Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dokładnie tak. I jeszcze jedna sprawa jest. Czy nie powinno być tak, że gra zostaje wysyłana w pierwszej kolejności do tych, którzy zamówili ją wcześniej? A nie tak, że ktoś sobie zamówił grę wczoraj i już dziś mu ją wysłali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm jeżeli PC wersje ( mass effecta 2 ofc ) są już wysyłane , to można liczyć ze na x360 też niedługą zaczną rozdzielane i słane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysyłka EK PC jest w środę. W środę także będzie artbook. Tak więc będę mógł już to odebrać w Metrze w środę? Albo chociaż samą grę w środę (na niej bardziej mi zależy), a artbooka powiedzmy w piątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Dlaczego zwykłe wersje na PC są w ogóle wysyłane, skoro do premiery jeszcze 3 dni?
2. Co w końcu z EK, będą wysłane w środę (do odbioru w środę) czy dostępne w dniu premiery (piątek)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 16:55, akne napisał:

> Powinniście to jakoś bardziej zabezpieczyć
> np. aby klucze były tylko dla tych co płacą przelewem, zapłacą za grę i otrzymują
klucz.

I tak właśnie będzie.


A są jeszcze jakieś szanse, że jeszcze pojawią się beta klucze czy nie sensu czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem Battlefield: Bad Company 2 Cz, 14.01.2010 i tu moje pytanie gdzie znajduje się mój klucz do wersji beta?? Nie anulowałem zamówienia nawet chciałem wpłacić od razu lecz pieniądze wpłaca się na 7 dni przed terminem.
Z tego co wyczytałem na forum osoby które zamówiły w późniejszym terminie otrzymały już swoje klucze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 17:13, Godar napisał:

Hmm jeżeli PC wersje ( mass effecta 2 ofc ) są już wysyłane , to można liczyć ze na
x360 też niedługą zaczną rozdzielane i słane ?


Dokładnie. Dlaczego PC już są a X360 nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 19:39, Zuraw00 napisał:

Zamówiłem Battlefield: Bad Company 2 Cz, 14.01.2010 i tu moje pytanie gdzie znajduje
się mój klucz do wersji beta?? Nie anulowałem zamówienia nawet chciałem wpłacić od razu
lecz pieniądze wpłaca się na 7 dni przed terminem.
Z tego co wyczytałem na forum osoby które zamówiły w późniejszym terminie otrzymały już
swoje klucze.

Instrukcja pobrania klucza była zamieszczona na karcie produktu - po złożeniu zamówienia należało wejść w "Moje zamówienia" i kliknąć link "Pobierz klucz".
Kluczy była ograniczona ilość, rozeszły się szybko. Nie decydowała data złożenia zamówienia, tylko fakt kliknięcia w "Pobierz klucz", kiedy klucze były dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 20:24, Falkoner napisał:

> Hmm jeżeli PC wersje ( mass effecta 2 ofc ) są już wysyłane , to można liczyć ze
na
> x360 też niedługą zaczną rozdzielane i słane ?

Dokładnie. Dlaczego PC już są a X360 nie?


Zwykła na X360 wjedzie jutro, EK na X350 03.02.2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 17:57, crash807 napisał:

> > Powinniście to jakoś bardziej zabezpieczyć
> > np. aby klucze były tylko dla tych co płacą przelewem, zapłacą za grę i otrzymują

> klucz.
>
> I tak właśnie będzie.

A są jeszcze jakieś szanse, że jeszcze pojawią się beta klucze czy nie sensu czekać?

Szanse są, najpóźniej się w środę się to okaże. Z powodu spryciarzy musimy przeprogramować trochę sklep, ale dodatkowe klucze mamy dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 17:41, nov_pl napisał:

1. Dlaczego zwykłe wersje na PC są w ogóle wysyłane, skoro do premiery jeszcze 3 dni?

Są wysyłane dziś, bo przyjechały i nie ma embarga na termin wysyłki.

Dnia 25.01.2010 o 17:41, nov_pl napisał:

2. Co w końcu z EK, będą wysłane w środę (do odbioru w środę) czy dostępne w dniu premiery
(piątek)?

EK na PC przyjechała też dziś, czeka na artbooki, dostaniecie w jednej paczce.
Artbooki wjadą jutro rano i jutro chcemy wysłać EK z artbookami. Czyli przy dobrych wiatrach w środę dostaniesz grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 17:26, Oloninho napisał:

Wysyłka EK PC jest w środę. W środę także będzie artbook. Tak więc będę mógł już to odebrać
w Metrze w środę? Albo chociaż samą grę w środę (na niej bardziej mi zależy), a artbooka
powiedzmy w piątek?

EK na PC ma być juto w sklepie w metrze, artbooki w środę. Możesz odebrać najpierw grę, a potem artbook, ale poczekaj na mail z informacją, że zamówienie na grę jest gotowe do odbioru (oprócz zamówienia na grę nasz system wygenerował oddzielne "zamówienia" na artbooki, za 0 zł oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 21:02, Lucas01 napisał:

A kiedy można się spodziewać odbioru mass effect 2 zwykła edycia w sklepie gram w metrze

Jutro się można spodziewać. Ale poczekaj na mail z informacją o gotowości do odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2010 o 22:25, akne napisał:

Dziwne, klucz powinieneś mieć cały czas do pobrania. Sprawdzę to w poniedziałek.

Wiadomo coś nowego? Odzyskam utracony klucz? Popatrzyłem trochę w wątku o grze i jest jeszcze parę osób co mają ten sam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,bo Ja jak zakupowałem EK Stalker Czyste Niebo to dostałem koszulkę oddzielnie od plecaka ,a jak jest w przypadku ACII? (Assassin Creed'' II ) Czy kurier daje przy przesyłce oddzielnie,czy razem z pudełkiem ładnie zapakowane?

Z tymi kluczami to dziwnie jest,że większosc zrobiło tak "Kupiłem,wziąłem i anulowałem" ,to mi się jakoś nie podoba z tą sprawą i są jakieś zmiany dot.tego? Chodzi o BC II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam pytanko czy skończyły się już Edycje Kolekcjonerskie Mass Effect 2 ?
Jak klikam złóż zamówienie wyskakuje błąd, że nie można kupić -11 egzemplarzy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować