Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2009 o 02:13, cedricek napisał:

Ja też mam pytanie. Chodzi mi o grę ,,Call of Duty: Modern Warfare 2". Czy przy jej premierze
będą dostępne w sklepie wszystkie wersje kolekcjonerskie? Nie ukrywam, że najbardziej
zależy mi na ,,Prestige Edition", a - póki co - gdy zaglądam do sklepu tej wersji EK
nie ma, nawet jako Pre-order.
Mam nadzieję, że będzie... bo sprowadzać z USA raczej nie będę ^^

EK pecetowej wersji w ogóle nie będzie wydana.
Co do konsolowych, to raczej nie będziemy mieć ich w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 18:46, Konrad512 napisał:

Chciałbym się spytać, czy wiecie już kiedy dostaniecie nową dostawę LittleBigPlanet?
Thx. :)

Pod koniec września, może trochę wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 12:24, akne napisał:

Aion będzie wysyłany na początku przyszłego tygodnia.
Odbiór w metrze powinien być możliwy od środy.

bardzo dobra nowina, do szczęścia brakuje mi jeszcze tylko maila z danymi do przelewu. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 12:24, akne napisał:

Aion będzie wysyłany na początku przyszłego tygodnia.
Odbiór w metrze powinien być możliwy od środy.


A to dobrze. Bo gdyby tak nie było, bym zmienił przesyłkę na kuriera, bo w piątek, bym nie mógł odebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym się dowiedzieć, kiedy znowu dostępne bedą pre-paidy online do World of Warcraft? (Online dlatego, że jest to dla mnie wygodniejsze.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy nfs shift zostanie wysłany , bo na stronie mojego zamówienia narazie widnieje ze jeszcze nie ma go przygotowanego do wysyłki a gra juz w sklepach podobno jest czy jestescie w stanie mi odpowiedziec na o pytanie
pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też mnie to niepokoi - status zamówienia "nie wysłane", mam nadzieje, że nie chodzi tutaj z tą dostępnością o pre-ordery bo troche mnie to wyprowadzi z równowagi, w szczególności biorąc pod uwagę to, że egzemplarze gry można było kupić już 1-2 dni temu w sklepach (gdybym wiedział, że tak będzie to bym nie składał zamówienia, ale jeżeli dziś paczka nie zostanie wysłana to się pogniewam :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 10:20, Skwarek_pl napisał:

No właśnie też mnie to niepokoi - status zamówienia "nie wysłane", mam nadzieje, że nie
chodzi tutaj z tą dostępnością o pre-ordery bo troche mnie to wyprowadzi z równowagi,
w szczególności biorąc pod uwagę to, że egzemplarze gry można było kupić już 1-2 dni
temu w sklepach (gdybym wiedział, że tak będzie to bym nie składał zamówienia, ale jeżeli
dziś paczka nie zostanie wysłana to się pogniewam :( )


Otrzymałem już odpowiedź od Maćka (pozdrawiam :) z działu obsługi klienta i ponoć paczki będą wysyłane dziś. Co prawda jakoś późnawo biorąc pod uwagę moje wcześniejsze zamówienia pre-orderowe na gramie i prawdopodobnie weekend będę musiał czekać... *palmface* Przynajmniej na Gramie można liczyć na szybką odpowiedź pomocy, natomiast Cenega się nie fatyguje pewnie nawet czytaniem tych maili. Boże co się dzieje z tymi zamówieniami -_-'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jakiś czas temu pytałem się o wzrost kosztu wysyłki z powodu zrezygnowania z usług Poczty Polskiej: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=2023 Zamówienie złożyłem przed rezygnacją. Napisała tam Pani że nie będę musiał dopłacać. Dziś patrzę na zamówienia a tam widzę że koszt przesyłki wzrósł jednak (patrz screen). Więc jak to z końcu jest?

20090918170817

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie nie wiem czy tylko u mnie ale nadal nfs shift dalej nie wysłany ba dodam jeszcze ze z zamówienia zniknoł nawet scyzoryk który miał byc dodawany do gry oco z tym wszytkim chodzi a jeszcze kilka godzin temu było napisaneze jest wszytko pakowane i przygotowywane do wysyłki zaczynam głupiec oco w tym wszytkim chodzi, chyba to sa moje ostatnie zakupy na gram.pl.
szkoda tylko ze nikt nawt nie wysłał meila z informacja ze narazie nie maja tych produktów i bedzie opóźnienie kiszka stolcowa straszna ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy gram.pl/sklep planuje zrobić jakiś dodatek do Call of Duty Modern Warfare 2? Mówie o takich dodatkach jak np. scyzoryk ,czy coś itp. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2009 o 08:04, Bartex69 napisał:

Witam.Czy gram.pl/sklep planuje zrobić jakiś dodatek do Call of Duty Modern Warfare 2?
Mówie o takich dodatkach jak np. scyzoryk ,czy coś itp. Z góry dziękuje.

Raczej nie będzie takich bonusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 22:40, hunterPL napisał:

Kiedy będzie dostępna NWN Kolekcja wszech czasów?

W ciągu 1-2 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 18:53, damimav napisał:

Witam, mam pytanie: kiedy można się spodziewać dostawy gry "Blue Dragon" na XBOX 360.
Zamierzam ją nabyć ale od kilku tygodni wyświetlone jest że dostawa za 3 dni.

Ten towar sprowadzamy na zamówienie, może w pierwszej połowie października będzie, ale raczej nie ma wielkiego zainteresowania nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 21:06, massive-77 napisał:

Witam ponownie nie wiem czy tylko u mnie ale nadal nfs shift dalej nie wysłany ba dodam
jeszcze ze z zamówienia zniknoł nawet scyzoryk który miał byc dodawany do gry oco z tym
wszytkim chodzi a jeszcze kilka godzin temu było napisaneze jest wszytko pakowane i przygotowywane
do wysyłki zaczynam głupiec oco w tym wszytkim chodzi, chyba to sa moje ostatnie zakupy
na gram.pl.
szkoda tylko ze nikt nawt nie wysłał meila z informacja ze narazie nie maja tych produktów
i bedzie opóźnienie kiszka stolcowa straszna ;/


Jeśli chodzi o termin wysyłki Shifta, to mieliśmy kilka problemów z jego dostawami, część zamówień została wysłana dopiero w poniedziałek 21.10.2009.
Gratisy w postaci scyzoryków zostaną wysłane osobno pocztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 17:11, Thalanthas napisał:

Witam. Jakiś czas temu pytałem się o wzrost kosztu wysyłki z powodu zrezygnowania z usług
Poczty Polskiej: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=2023 Zamówienie złożyłem
przed rezygnacją. Napisała tam Pani że nie będę musiał dopłacać. Dziś patrzę na zamówienia
a tam widzę że koszt przesyłki wzrósł jednak (patrz screen). Więc jak to z końcu jest?

Poprawione, teraz masz 12,90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować