Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2010 o 19:38, colin321 napisał:

Czyli można przelać pieniądze np. 5 dni przed wysyłką ?

Można, po prostu musisz zmieścić się z dokonaniem płatności przed wysyłką. Przy czym jeśli chcesz zapłacić przelewem na poczcie, albo w agencji kasowej, to bierz pod uwagę, że taki przelew idzie nawet 2-3 dni i może nie dotrzeć na nasze konto przed wysyłką, co oznacza, że wtedy dostaniesz grę po premierze (premiery wysyłamy 1-2 dni przed datą premiery, tylko kurierem, żeby była gwarancja, że zamówienie dotrze do klienta najpóźniej w dniu premiery).
Najszybciej wchodzą na nasze konto przelewy robione online (mTransfer, płacę z iPKO itp.) oraz te z kart płatnicznych.
Zamówienie nieopłacone jest automatycznie anulowane po 10 dniach od wysłania prośby o płatność.
Jeśli masz jakieś pytania jeszcze, to wal śmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 19:15, karolekx23x napisał:

Może do końca roku się doczekam :)

Składaj zamówienia regularnie, ilość i regularność składania zamówień będzie się liczyć.
Punkty ujemne (to już mamy opracowane prawie) będą za zwroty i anulowanie zamówień.
W ustawieniach konta na gram.pl zaznacz sobie zgodę na otrzymywanie newslettera sklepu gram.pl - takim osobom przesyłamy informacje m.in. o specjalnych promocjach dla klientów, którzy kupili podobny produkt. Np. ostatnio można było kupić taniej Mount&Blade: Warband, jeśli w sklepie gram.pl kupiło się inną grę z tej serii. Taki mailing otrzymują tylko osoby, które mają na koncie zrealizowane zamówienie na określone gry.
Poza tym w lutym wysłaliśmy mailing do najaktywniejszych klientów i zaoferowaliśmy im darmową wysyłkę wszystkich zamówień złożonych od 15 do 28 lutego.
Czyli doceniamy stałych klientów pomimo wdrożenia kompleksowego programu lojalnościowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regularnie to znaczy ? co miesiąc , dwa ........ Jak za zamówienie by się dostawało punkty , które by obniżały cene gier.
Ale wiem o tym bo kiedyś kupiłem Stalkera i dostałem wiadomość że następna cześć dla mnie będzie tańsza.
Jak wzdrożycie to myśle że bedzie to nalepszy program lokalnościowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 20:50, karolekx23x napisał:

Regularnie to znaczy ? co miesiąc , dwa ........ Jak za zamówienie by się dostawało punkty
, które by obniżały cene gier.
Ale wiem o tym bo kiedyś kupiłem Stalkera i dostałem wiadomość że następna cześć dla
mnie będzie tańsza.
Jak wzdrożycie to myśle że bedzie to nalepszy program lokalnościowy.

Założenia są opracowane, musimy to jeszcze dopracować i przetestować.
W założeniach jest mowa o tym, że będziemy premiować częstotliwość składania zamówień i ich wartość, a będzie można dostać gratis wysyłkę, gadżet growy, bon o wartości x na zakupy, gratisową grę, zniżkę dodatkową na zakup jakiegoś produktu, albo nawet bilet do kina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2010 o 08:53, colin321 napisał:

To teraz jestem raczej pewny, że kupię tego pre ordera :). A jak wybierasz płatność za
pobraniem to po prostu kurierowi pieniądze dajesz ?

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2010 o 09:35, Damianuss1 napisał:

Witaj
Chciałbym się dowiedzieć kiedy byłby dostępny: Battlefield: Bad Company 2 - Edycja Limitowana?
Za odpowiedź z góry dziękuję.

Raczej już nie będzie. Ostatnie dostępne sztuki pochodziły z nieodebranych zamówień ze Sferisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2010 o 13:08, Kurigazlu napisał:

Witam
Kiedy bedzie dostawa WH 40k Uniwersum ? ( http://www.gram.pl/sk0_9gTkJO0_Warhammer_40_000_Dawn_of_War_Uniwersum.html).
Chcę kupić kilka gier, najlepiej w następnym tygodniu, brakuje tylko powyższego tytułu.

W poniedziałek będę robić zamówienie do CD Projekt, jeśli będą mieć na stanie, to będzie dostępny w środę u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2010 o 11:06, Mistic napisał:

Kiedy będziecie mieli z powrotem grę Just Cause 2 na PS3? :-)

We wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2010 o 15:55, akne napisał:

> Kiedy będziecie mieli z powrotem grę Just Cause 2 na PS3? :-)
We wtorek.


E, to zamiast tego biorę Resident Evil 5 Gold Edition na PS3, tylko mam pytanie, przed złożeniem zamówienia status gry (wersja PS3) jest dostęny, po złożeniu dostępne za 1-5 dni. W takim razie ja zamawiam ostatni egzemplarz czy jak? Mogę podesłać na maila numer zamówienia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh. Co z Dante''s Inferno? Nawet nie zdążyłem się porządnie zastanowić, a tu już towar wyczerpany. Czyli jak, po promocji? Można liczyć na jakieś dodatkowe sztuki + tą samą cenę? Platforma: PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 18:17, akne napisał:

> Akne, kiedy w sklepie będzie można wreszcie kupić te słuchawki do iPoda shuffle?
Pisałaś
> ostatnio, że będą ponad 2 tygodnie temu a tu nadal ich nie ma? Możesz podać jakąś
konkretną
> datę lub ew. czy mógłbym zamówić osobno tylko słuchawki? Z góry dzięki za odpowiedź.

Tak mi przekazał kolega, który zajmuje się sprzętem. Słyszałam przed świętami, że jest
problem z towarem Apple, wyczerpał się w magazynach.



No tak, ale święta były już ponad 4 miesiące temu. Czy mogłabyś podać jakąś informację, kiedy będzie je można kupić albo chociaż czy ew. mógłbym kupić same słuchawki zamiast całego iPoda? Proszę Cię, odpowiedz, bo każdego dnia sprawdzam ten temat w oczekiwaniu o pozytywną wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapytać dlaczego w Pre Orderze Splinter Cella Conviction Edycja Kolekcjonerska piszę Produkt chwilowo niedostępny czyżby już nie będzie można składać zamówień na pre ordera ? Oby nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2010 o 15:57, Mistic napisał:

> > Kiedy będziecie mieli z powrotem grę Just Cause 2 na PS3? :-)
> We wtorek.

E, to zamiast tego biorę Resident Evil 5 Gold Edition na PS3, tylko mam pytanie, przed
złożeniem zamówienia status gry (wersja PS3) jest dostęny, po złożeniu dostępne za 1-5
dni. W takim razie ja zamawiam ostatni egzemplarz czy jak? Mogę podesłać na maila numer
zamówienia ;-)

Towar się wyczerpał, załapałeś się na ostatnią sztukę. Zamówienie zostało wysłane w piątek.
Przy okazji: mógłbyś zwolnić kilka sztuk EK Convicition na PC?
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=3119
Rozumiem, że omyłkowo złożyłeś 5 zamówień na ten produkt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować