Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Uh.
Bardzo milo, ze pojawila sie Civilization IV w ofercie gram.pl, ale piszac wczesniejszego posta myslalem, ze pojawi sie cala Zlota Edycja a nie tylko goly Civ4.
Czy nie ma juz szansy, na otrzymanie u was ''calosci'' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 13:54, Gremo napisał:

W jaki sposób można się do Was dodzwonić?

Mamy problem z telefonami. Migracja numerów trwa za długo, przyduszę jutro, kogo trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że jest w sklepie gra Operation Flashpoint Dragon Rising. Miałem zlożyć zamówienie w dniu premiery ale muszę poczekać jeszcze do grudnia lub stycznia. W internecie jest wiele opini na temat na Tak i na Nie. Nie wiem komu wierzyć na słowo. Test odpada - dema nie ma.

Akne

1. Cena OFDR spadnie do poziomu gry ARMA?

2. Jeśli grałaś to powiedz dobra gra?

3. Naprawdę jest tylko 11 misji + 6 do odblokowania po wpisaniu właściwego kodu?

4. Gra jest tylko w wersji PL napisy? Czy przed instalacją gry na komputerze jest możliwość zmiany z polskiej na pełną angielską wersje tak jak w grach EA z serii MoH? Jakie jest wykonanie wersji PL? Teksty są pozbawione błędów?

Proszę o odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 19:55, Battlefist napisał:

Uh.
Bardzo milo, ze pojawila sie Civilization IV w ofercie gram.pl, ale piszac wczesniejszego
posta myslalem, ze pojawi sie cala Zlota Edycja a nie tylko goly Civ4.
Czy nie ma juz szansy, na otrzymanie u was ''calosci'' ?

Complete jest niedostępna u wydawcy niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 12:49, bogus96 napisał:

Czy można na jednym koncie wpisywać parę kodów które dodają pieniędzy? Jeślii tak to
w jaki sposób

Jeśli masz na myśli rejestrację gier CD Projekt i wirtualne pieniądze z tego tytułu, to oczywiście możesz na swoim koncie zarejestrować kilka gier i mieć wPLN ze wszystkich tych gier.
Gwoli ścisłości: gram.pl nie ma już nic wspólnego z rejestracją gier, dokonujesz jej na stronie CDP: http://www.cdprojekt.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2009 o 18:41, discopete napisał:

1. Cena OFDR spadnie do poziomu gry ARMA?


OFDR w dniu premiery miała (i ma dalej) cenę sugerowaną 139,90, a Arma II 69,90 zł.
Obniżki ceny OFDR możesz się spodziewać najwcześniej za parę miesięcy, jeśli nie dłużej. To bardzo dobry tytuł.

Dnia 26.10.2009 o 18:41, discopete napisał:


2. Jeśli grałaś to powiedz dobra gra?


Nie grałam, ale jest wątek
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=15526&u=417
tu popytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 18:57, akne napisał:

> Uh.
> Bardzo milo, ze pojawila sie Civilization IV w ofercie gram.pl, ale piszac wczesniejszego

> posta myslalem, ze pojawi sie cala Zlota Edycja a nie tylko goly Civ4.
> Czy nie ma juz szansy, na otrzymanie u was ''calosci'' ?
Complete jest niedostępna u wydawcy niestety.


A czy moglbym prosic o zorientowanie sie, czy bedzie jeszcze wogole dostepna?
Oczywiscie moge poczekac; chcialbym poprostu wiedziec, czy mam po co dalej czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś maila z przypomnieniem o zapłacie, tam do 5 dni po dostaniu tej wiadomości itd. Tylko że nie mam nigdzie w tej wiadomości na jakie konto wpłacić pieniądze co wpisać gdzie przy przelewie. Czy to jakiś błąd przy wysyłaniu maila czy po prostu nie zauważyłem czegoś. Jest link z tekstem: "Prosimy o dokonanie płatno¶ci za zamówione towary, w tym celu wystarczy klikn±ć poniższy link:" i potem jest link ale to przekierowuje mnie na tronę z moimi zamówieniami a tam też nie mam żadnych potrzebnych informacji z numerem konta na czele. Prosił bym o wytłumaczenie mi co i jak bo ostatnio było wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 06:45, gaheris napisał:

Czy będą jeszcze dostępne katrty Pre-Paid do Age of Conan PL?

Dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam

Na razie tym towarem nie dysponuje obecnie CD Projekt, ale systematycznie się o to dopytuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 10:15, discopete napisał:

Kiedy można spodziewać się w sprzedaży gry Call of Duty World at War Game of the Year
Edition?

Nie wiem nic na ten temat wydania takiej edycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 18:28, Thalanthas napisał:

Dostałem dziś maila z przypomnieniem o zapłacie, tam do 5 dni po dostaniu tej wiadomości
itd. Tylko że nie mam nigdzie w tej wiadomości na jakie konto wpłacić pieniądze co wpisać
gdzie przy przelewie. Czy to jakiś błąd przy wysyłaniu maila czy po prostu nie zauważyłem
czegoś. Jest link z tekstem: "Prosimy o dokonanie płatno¶ci za zamówione towary,
w tym celu wystarczy klikn±ć poniższy link:" i potem jest link ale to przekierowuje
mnie na tronę z moimi zamówieniami a tam też nie mam żadnych potrzebnych informacji z
numerem konta na czele. Prosił bym o wytłumaczenie mi co i jak bo ostatnio było wszystko
w porządku.

Jeśli dotyczy to zamówienia na Dragon Age, to dziś były tego typu problemy, związane z tym, że wcześniej niż zwykle (zwykle=5 dni roboczych przed planowanym terminem wysyłki) został puszczony mailing z prośbą o potwierdzanie zamówień. Ktoś zgłosił taki problem do działu obsługi klienta, programiści to poprawili (dzięki, Kamil :) i z tego co mi wiadomo już wszystko powinno być ok. A jeśli nie jest, to jutro rano to sprawdzę i poprawimy.

Na przyszłość: takie problemydo szybkiego rozwiązania zgłaszajcie bezpośrednio do działu obsługi klienta gramer.pl, bo ja nie zawsze zaglądam na forum codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 15:47, Battlefist napisał:

> > Uh.
> > Bardzo milo, ze pojawila sie Civilization IV w ofercie gram.pl, ale piszac
wczesniejszego
>
> > posta myslalem, ze pojawi sie cala Zlota Edycja a nie tylko goly Civ4.
> > Czy nie ma juz szansy, na otrzymanie u was ''calosci'' ?
> Complete jest niedostępna u wydawcy niestety.

A czy moglbym prosic o zorientowanie sie, czy bedzie jeszcze wogole dostepna?
Oczywiscie moge poczekac; chcialbym poprostu wiedziec, czy mam po co dalej czekac.


Zorientuję się, ale IMHO marne szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie przyszło potwierdzenie pre ordera Dragon Age Origins (ktore juz wkrotce ma byc dostepne w sprzedazy i ktore ma przyjsc niedlugo po/lub w dniu premiery, whatever, wkrotce), dostałem klucz/serial do pobrania z zamowienia w moich zamowieniach. do czego ten klucz? przeciez mam dostac gre w pudelku (w pudelkach zazwyczaj jest klucz na jakiej nalepce w instrukcji itd) wiec ocb? Klucz do dodanego preorderowego contentu?? co za bezsens przeciez zamawiam wersje preorderowana wiec wszystkie klucze : zwykly do gry przez siec, i do preorderowych bonusow itd powinny byc w srodku...

O CO CHODZI?

pytanie nr2 skoro na pare dni przed premiera/wysylka mam dostac potwierdzenie (o ktorym to wlasnie mowie) tzn ze np dzien po dniu (w dniu premiery? pomarzyc dobra rzecz...) premiery w polsce/europie dorwe sie do gierki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 23:25, ToFEK napisał:

Mam pytanie przyszło potwierdzenie pre ordera Dragon Age Origins (ktore juz wkrotce ma
byc dostepne w sprzedazy i ktore ma przyjsc niedlugo po/lub w dniu premiery, whatever,
wkrotce), dostałem klucz/serial do pobrania z zamowienia w moich zamowieniach. do czego
ten klucz? przeciez mam dostac gre w pudelku (w pudelkach zazwyczaj jest klucz na jakiej
nalepce w instrukcji itd) wiec ocb? Klucz do dodanego preorderowego contentu?? co za
bezsens przeciez zamawiam wersje preorderowana wiec wszystkie klucze : zwykly do gry
przez siec, i do preorderowych bonusow itd powinny byc w srodku...

O CO CHODZI?


już ci odpowiedziałam w innym wątku - klucz jest przy twoim zamówieniu na Left 4 Dead 2 i dotyczy wcześniejszego dostępu do dema - taki bonus.

przy zamówieniu na Dragon Age bedziesz miec widoczne dwa bonusowe kody na dodatkowe przedmioty.
te kody nie mogą być w pudełku, bo to specjalny bonus dla tych, którzy u nas kupili grę w pre-orderze.

Dnia 27.10.2009 o 23:25, ToFEK napisał:

pytanie nr2 skoro na pare dni przed premiera/wysylka mam dostac potwierdzenie (o ktorym
to wlasnie mowie) tzn ze np dzien po dniu (w dniu premiery? pomarzyc dobra rzecz...)
premiery w polsce/europie dorwe sie do gierki?


jesli nie bedzie trzesienia ziemi, problemow technicznych itp, to sie dorwiesz w srode/czwartek 4/5.11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować