Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Może to nie ten dział ale Piotrków Trybunalskim odbiór osobisty znajduje się w Markecie CARREFOUR???


Punkty odbioru osobistego:
* Piotrków Trybunalski
* Salon Sferis, C.H. ECHO
ul. Sikorskiego 13/17
97-300 Piotrków Trybunalski
telefon: 044 649-28-22
godziny otwarcia: pon-pt: 9:00-21:00,
sob: 9:00-21:00, nd: 10:00-19:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taką sprawę: złożyłem pre ordera na Battlefielda Bad Company 2 na PC gdzie przy okazji można było dostać klucz do beta testów multiplayera. Miałem opcję pobierz klucz. Lecz teraz gdy spojrzałem w zakładkę moje zamówienia opcja ta zniknęła! Co się stało z moim kluczem?

Mam nadzieję, że problem zostanie szybko rozwiązany. Z tego co wiem nie jestem jedyną osobą, którą to spotkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 20:41, Outlander-pro napisał:

Mam taką sprawę: złożyłem pre ordera na Battlefielda Bad Company 2 na PC gdzie przy okazji
można było dostać klucz do beta testów multiplayera. Miałem opcję pobierz klucz. Lecz
teraz gdy spojrzałem w zakładkę moje zamówienia opcja ta zniknęła! Co się stało z moim
kluczem?

Mam nadzieję, że problem zostanie szybko rozwiązany. Z tego co wiem nie jestem jedyną
osobą, którą to spotkało.


Kilkaset osób rzuciło się do składania zamówień przedpremierowych na BFBC 2 na PC, tylko po to, żeby dostać klucz do bety. Niektórzy byli na tyle "uczciwi", że po pobraniu klucza anulowali swoje zamówienia. Lol.

Kluczy mieliśmy dość dużo, dwa razy EA nam dosyłało dodatkowe (dzięki!), ale i tak zainteresowanie przekroczyło oczekiwania.
Na karcie produktu jest informacja, że bonus w postaci klucza do bety obowiązuje do wyczerpania zapasów. Może uda mi się jeszcze jakieś klucze załatwić w EA, ale nic nie obiecuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 16:44, General86 napisał:

Może to nie ten dział ale Piotrków Trybunalskim odbiór osobisty znajduje się w Markecie
CARREFOUR???


Punkty odbioru osobistego:
* Piotrków Trybunalski
* Salon Sferis, C.H. ECHO
ul. Sikorskiego 13/17
97-300 Piotrków Trybunalski
telefon: 044 649-28-22
godziny otwarcia: pon-pt: 9:00-21:00,
sob: 9:00-21:00, nd: 10:00-19:00



Wrzuciłam teraz w Google "Carrefour Piotrków", wywaliło mi identyczny adres jak tego Sferisa, więc masz rację pewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 16:38, pig_on_the_wing napisał:

a ja mam pytanie odnosnie disciplesa III...
wiadomo cos o nim?

Słyszałam ploty, że CD Projekt ma to wydawać. Dwójkę wydawali przecież. Nic więcej nie wiem, gdybym wiedziała, to bym odpaliła pre-order.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w sprawie wysyłki Mass Effecta 2 na pc. tzn kiedy można sie jej spodziewać? premiera 29 to piatek a miło by było jeszcze w weekend w gre juz zagrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 21:53, akne napisał:

Kluczy mieliśmy dość dużo, dwa razy EA nam dosyłało dodatkowe (dzięki!), ale i tak zainteresowanie
przekroczyło oczekiwania.
Na karcie produktu jest informacja, że bonus w postaci klucza do bety obowiązuje do wyczerpania
zapasów. Może uda mi się jeszcze jakieś klucze załatwić w EA, ale nic nie obiecuję.


Ale przecież mam zamówienie i miałem ten klucz, tylko mi zniknął ... Nie rozumiem czemu, skoro zamówienie złożyłem z tydzień temu i klucz miałem i nie rozumiem czemu skoro go miałem został mi zabrany zanim go sobie spisałem. Nawet nie pomyślałem by go spisać skoro miałem go w zamówieniu! Z jednej strony bardzo nieuczciwe jest zachowanie niektórych, którzy brali klucze a potem anulowali zamówienia, ale nie rozumiem czemu uczciwym klientom klucze poznikały z zamówień i jest to już raczej wina sklepu. Jestem dość zniesmaczony całą tą aferą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 22:20, Outlander-pro napisał:

Ale przecież mam zamówienie i miałem ten klucz, tylko mi zniknął ... Nie rozumiem czemu,
skoro zamówienie złożyłem z tydzień temu i klucz miałem i nie rozumiem czemu skoro go
miałem został mi zabrany zanim go sobie spisałem. Nawet nie pomyślałem by go spisać skoro
miałem go w zamówieniu! Z jednej strony bardzo nieuczciwe jest zachowanie niektórych,
którzy brali klucze a potem anulowali zamówienia, ale nie rozumiem czemu uczciwym klientom
klucze poznikały z zamówień i jest to już raczej wina sklepu. Jestem dość zniesmaczony
całą tą aferą :/


Dziwne, klucz powinieneś mieć cały czas do pobrania. Sprawdzę to w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 22:15, dr_nick napisał:

Mam pytanie w sprawie wysyłki Mass Effecta 2 na pc. tzn kiedy można sie jej spodziewać?
premiera 29 to piatek a miło by było jeszcze w weekend w gre juz zagrac.

Prawdopodobnie ME2 został już do nas wysłany wczoraj. Dostawa powinna być pon/wt, wysyłka wt/ środa, 26/27.01, czyli dostawa 27/28.01.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 22:28, akne napisał:

Prawdopodobnie ME2 został już do nas wysłany wczoraj. Dostawa powinna być pon/wt, wysyłka
wt/ środa, 26/27.01, czyli dostawa 27/28.01.


Kiedy będzie można odebrać grę w sklepie gram??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 22:43, Lucas01 napisał:

Kiedy będzie można odebrać grę w sklepie gram??

W sklepie gram.pl na stacji metra Centrum w Wawie? w poniedziałek/wtorek, o ile dostawa została wysłana wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 23:28, akne napisał:

> Kiedy będzie można odebrać grę w sklepie gram??
W sklepie gram.pl na stacji metra Centrum w Wawie? w poniedziałek/wtorek, o ile dostawa
została wysłana wczoraj.


Dzięki za informacje. Tak chodziło mi o ten sklep ( znów nie napisałem dokładnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 19:08, General86 napisał:

Doczekać sie nie moge tego TESIII:Morrowinda ZE , Warcrafta III ZE i nowego Alien Vs
Predator

Mam nadzieję, że przed AvP dostaniesz Morrowinda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 19:27, Antek100100 napisał:

Mam pytanie, dlaczego praktycznie każda gra na PS2 jest niedostępna? wszędzie brak lub
za 1-7 dni:(

A które gry chciałbyś kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aktualnie nie mam kasy, ale tak jest od dwóch misięcy, i narazie kupowałem na menago:( wracam do pytania które zadałem pół miesiąca temu, czy będzie w sprzedaży wwe raw vs smackdown 2009 lub 2010 na PS2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 19:27, akne napisał:

> Doczekać sie nie moge tego TESIII:Morrowinda ZE , Warcrafta III ZE i nowego Alien
Vs
> Predator
Mam nadzieję, że przed AvP dostaniesz Morrowinda :)


Też mam wielką nadzieje :)) (domyślam się że TESIII ZE został zamówiony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie można jeszcze kiedyś kupić w sklepie gram.pl Diablo II - Złota Edycja(PC) bo już od dawna pisze Dostępność-brak ?
I jeszcze jedno pytanie... jest jakaś szansa na Diablo (1) z dodatkiem Hellfire, bo niby samo Diablo (1) jest ale również brak na stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 21:32, GringoG3 napisał:

Będzie można jeszcze kiedyś kupić w sklepie gram.pl Diablo II - Złota Edycja(PC) bo już
od dawna pisze Dostępność-brak ?

CD Projekt nie ma tego na stanie od dawna, pewnie to kwestia utraty praw do reedycji.

Dnia 24.01.2010 o 21:32, GringoG3 napisał:

I jeszcze jedno pytanie... jest jakaś szansa na Diablo (1) z dodatkiem Hellfire,
bo niby samo Diablo (1) jest ale również brak na stanie...

Jak wyżej.
Diablo (1) było dostępne tylko w tzw. Antologii Blizzard, ale bez dodatku. Nie przypominam sobie, żeby w ciągu ostatnich 3 lat CD Projekt oferował też Hellfire, więc na to marne szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować