Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

tak tylko chciałem się upewnić o kilku rzeczach:
Zamówiłem Episodes From Liberty City na PCta, odbiór w Sferisie. Ile czasu najczęściej idzie paczka do Sferisa?
no i jak dokładnie odbiór wygląda :) jeszcze tak nie odbierałem nigdy.
na jakiej podstawie będą oni wiedzieli że to ja zamawiałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 15:20, rtyrtyrty napisał:

tak tylko chciałem się upewnić o kilku rzeczach:
Zamówiłem Episodes From Liberty City na PCta, odbiór w Sferisie. Ile czasu najczęściej
idzie paczka do Sferisa?
no i jak dokładnie odbiór wygląda :) jeszcze tak nie odbierałem nigdy.
na jakiej podstawie będą oni wiedzieli że to ja zamawiałem?


Jeśli złożysz u nas zamówienie z odbiorem w Sferisie do godz. 16:30, to możesz je odebrać ze Sferisa w następnym dniu roboczym.
Widzę, że już odebrałeś zamówienie, więc już chyba resztę wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2010 o 12:40, akne napisał:

Jeśli złożysz u nas zamówienie z odbiorem w Sferisie do godz. 16:30, to możesz je odebrać
ze Sferisa w następnym dniu roboczym.
Widzę, że już odebrałeś zamówienie, więc już chyba resztę wiesz :)

Dziękuję za odpowiedź, a z tym zamówieniem to faktycznie w ostatniej chwili, bo 15 minut przed 16.30, zdążyłem. Wszystko poszło szybko i sprawnie, duży plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2010 o 14:17, rtyrtyrty napisał:

> Jeśli złożysz u nas zamówienie z odbiorem w Sferisie do godz. 16:30, to możesz je
odebrać
> ze Sferisa w następnym dniu roboczym.
> Widzę, że już odebrałeś zamówienie, więc już chyba resztę wiesz :)
>
Dziękuję za odpowiedź, a z tym zamówieniem to faktycznie w ostatniej chwili, bo 15 minut
przed 16.30, zdążyłem. Wszystko poszło szybko i sprawnie, duży plus :)


Ostatnie zamówienia wysyłamy do magazynu do spakowania zwykle o 18:20, ale wtedy nie ma 100% pewności, że takie zamówienie wyjdzie. Jest tylko 99%, więc podałam wcześniejszą godzinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanie co do gry Valkyria Chronicles na PS3, gra jest aktualnie niedostępna, można wiedzieć kiedy będzie? I czy cena nadal będzie wynosić 79 zł? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się chciał zapytać, czy (i kiedy) będą jeszcze dostępne peny OCZ Really 2 8GB?
Bardzo zależy mi na ich kupnie, ponieważ oferujecie jedną z najkorzystniejszych cen (dokładnie jesteście pod względem ceny drudzy :) ) na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może trochę głupie pytanie, ale czy karta pre-paid do gry World of Warcraft, jest aktualnie w jakiejś promocji czy jest to już stała cena tego produktu(77,90zł)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak będzie z moim zamówieniem (pre order), które złożyłem już dosyć dawno i wybrałem odbiór osobisty w Metrze? Będę mógł to zmienić, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2010 o 17:22, giertych1234 napisał:

Witam. Czy będą przewidywanie przeceny gier z serii Call of duty?

Które konkretnie części i jakie platformy Cię interesują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 16:58, colin321 napisał:

Mam pytanie co do Pre orderu SC:conviction czy wysyłka ulegnie zmianie ? Bo na cenedze
piszą, że już wysyłają.

Dostawę dostaniemy jutro. Jak wszystko dobrze pójdzie, to jutro wyślemy ten towar do klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 15:33, AmStaff666 napisał:

czy można u was kupić doładowanie do gry Age of Conan?

Nie, polski wydawca - CD Projekt - nie dysponuje pre-paidami, więc ich nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 06:38, Oloninho napisał:

Witam. Jak będzie z moim zamówieniem (pre order), które złożyłem już dosyć dawno i wybrałem
odbiór osobisty w Metrze? Będę mógł to zmienić, czy co?

Jeśli zamówienie dotyczy premier z tego tygodnia (Splinter Cell Conviction, FIFA World Cup), to będziesz je mógł odebrać do piątku. W środę te gry dotrą do sklepu w metrze.
Jeśli późniejszych premier - to mniej więcej tydzień przed premierą zostaniesz poinformowany, że opcja odbioru w metrze nie jest dostępna i możesz ją zmienić na odbiór w jednym z warszawskich Sferisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 14:43, igor8472 napisał:

A ja mam pytanko jak się prace posuwają nad tym programem lojalnościowym o którym było
w innym temacie wspomniane :-).

Jest w akcepcie u szefostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 13:15, jaba napisał:

Może trochę głupie pytanie, ale czy karta pre-paid do gry World of Warcraft, jest aktualnie
w jakiejś promocji czy jest to już stała cena tego produktu(77,90zł)?

Niska cena dla klientów jest związana z niską ceną zakupu w ostatniej dostawie.
Nie mogę zagwarantować, że kolejna dostawa też będzie w dobrej cenie, póki co towaru mamy na około 2-3 tygodnie jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2010 o 18:18, Byl napisał:

Ja bym się chciał zapytać, czy (i kiedy) będą jeszcze dostępne peny OCZ Really 2 8GB?
Bardzo zależy mi na ich kupnie, ponieważ oferujecie jedną z najkorzystniejszych cen (dokładnie
jesteście pod względem ceny drudzy :) ) na rynku.

Niska cena pewnie wynika ze starej dostawy. Nowa dostawa może być w nowszej cenie.
Przypomnij się na początku maja - w tym wątku będzie się też wypowiadać nasz nowy menedżer od sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować