Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2010 o 17:33, Gregorio190 napisał:

Witam. Małe pytanko ile takie autografy kosztują?

Nic nie kosztują :D
To jest tylko kwestia poświęcenia czasu na zrobienie ładnej kartki, zebranie podpisów i wysłanie tego pocztą.
Zaznaczam, że masowo tego robić nie możemy, bo byśmy nie mieli czasu na normalne obowiązki służbowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 19:57, Zabimaru_PL napisał:

Mam jeszcze pytanie czy będzie dostępna gra Fallout 3 - Edycja Kolekcjonerska? Jeśli
tak to, kiedy?

W poniedziałek 18.01 dowiem się, czy Cenega ma to jeszcze na stanie. Jeśli tak, to powinno się pojawić w sklepie 20.01.
My mamy jedną sztukę, niewidoczną w sklepie, bo się bałam, że się ludzie pobiją o to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W lutym w sprzedaży mają pojawić się zestawy z punktami Bioware, czy planowane jest sprzedawanie kodów z tych pudełek online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 12:38, Mistic napisał:

W lutym w sprzedaży mają pojawić się zestawy z punktami Bioware, czy planowane jest sprzedawanie
kodów z tych pudełek online?

Jeśli nie będzie przeciwwskazań technicznych, to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 18:06, MCMLXXXVII napisał:

z całym szacunkiem, nie masz przypadkiem jakiejś szkoły/sesji czy dziewczyny do zaliczenia?
;) grę dostajesz za pól darmo i jeszcze marudzisz, ze czekać długo trzeba? wyluzuj sie
jest świat nie kreci się wokół kompa/konsoli ;)



no dobra ale zamówiłem grę pierwszego dnia promocji przed 15:00 a dostanę ją najpóźniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Premiera Mass Effecta 2 już 28.01 - czwartek (zakładając, że nie będzie opóźnienia - odpukać). Zamówiłem pre ordera EK, a jako formę odbioru wybrałem Metro Centrum. Będę mógł więc odebrać grę w dniu premiery, lub chociaż następnego dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 19:13, Oloninho napisał:

Witam. Premiera Mass Effecta 2 już 28.01 - czwartek (zakładając, że nie będzie opóźnienia
- odpukać). Zamówiłem pre ordera EK, a jako formę odbioru wybrałem Metro Centrum. Będę
mógł więc odebrać grę w dniu premiery, lub chociaż następnego dnia?

Metro powinno dostać dostawę w poniedziałek, więc odbierzesz grę znacznie wcześniej, może już 25.01.
Ale to jeśli dostawa przyjdzie bez opóźnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie dotyczące informacji prasowej EA odnośnie problemów podczas produkcji artbooków do EK Mass Effecta 2.
Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób będą oni dostarczone osobą które zamówiły EK z odbiorem w salonie Sferis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego do gry ,,Fallout 3 Edycja Kolekcjonerska" nie zostały dodane Klucze "Live" i nie napisano o tym na stronie ,,reklamującej" produkt? ;)

Kupując grę, byłem ,,Pełen Happy" że nabiję se Archivementy, a tu klops ;(

Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 13:37, jarek2045 napisał:

Dlaczego do gry ,,Fallout 3 Edycja Kolekcjonerska" nie zostały dodane Klucze "Live" i
nie napisano o tym na stronie ,,reklamującej" produkt? ;)

Kupując grę, byłem ,,Pełen Happy" że nabiję se Archivementy, a tu klops ;(

Pozdrawiam ;-)


W żadnym polskim wydaniu Fallout 3 takie klucze nie były dostępne, w swoim czasie Cenega opublikowała oświadczenie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 13:22, LoLo84 napisał:

Witam.

Mam pytanie dotyczące informacji prasowej EA odnośnie problemów podczas produkcji artbooków
do EK Mass Effecta 2.
Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób będą oni dostarczone osobą które zamówiły EK z
odbiorem w salonie Sferis?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=54862&pid=6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 09:44, Peter44 napisał:

Czy jeśli zamówiłem gry w sobotę, to czy powinienem otrzymac je dziś?

Jeśli to były produkty dostępne w momencie zamówienia, to tak. Ale wczoraj w godz. 11-18 mieliśmy problemy techniczne, więc Twoja paczka została spakowana dziś rano i dostaniesz ją jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2010 o 22:45, Battlefist napisał:

Czy nadal sie cos dzieje w magazynie?
Od 6tego stycznia mam zamowienie w realizacji.

Skontaktuj się bezpośrednio ze sklepem w metrze. Oba produkty są na stanie w magazynie głównym, ale to sklep w metrze dba o zatowarowanie dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Akne, jeśli w statusie mojego zamówienia pisze że zostało wysłane dzisiaj (19.1.2010) to czy paczka będzie w Krakowskim Sferis na jutro rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować