Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2010 o 19:53, GringoG3 napisał:

> W przyszłym tygodniu pojawią się koszulki. Więcej informacji w pon-wt.

Są już jakieś wieści na temat koszulek ?


Są, koszulki przyjechały wczoraj, kolega Rafał zakłada karty produktów w sklepie, damy niusa na gramie, kiedy już będą dostępne do zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Ja ponownie w sprawie Hearts of Iron III. według powyższej wiadomości powinny być pod koniec tygodnia, jest już piątek a towaru nie ma. Chcę z gram.pl zamówić dwie gry na prezent które trudno znależć na innych stronach w dobrych cenach. Dlatego proszę o odpowiedz, kiedy będzie HoI 3 na 100% bo do 7 czerwca muszę mieć.
Dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 20:04, akne napisał:

> > W przyszłym tygodniu pojawią się koszulki. Więcej informacji w pon-wt.
>
> Są już jakieś wieści na temat koszulek ?

Są, koszulki przyjechały wczoraj, kolega Rafał zakłada karty produktów w sklepie, damy
niusa na gramie, kiedy już będą dostępne do zamówień.

Coś się Rafał nie śpieszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 11:51, Kurigazlu napisał:

Witam
Ja ponownie w sprawie Hearts of Iron III. według powyższej wiadomości powinny być pod
koniec tygodnia, jest już piątek a towaru nie ma. Chcę z gram.pl zamówić dwie gry na
prezent które trudno znależć na innych stronach w dobrych cenach. Dlatego proszę o odpowiedz,
kiedy będzie HoI 3 na 100% bo do 7 czerwca muszę mieć.
Dziękuje i pozdrawiam


Tylko 2 szt będą po zlikwidowanym sklepie w metrze, bo Cenega nie ma tego towaru na stanie już.
Te 2 szt będą dostępne we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 13:16, donard napisał:

> > > W przyszłym tygodniu pojawią się koszulki. Więcej informacji w pon-wt.

> >
> > Są już jakieś wieści na temat koszulek ?
>
> Są, koszulki przyjechały wczoraj, kolega Rafał zakłada karty produktów w sklepie,
damy
> niusa na gramie, kiedy już będą dostępne do zamówień.
Coś się Rafał nie śpieszy :P

Dziś koszulki dotarły do magazynu, będą dostępne na sklepie od wtorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 15:50, akne napisał:

Dziś koszulki dotarły do magazynu, będą dostępne na sklepie od wtorku.


A czy ta koszulki które dostępne będą w sprzedaży od wtorku to są takie jak te w najnowszym konkursie o PoP ???, bo te są mało "atrakcyjne" (bo wiaderko z piaskiem z logiem gry to raczej nie jest to na co liczyli fani gry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 11:51, Kurigazlu napisał:

Witam
Ja ponownie w sprawie Hearts of Iron III. według powyższej wiadomości powinny być pod
koniec tygodnia, jest już piątek a towaru nie ma. Chcę z gram.pl zamówić dwie gry na
prezent które trudno znależć na innych stronach w dobrych cenach. Dlatego proszę o odpowiedz,
kiedy będzie HoI 3 na 100% bo do 7 czerwca muszę mieć.
Dziękuje i pozdrawiam


Może ja Ci pomogę.

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=Hearts+of+Iron+III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 19:28, GringoG3 napisał:

> Dziś koszulki dotarły do magazynu, będą dostępne na sklepie od wtorku.

A czy ta koszulki które dostępne będą w sprzedaży od wtorku to są takie jak te w najnowszym
konkursie o PoP ???, bo te są mało "atrakcyjne" (bo wiaderko z piaskiem z logiem gry
to raczej nie jest to na co liczyli fani gry)


Będą odjechane koszulki z motywami z WoWa i Starcrafta i czegoś tam jeszcze - nie pamiętam dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie Starcrafta 2 czy cena będzie na poziomie 189 zł czy też wyższa ponieważ dystrybutor w swej wspaniałomyślności podniósł cenę oficjalną do 209 zł ,a tak w ogóle to będzie dostępna edycja kolekcjonerska i również jaka będzie jej cena ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2010 o 21:58, twardy90 napisał:

Mam pytanie odnośnie Starcrafta 2 czy cena będzie na poziomie 189 zł czy też wyższa ponieważ
dystrybutor w swej wspaniałomyślności podniósł cenę oficjalną do 209 zł ,a tak w ogóle
to będzie dostępna edycja kolekcjonerska i również jaka będzie jej cena ?

Do tej pory nie dostaliśmy żadnej oferty od polskiego dystrybutora odnośnie tej gry.
Gdzie widziałeś cenę 209 zł? Niektóre polskie sklepy internetowe odpaliły pre-order w ciemno jakiś czas temu, my wolimy poczekać na konkretną i wiążącą ofertę handlową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2010 o 22:51, akne napisał:

Do tej pory nie dostaliśmy żadnej oferty od polskiego dystrybutora odnośnie tej gry.
Gdzie widziałeś cenę 209 zł? Niektóre polskie sklepy internetowe odpaliły pre-order
w ciemno jakiś czas temu, my wolimy poczekać na konkretną i wiążącą ofertę handlową.


Dystrybutor znaczy LEM a cenę znalazłem tutaj: http://click.pl/news/1270/starcraft-2---wazna-zmiana.html
tak więc trochę się wystraszyłem ceny bo kolekcjonerka z amazon.com po przewalutowaniu wynosi około 290 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 12:45, Snafu napisał:

Click jest wymarłym magazynem, a moderator piszący post ma dwanaście-lat...Nie ufaj tym
wpisom.


Wiesz, ze za wprowadzanie uzytkownikow w blad mozna dostac ostrzezenie lub w skrajnym przypadku degrada? Po pierwsze wszyscy Moderatorzy na forum gram.pl sa osobami pelnoletnimi. Po drugie strona Clicka zostala reaktywowana. Po trzecie sprawdzam informacje i szperam u zrodel. Dostalem oficjalna informacje od firmy LEM, szczegoly w watku o StarCraft II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 13:05, Wojman napisał:

Po pierwsze wszyscy Moderatorzy na forum gram.pl sa osobami pelnoletnimi.


Proszę Cię, wskaż Mi gdzie napisałem że moderatorzy gram.pl są osobami niepełnoletnimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 13:16, Wojman napisał:

> Proszę Cię, wskaż Mi gdzie napisałem że moderatorzy gram.pl są osobami niepełnoletnimi?


Prosze bardzo: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=3292 Cytat: moderator
piszący post ma dwanaście-lat


Dwunastolatkowi chyba troche brakuje do pelnoletnosci.

EOT.


Drobna rada, przeczytaj mój post jeszcze raz. Albo może przytoczę Ci ''Click jest wymarłym magazynem, a moderator piszący post ma dwanaście-lat...Nie ufaj tym wpisom.'' Czytać ze zrozumieniem, umiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 13:29, Wojman napisał:

Ostrzezenie za spam i nie czytanie ze zrozumieniem. EOT znaczy end of topic czyli
koniec dyskusji.


Szkoda, szkoda naprawdę. Ale to nie Ja tylko Ty, nie czytasz ze zrozumienie. A do ostrzeżenia się odwołam. Nie każdy musi wiedzieć co to znaczy EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 13:29, Wojman napisał:

Ostrzezenie za spam i nie czytanie ze zrozumieniem. EOT znaczy end of topic czyli
koniec dyskusji.

Co do niepełnoletności moderatorów to chyba chodziło o człowieka który napisał w Clicku. Poza tym, niektórzy mogą mieć wątpliwości co do informacji tyle czasu przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować