwę techniczną ale nikt nie wspominał że będą jakieś problemy z wysyłkami
zamówionych produktów. Taka informacja powinna być zamieszczona żeby zaoszczędzić wszystkim
wrażeń. Pozdrawiam


Przeprowadzka na nowe serwery miała być szybka i bezbolesna, i zakończyć się ok. 15:00 02.09.2009, ale niestety wystąpiły problemy. Kolejne moduły serwisu zaczęły działać od 03.09.2009, ale za to z systemem obsługi zamówień nie poszło tak łatwo.
Nie wszystko da się przewidzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym stać się administratorem tej strony i ożywić ją !! Jestem wiernym klientem gram.pl a jeśli widzę że mój ulubiony sklep zrobił stronę o mojej ulubionej grze a strona umarła to mnie słabo się robi. Chciałbym ożywić waszą stronę która jest świetna, nie muszę być jedynym adminem ale ta strona jest super a się marnuje.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej decyzji z poważaniem danieldino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może znacie chociaż przybliżone daty ich dostawy? Dojdą w tym tygodniu? W następnym? W ogóle dojdą w tym miesiącu? Bardzo mi zależy na tych grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 14:01, akne napisał:

> Co sie dzieje z wysylka zamowionych gier w sklepie? Zlozylem u Was dwa zamowienia.
Pierwsze
> w dniu 26 sierpnia, drugie natomiast 1 wrzesnia. Juz niedlugo mijaja dwa tygodnie
od
> momentu zlozenia pierwszego zamowienia, a przesylki jak nie bylo tak nie ma. Oczywiscie

> przesylki zostaly oplacone, a autoryzacja platnosci przyjeta pozytywnie [kase juz
mi
> sciagnieto z konta].
Nie wszystkie zamówione produkty są dostępne, ich dostawy opóźniają się niestety.
Powinieneś dostać automatyczne maile od nas o braku produktów. 5-7 dni po złożeniu zamówienia,
jesli produkty są wciąż niedostępne, system wysyła taką informację.
Sprawdź w folderze ze spamem.

Tak, otrzymalem maila z informacja, ze nie wszystkie zamowione przeze mnie gry sa dostepne. Tylko, ze jesli taka sytuacja wystepuje to powinniscie w takiej wiadomosci poinformowac kupujacego kiedy bedzie mozliwa dostawa oraz zapytac czy jest w dalszym ciagu zainteresowany kupnem. Takiego podejscia do klienta oczekuje i wiele innych sklepow tak robi [vobis czy tez konkurencyjny gol]. W waszym przypadku wyglada to nieciekawie. Ot zwykla wiadomosc od bota z informacja, ktora wyglada mnie jwiecej tak: "nie ma, ale bedzie. Kiedy? W blizej nieokreslonej przyszlosci...".

Dnia 07.09.2009 o 14:01, akne napisał:


> Chcialbym sie dowiedziec tylko czy moje zamowienia zostana zrealizowane w przeciagu

> najblizszych 2-3 dni. Jesli nie jest to mozliwe bardzo prosze o anulowanie zamowienia

> i zwrocenie mi pieniedzy [wraz z nadplata za przesylke].

Zgłoś prośbę o anulowanie tych zamówień przez formularz kontaktowy:
http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4
To jest najpewniejsza forma kontaktu.
Linie telefoniczne powinny zacząć funkcjonować ponownie w tym tygodniu.

Problem w tym, ze ja juz sie z Wami kontaktowalem w tej sprawie za pomoca formularza. I do dnia dzisiejszego nie otrzymalem zadnej odpowiedzi. Skad mam pewnosc, ze teraz otrzymam odpowiedz?

Ponadto jak u Was wyglada procedura anulowania oplaconego juz zamowienia? Ile musialbym czekac na zwrot wplaconych pieniedzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam dlacego sklep gram.pl
zrezygnował z wysylki poczty polskiej dla mnie kurioerami to jest problem bo ja pracuje i nikt nie morze odebrać
paczki kurierskiej wolałbym poczte bo spokojnie sobie paczke odbiore po pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Z jednego wątku zostałem przesłany do drugiego, wiec spróbujmy.
Zacznijmy od pytania Czy Sklep gram.pl delikatnie mówiąc „leje na klienta”? Złożyłem 26 sierpnia 2009 zamówienie na dwie gry, które były (według oferty) dostępna „od zaraz”. Do dnia dzisiejszego zamówienie dalej w przygotowaniu, brak odpowiedzi na e-mail’e oraz telefon nie działa do działu obsługi klienta. Hmmm nawet w sklepie firmowym nie mogli pomóc (cyt. „My się tym nie interesujemy”). Zaznaczmy ze minęły już wszelkie minuty, godziny, dni jakie sklep daje sobie na przygotowanie paczki.
Hmmmm, może lepiej gdyby sklep odpowiedział mi wprost bym poszedł gruszki zbierać, przynajmniej miałbym klarowną sytuacje by nie interesować się ofertę sklepu gram.pl

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 10:01, Cobra_Forever napisał:

Witam,
Z jednego wątku zostałem przesłany do drugiego, wiec spróbujmy.
Zacznijmy od pytania Czy Sklep gram.pl delikatnie mówiąc „leje na klienta”?
Złożyłem 26 sierpnia 2009 zamówienie na dwie gry, które były (według oferty) dostępna
„od zaraz”. Do dnia dzisiejszego zamówienie dalej w przygotowaniu, brak odpowiedzi
na e-mail’e oraz telefon nie działa do działu obsługi klienta. Hmmm nawet w sklepie
firmowym nie mogli pomóc (cyt. „My się tym nie interesujemy”). Zaznaczmy
ze minęły już wszelkie minuty, godziny, dni jakie sklep daje sobie na przygotowanie paczki.
Hmmmm, może lepiej gdyby sklep odpowiedział mi wprost bym poszedł gruszki zbierać, przynajmniej
miałbym klarowną sytuacje by nie interesować się ofertę sklepu gram.pl


GTA IV na PS3 ma status dostępności "1-10 dni", a Mirror''s Edge "1-7 dni". To oznacza, że towar sprowadzamy na zamówienie.
Mirror''s Edge dziś będzie wreszcie w magazynie, ale z GTA IV jest problem - nie przyjechało i trudno powiedzieć, czy dojedzie w przyszłym tygodniu.
Jeśli chcesz anulować zamówienie lub usunąć z niego GTA, skontaktuj się z nami poprzez formularz:
http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować