Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2010 o 15:01, Fatal-X napisał:

Hej Akne, jeśli w statusie mojego zamówienia pisze że zostało wysłane dzisiaj (19.1.2010)
to czy paczka będzie w Krakowskim Sferis na jutro rano?

Twoje zamówienie ma już nr przesyłki nadany, a to oznacza, że jest spakowane i jutro kurier dostarczy je do Sferisa.
Po przyjęciu towaru Sferis oznaczy zamówienie jako gotowe do odbioru i dostaniesz mail, że możesz je odebrać.
Niekoniecznie już rano, ale popołudniu na pewno. Kurierzy dostarczają paczki o różnych porach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 16:58, ostriket napisał:

była już dostawa Dragon Age? ;D

Tak, wjechała wczoraj popołudniu, dla wszystkich wystarczy. Jak zwykle było trochę problemów z przyjęciem (nasz poprzedni magazyn nie był tak wymagający jak obecny, ale Ordnung muss sein). Dziś wypchnęliśmy zamówienia na X360 i PS3, pecet jutro wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 14:56, akne napisał:

> Czy jeśli zamówiłem gry w sobotę, to czy powinienem otrzymac je dziś?
Jeśli to były produkty dostępne w momencie zamówienia, to tak. Ale wczoraj w godz. 11-18
mieliśmy problemy techniczne, więc Twoja paczka została spakowana dziś rano i dostaniesz
ją jutro.


Bardzo dziękuje za inforamcje, martwiłem się, że może był kurier ale że dziadziuś spał a mnie nie było, to kurier odjechał, bardzo przydała mi się ta informacja, przepraszam za kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 19:35, ostriket napisał:

czyli wysyłacie jutro....więc kiedy można będzie ją odebrać w Sferisie w B-B?

no w czwartek :) czekaj na mail, że zamówienie jest gotowe do odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 19:36, Peter44 napisał:

> > Czy jeśli zamówiłem gry w sobotę, to czy powinienem otrzymac je dziś?
> Jeśli to były produkty dostępne w momencie zamówienia, to tak. Ale wczoraj w godz.
11-18
> mieliśmy problemy techniczne, więc Twoja paczka została spakowana dziś rano i dostaniesz

> ją jutro.

Bardzo dziękuje za inforamcje, martwiłem się, że może był kurier ale że dziadziuś spał
a mnie nie było, to kurier odjechał, bardzo przydała mi się ta informacja, przepraszam
za kłopot.


Nie przepraszaj za kłopot, żaden problem. Po zmianie magazynu miewamy różne problemy z wysyłką zamówień. Czasami zamówienie, które ma pokrycie w towarze, odbija się od systemu magazynowego. O ile pamiętam, to Twoje zamówienie powinno było być spakowane w poniedziałek rano.
W razie czego napisz do mnie mail - namiary na gramsajcie prywatnym. Bo na forum w robocie nie zawsze mam czas zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 19:43, ostry3000 napisał:

Jak się w końcu nazywa wasz sklep? Kilka dni temu była informacja o powrocie do starej
nazwy, a dziś na forum reklama z wyraźnym napisem gramer...

Dzięki wielkie za zwrócenie uwagi. Zapomniałam to poprawić na tym banerku, jutro to poprawimy.
Wróciliśmy do "sklep.gram.pl" w zasadzie w ciągu jednego dnia, więc gramer się może pałętać jeszcze gdzieś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że po 15.01. miały być informacje od Cenegi. Pojawią się jeszcze w sklepie gram.pl Setllersy-Narodziny Kultur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dziękuje, mail u mnie jakoś nie działa więc się tylko upewnie jeszcze raz: w związku z problemami na serwisie przesyłkę powinienem otrzymać jutro, czy dobrze rozumuje?

edit: w sumie to pierwszy raz u wasz zamawiam, więc nie jestem rozeznany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 20:02, damlon napisał:

Pamiętam, że po 15.01. miały być informacje od Cenegi. Pojawią się jeszcze w sklepie
gram.pl Setllersy-Narodziny Kultur?

Niestety Cenega nie jest w stanie nam tego dostarczyć - dziś dostałam informację.
Ale za to będzie ponownie u nas Avatar na PC i Anno 1404, może jeszcze w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 20:03, Peter44 napisał:

Jeszcze raz dziękuje, mail u mnie jakoś nie działa więc się tylko upewnie jeszcze raz:
w związku z problemami na serwisie przesyłkę powinienem otrzymać jutro, czy dobrze rozumuje?

edit: w sumie to pierwszy raz u wasz zamawiam, więc nie jestem rozeznany.


Twoje zamówienie ma nadany nr przesyłki w systemie UPS, więc powinno być dostarczone jutro.

Spoko, pytaj o wszystko, po to tu jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że planowana wysyłka Mass Effectów 2 przesunęła się na 27 stycznia (czyli dzień wcześniej) - czy jest to na 100% potwierdzona data przez EA Polska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 21:28, Vexilium napisał:

Widzę, że planowana wysyłka Mass Effectów 2 przesunęła się na 27 stycznia (czyli dzień
wcześniej) - czy jest to na 100% potwierdzona data przez EA Polska?

ME2 mamy podobno dostać we wtorek 26.01 i wysyłać 27.01. Może uda mi się wywalczyć z naszym magazynem wysyłkę w tym samym dniu, co dostawa, czyli 26.01, ale i tak mogą nie zdążyć spakować wszystkiego, więc bezpiecznie jest podany 27.01.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje, jeśli można to ostatnia rzecz o którą spytam to w jakich godzinach powinienem spodziewać się kuriera, jest to pytanie po prostu z ciekawości, a nie chce mi się już szukać w szczegółach zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 22:23, Peter44 napisał:

Dziękuje, jeśli można to ostatnia rzecz o którą spytam to w jakich godzinach powinienem
spodziewać się kuriera, jest to pytanie po prostu z ciekawości, a nie chce mi się już
szukać w szczegółach zamówienia.


Już niczego nie protrzebuje, wszystkiego dowiedzialem się na karcie zamówienia.
Dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie zamówienia Dragon Age w cenie promocyjnej. Wczoraj status zamówienia wreszcie uległ zmianie i ku mojej radości na ogólnej liście widniała informacja, że gra została wysłana w dniu wczorajszym (tj. 19.01.2010). Natomiast w szczegółowych informacjach było napisane "Status Twojego zamówienia: pakowanie i przygotowanie do wysyłki". Z kolei dzisiaj, na ogólnej liście zamówień data 19.01.2010 zmieniła się na 20.01.2010 ale w szczegółowych informacjach wciąż widnieje napis, że paczka jest przygotowywana. Co się w takim razie dzieje z moim Dragon Agem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie odnośnie Gry Test Drive Unlimited Złota Edycja (Platynowa Kolekcja) ;)

Bo znalazłem problem który uniemożliwia mi dostęp do rozgrywki sieciowej, i jest nim klucz do MP w tej grze, ale nie wiem dokładnie do kogo mam się zwrócić po ten klucz, chodzi o przypisanie nowego ;)
Czy do CDProjekt, czy do Sklepu-gram.pl ? ;)

Mam dylemat, bo w końcu obie firmy, posiadają "Pomoc Techniczną" ;)

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc ;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować