Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2010 o 07:26, Bartex69 napisał:

Mam pytanie :Gra Assassin Creed II będzie miała 18/16+ PEGI i związku z tym...Zamówiłem
grę,a mam dopiero 13-tzn.jak przyjdzie paczka to będę musiał jaką osobę dorosłą poprosić?
Śmieszne pytanie,ale ostatnio pojawiła się plotka dot. tego,że nie sprzedają gier teraz
młodszym itp...

Kurier nie wie, co ma w paczce, nie będzie sprawdzał, ile masz lat. Grasz na własną odpowiedzialność. Masz rodziców, którzy powinni kontrolować, w jakie gry grasz i na co wydajesz kieszonkowe. Po to jest oznaczenie PEGI.
Kontrolowanie wieku przy zakupie w "murowanych" sklepach niewiele daje.
Wiem, że mnóstwo osób kupowało Wiedźmina jako prezent na komunię. lol.
Ostatnio do sklepu w metrze przyszła pani z 10-latkiem, chłopiec chciał GTA IV. Powiedzieliśmy mamusi, że to gra dla dorosłych, ale chłopiec powiedział, że połowa jego klasy w to gra, więc mamusia i tak mu kupiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 20:30, Antek100100 napisał:

mam pytanie, czy będzie sprzedawana gra wwe smackdown vs raw 2009 lub 2010 na PS2?

Spróbujemy to sprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 16:20, 1Robert napisał:

Wiadomo już czy będziecie mieli w ofercie edycje kolekcjonerską gry Assassin''s Creed
II?

Raczej nie, ale to się wyjaśni do miesiąca przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 19:07, k4czk4 napisał:

Czy w ofercie sklepu będą do nabycia punkty bioware?

Tak, w poniedziałek 11.01 będziesz już mógł złożyć zamówienie przedpremierowe. 1600 pkt za 54,90 zł, w sprzedaży od lutego lub marca (o ile dobrze pamiętam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 20:13, KrzysiuKrolik napisał:

Mam pytanie, czy zamierzacie wprowadzić do oferty sklepu więcej gier z Edycji Kolekcjonerskiej
?.

Zawsze pytam się wydawców o dostępność dla nas edycji kolekcjonerskich, nie zawsze mogą je nam zaoferować. Np. Cenega oferuje EK głównie w swoim sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 16:08, filip29 napisał:

Czy w przypadku odbioru przesyłki w salonie sferis można zapłacić na miejscu, czy trzeba
z góry?

Zamówienia w naszym sklepie z odbiorem osobistym są zawsze płatne na miejscu, przy odbiorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy otrzymacie nową dostawę DA:O? Zamówiłem w promocji, na stronie piszę że 1-7 dni ale chcę się upewnić bo miesiąca czekał nie będę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 20:44, Konrad512 napisał:

Kiedy otrzymacie nową dostawę DA:O? Zamówiłem w promocji, na stronie piszę że 1-7 dni
ale chcę się upewnić bo miesiąca czekał nie będę ;P

Na kartach produktów w sklepie jest informacja:
"Cena promocyjna 69,90 zł obowiązuje dla zamówień złożonych od godz. 12:00 07.01.2010 do 10.01.2010 włącznie.
Wszystkie zamówienia złożone w tym okresie zostaną zrealizowane najpóźniej do 20.01.2010."

Pisałam, że nie dla wszystkich wystarczy towaru z dostawy z 12.01, następna jest 19.01 i uwzględni zapotrzebowanie z niezrealizowanych do tej pory zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 20:31, ostriket napisał:

w jaki sposób zostanę poinformowany o dostarczeniu przesyłki do Sferisa?
bo byłem u nich dzisiaj i powiedzieli ze jeszcze nie dostali......;(

Mail dostaniesz, że zamówienie jest gotowe do odbioru.
Działa to tak, że kiedy do Sferisa trafi towar pod Twoje zamówienie, to pracownik Sferisa oznacza je w systemie jako gotowe do odbioru i ta czynność powoduje wysłanie maila do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie, o betę Battlefield BC2. Zamówiłem grę w wersji na PC już pare miesięcy temu, kiedy jeszcze nieznana była data tej bety. Wziąłem grę za pobraniem, czyli nie zapłaciłem z góry, czyli nie wiem czy dostane klucz do bety bo teoretycznie mógłbym poprostu zamówić grę dla samego klucza a potem anulować zamówienie. Czy jest jakiś sposób by otrzymać klucz do bety i jednocześnie zapłacić za grę przy odbiorze? :P Czy poprostu każde zamówienie otrzyma taki klucz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 14:08, jaba napisał:

To teraz ja zadam pytanie ;) Czy paczki do Sferis''a są dostarczane priorytetem czy normalnie?

Wszystkie paczki, w tym te do Sferisów, dostarczamy firmą kurierską UPS. Dostawa odbywa się zwykle (99%) w następnym dniu roboczym po wysłaniu paczki, najpóźniej w ciągu 48 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 17:29, Konrad512 napisał:

Jeszcze jedno pytanie, o betę Battlefield BC2. Zamówiłem grę w wersji na PC już pare
miesięcy temu, kiedy jeszcze nieznana była data tej bety. Wziąłem grę za pobraniem, czyli
nie zapłaciłem z góry, czyli nie wiem czy dostane klucz do bety bo teoretycznie mógłbym
poprostu zamówić grę dla samego klucza a potem anulować zamówienie. Czy jest jakiś sposób
by otrzymać klucz do bety i jednocześnie zapłacić za grę przy odbiorze? :P Czy poprostu
każde zamówienie otrzyma taki klucz?

Każdy, kto złożył zamówienie do 28.01 (czyli startu bety), otrzyma klucz do bety. Forma płatności nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować