Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 18.05.2010 o 23:21, Damianuss1 napisał:

Witam ponownie :)
Tym razem z inną sprawą. Mam takie pytanko. Możliwe, że w sklepie pojawią się jakieś
akcesoria do konsolki DS Lite? Jakieś ładowarki czy dodatkowe rysiki? Z góry dziękuję
za odpowiedź.


Witam,

Jest to prawdopodobne, jednak nie jestem w stanie podać w tej chwili terminu.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2010 o 18:35, destro177 napisał:

Jak długo utrzyma się obecna cena Xboxa Elite z gratisową przesyłką? Planuję kupić (drugi
raz :) ), ale jeszcze nie w tej chwili.

Tego zestawu powinno wystarczyć na tydzień co najmniej, max 2 tygodnie.
Potem możemy już go nie mieć w ofercie w tej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem RDR chyba w środę, a potwierdziłem dopiero wczoraj. Dzisiaj mam już w "zamówieniach wysłanych", a status to: "pakowanie i przygotowanie do wysyłki". Wybrałem odbiór w Salonie Sferis. Kiedy będę mógł się spodziewać gotowości do odbioru? Jeszcze dziś, czy raczej w przyszłym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2010 o 07:08, Oloninho napisał:

Zamówiłem RDR chyba w środę, a potwierdziłem dopiero wczoraj. Dzisiaj mam już w "zamówieniach
wysłanych", a status to: "pakowanie i przygotowanie do wysyłki". Wybrałem odbiór w Salonie
Sferis. Kiedy będę mógł się spodziewać gotowości do odbioru? Jeszcze dziś, czy raczej
w przyszłym tygodniu?

W poniedziałek, bo potwierdziłeś zamówienie dopiero wczoraj o 19:49, więc po godzinach wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam.

czy bedzie wiecej kluczow online gier, jak np. metro 2033? i czy moglyby byc tansze, wszak placimy wowczas za sama gre, bez pudelko, plyt i innych, a w dodatku musimy dlugo sciagac. :)

beda jeszcze jakies promocje, jak niedawno w przypadku assassin''s creeda - w sensie, ze premierowka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2010 o 17:52, Konrad512 napisał:

Czy cena RDR na PS3 nadal się utrzyma na poziomie 180zł (bo chcę zamówić gdy dostaniecie
więcej)?

Trudno powiedzieć, jest spory problem z dostępnością tego towaru w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2010 o 18:45, The_Only_Truth napisał:

czy bedzie wiecej kluczow online gier, jak np. metro 2033? i czy moglyby byc tansze,
wszak placimy wowczas za sama gre, bez pudelko, plyt i innych, a w dodatku musimy dlugo
sciagac. :)


gdybyśmy mieli możliwość kupowania kluczy taniej niż wersja pudełkowa, to klucze w sklepie byłyby tańsze.
teraz są tańsze o symboliczną złotówkę zwykle.
wersję pudełkową po prostu rozpakowujemy i wklepujemy klucze do systemu :)
robimy tak, bo wielu osobom nie zależy na pudełku itp, a nie chcą płacić za wysyłkę. nie ma dużo zamówień na klucze, ale każdą nową grę, którą można tak sprzedawać, wprowadzamy do oferty.

możesz podać jakieś przykłady gier, do których klucze powinniśmy wprowadzić do oferty?
obecnie dostępne są u nas w tej postaci nowsze gry steamowe i mmo.
z chęcią potestuję wprowadzenie do oferty innych tytułów.

Dnia 21.05.2010 o 18:45, The_Only_Truth napisał:

beda jeszcze jakies promocje, jak niedawno w przypadku assassin''s creeda - w sensie,
ze premierowka?


Promocja Assasin''s Creeda to była dobra wola Cenegi, która nam zaoferowała końcówkę nakładu premierówki w dobrej cenie.
Może w najbliższym czasie coś z CDP wydębię.
Póki co ponownie w ofercie mamy edycję kolekcjonerską Fallout 3 za 59,90 zł:
http://www.gram.pl/sk7_9Q3iJO6_Fallout_3_Edycja_Kolekcjonerska.html
i Sims 2 Double Deluxe (podstawka z dodatkiem Nocne Życie i akcesoriami Impreza) w cenie podstawki:
http://www.gram.pl/sk3_9wPeJO6_The_Sims_2_z_dodatkiem_Nocne_zycie_i_akcesoriami_Impreza.html


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Dziś byłem w salonie sferis i do odbioru potrzebne jest hasło. Gra już na mnie czeka a ja nie mam hasła. BTW. Wcześniej gra była zamówiona jako odbiór w Metrze, może to dlatego? Sorka w spamie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2010 o 21:45, donard napisał:

Cześć. Dziś byłem w salonie sferis i do odbioru potrzebne jest hasło. Gra już na mnie
czeka a ja nie mam hasła. BTW. Wcześniej gra była zamówiona jako odbiór w Metrze, może
to dlatego? Sorka w spamie miałem.

Hasło do odbioru zamówienia masz w mailu powiadamiającym o możliwości odbioru zamówienia. Jeśli w zamówieniu podałeś numer telefonu kontaktowego, to powinieneś też dostać smsa z hasłem.
Hasło jest trochę na wyrost, bo wdrożymy możliwość płacenia z góry za zamówienie i wtedy będzie absolutnie konieczne do zamówienia.
Hasło może ci wysłać na komórkę pracownik Sferis na miejscu w salonie, kiedy zgłosisz się po odbiór.
Ale jeśli w zamówieniu nie podałeś nr telefonu komórkowego i nie dostałeś maila (sprawdź w spamie), to podaj imię i nazwisko, i numer zamówienia, i numer telefonu podany w zamówieniu, i miej dowód tożsamości przy sobie przy odbiorze.
Gdyby były jakieś problemy z odbiorem pomimo tego, to daj mi znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2010 o 21:20, akne napisał:

> czy bedzie wiecej kluczow online gier, jak np. metro 2033? i czy moglyby byc tansze,

> wszak placimy wowczas za sama gre, bez pudelko, plyt i innych, a w dodatku musimy
dlugo
> sciagac. :)

gdybyśmy mieli możliwość kupowania kluczy taniej niż wersja pudełkowa, to klucze w sklepie
byłyby tańsze.
teraz są tańsze o symboliczną złotówkę zwykle.
wersję pudełkową po prostu rozpakowujemy i wklepujemy klucze do systemu :)
robimy tak, bo wielu osobom nie zależy na pudełku itp, a nie chcą płacić za wysyłkę.
nie ma dużo zamówień na klucze, ale każdą nową grę, którą można tak sprzedawać, wprowadzamy
do oferty.

możesz podać jakieś przykłady gier, do których klucze powinniśmy wprowadzić do oferty?
obecnie dostępne są u nas w tej postaci nowsze gry steamowe i mmo.
z chęcią potestuję wprowadzenie do oferty innych tytułów.

hehe, wszystkie. ;D a konkretnie to moze steamowy valve pack, zeby mozna bylo kupic za plny. o, albo gram moglby miec tam konto i rozdawac gry w formie prezentow, placac tutaj, o ile tak mozna i sie to oplaca, nie wiem, nie znam sie.
glownie raczej gry, ktorych pudelkowa wersja nie jest za ciekawa.

dla przykladu kupilem na allegro angielska wersje mw2 z plytka i mini instrukcja (nie wiem, jaka jest polska/ swoja droga nie macie stimulus package), czyli tyle co nic, a przesylka kosztowala. w dodatku po instalacji i tak ze steama musialem jeszcze sciagac i mam po polsku. imo lepiej by bylo, gdybyscie oferowali rowniez sam steam key za gora 9 dyszek (tyle na allegro mniej maks chyba), bo obecne 120 z przesylka to 140. tak to by mozna 5 dyszek zaoszczecidz i kupic cos jeszcze. skusilbym sie moze na mw 1, gdybyscie tak dali taniej sam steam key. ;p

tak samo mozna by zrobic z battlefieldem i eadm, bo pudelko kosztuje tutaj 130(!!), a z przesylka 150. bez przesady, sam key na allegro za 65 zl jest. albo cs source - na allegro 5 dyszek, tutaj 110 z przesylka, a niewarto, bo juz half life deatchmatch jest za darmo w ramach pewnej promocji. a allegro wcale nie jest takie niebezpieczne, jak sie niektorym wydaje. nie wiem, jak stoi sprzedaz gier w sklepie gram.pl drozszych niz tam, ale jesli gorzej, to moze lepiej obnizyc dwa razy cene i sprzedawac czesciej? wydaje mi sie, ze wiekszosc siegnela by do takiego sklepu.

dobra, zeszedlem na ceny, a gry mialy byc. no to jak wspomnialem takiego valve packa czy chociaz team fortress, czego nie ma chyba, przynajmniej nie zauwazylem. najlepiej wejdzcie na steama, wezcie key i sprzedawajcie taniej. ;p

a i pytankto - duzo osob kupuje gry disneya i te dla dzieci? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to sobie pogadamy i btw zdradzę ci kilka tajemnic handlowych ;)

Dnia 21.05.2010 o 22:30, The_Only_Truth napisał:

dla przykladu kupilem na allegro angielska wersje mw2 z plytka i mini instrukcja (nie
wiem, jaka jest polska/ swoja droga nie macie stimulus package), czyli tyle co nic, a
przesylka kosztowala. w dodatku po instalacji i tak ze steama musialem jeszcze sciagac
i mam po polsku.
imo lepiej by bylo, gdybyscie oferowali rowniez sam steam key za gora
9 dyszek (tyle na allegro mniej maks chyba), bo obecne 120 z przesylka to 140. tak to
by mozna 5 dyszek zaoszczecidz i kupic cos jeszcze. skusilbym sie moze na mw 1, gdybyscie
tak dali taniej sam steam key. ;p



mw2 faktycznie przeoczyłam i niezonlinowałam.
onlinowanie to u nas przeróbka pudełka na klucz, czyli rozpatroszenie pudełka i wprowadzenie klucza do sprzedaży.
pudełka kupujemy po tyle, że klucz mogę wycenić nie taniej niż 114,90 zł, ale to nie będzie konkurencyjna cena.

Dnia 21.05.2010 o 22:30, The_Only_Truth napisał:

tak samo mozna by zrobic z battlefieldem i eadm, bo pudelko kosztuje tutaj 130(!!), a
z przesylka 150. bez przesady, sam key na allegro za 65 zl jest. albo cs source - na
allegro 5 dyszek, tutaj 110 z przesylka, a niewarto, bo juz half life deatchmatch jest
za darmo w ramach pewnej promocji. a allegro wcale nie jest takie niebezpieczne, jak
sie niektorym wydaje. nie wiem, jak stoi sprzedaz gier w sklepie gram.pl drozszych niz
tam, ale jesli gorzej, to moze lepiej obnizyc dwa razy cene i sprzedawac czesciej? wydaje
mi sie, ze wiekszosc siegnela by do takiego sklepu.



Allegro jest bezpieczne, ale zdradzę ci tajemnicę poliszynela, że klucze tam wystawiane, to w większości przypadków efekt kradzieży danych z kart kredytowych - ktoś płaci kradzioną kartą za granicą, kupuje klucze i opyla je na allegro po dumpingowej cenie. ktoś= szajki różne, bo to nie może być jedna osoba, żeby się nie dało jej namierzyć.

ceny nie da się obniżyć o 50%, bo byśmy poszli z torbami. naprawdę nie zarabiamy dużo na większości produktów.

Dnia 21.05.2010 o 22:30, The_Only_Truth napisał:

dobra, zeszedlem na ceny, a gry mialy byc. no to jak wspomnialem takiego valve packa
czy chociaz team fortress, czego nie ma chyba, przynajmniej nie zauwazylem. najlepiej
wejdzcie na steama, wezcie key i sprzedawajcie taniej. ;p


awykonalne :)

Dnia 21.05.2010 o 22:30, The_Only_Truth napisał:

a i pytankto - duzo osob kupuje gry disneya i te dla dzieci? ;>


gry dla dzieci się sprzedają u nas w grudniu i w maju - gwiazdka i dzień dziecka.
obecna promocja gier Disneya to ogólnokrajowa akcja CD Projekt, jeśli mam ofertę na jakąś promocję, nawet jeśli wiem, że nie sprzedam tony towaru, to dlaczego mam jej nie nagłaśniać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2010 o 22:51, akne napisał:

> dobra, zeszedlem na ceny, a gry mialy byc. no to jak wspomnialem takiego valve packa

> czy chociaz team fortress, czego nie ma chyba, przynajmniej nie zauwazylem. najlepiej

> wejdzcie na steama, wezcie key i sprzedawajcie taniej. ;p

awykonalne :)

buuu : (

Dnia 21.05.2010 o 22:51, akne napisał:

> a i pytankto - duzo osob kupuje gry disneya i te dla dzieci? ;>

gry dla dzieci się sprzedają u nas w grudniu i w maju - gwiazdka i dzień dziecka.
obecna promocja gier Disneya to ogólnokrajowa akcja CD Projekt, jeśli mam ofertę na jakąś
promocję, nawet jeśli wiem, że nie sprzedam tony towaru, to dlaczego mam jej nie nagłaśniać?
:)

nie no, w porzadku, naglasniac mozna, temu sie nie dziwie, mowie tylko, ze ciekawi mnie ile sprzedaje sie takich adibu czy innych, bo 50 zl, za to niejedna ''wieksza'' gre mozna kupic. ;d

no nic, czekam teraz na mniejsze ceny i kolejna promocje 2 gry w cenie 1 na pc, ale cdp by sie mogl za to wziac.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 15:14, natanadler napisał:

Co z wysyłką Prince of Persia: Zapomniane Piaski Edycja Kolekcjonerska (x360) bo już
tak chwile po premierze jest:)

Z tego co mi wiadomo (bo zajmuję się grami PC, a kolega Łukasz konsolowymi), to dostawa tej wersji wjedzie w poniedziałek, opóźnienie nie z naszej winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Moje pytanie:

Czy będziecie mieli dzisiaj lub jutro Red Dead Redemption na x360?

I ile czasu trwa dostawa do salonu sferis, w moim wypadku - w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2010 o 00:07, Kurigazlu napisał:

Witam
Kiedy będzie dostępna gra Hearts of Iron III ?

Niewielka ilość pod koniec tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 09:59, Radovan napisał:

Czy będziecie mieli dzisiaj lub jutro Red Dead Redemption na x360?

Jest problem z dostępnością tego towaru, gra sprzedała się "na pniu", najbliższa dostawa najwcześniej za tydzień.

Dnia 25.05.2010 o 09:59, Radovan napisał:

I ile czasu trwa dostawa do salonu sferis, w moim wypadku - w Krakowie?

Jeśli towar mamy na stanie i potwierdzisz zamówienie do 17:00, to w następnym dniu możesz go odebrać w Sferisie (po otrzymaniu maila, że towar dotarł do Sferisa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 19:43, akne napisał:

W przyszłym tygodniu pojawią się koszulki. Więcej informacji w pon-wt.


Są już jakieś wieści na temat koszulek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować