Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Witam, chciałbym wiedzieć czy w sklepie będzie w najbliższym czasie obniżka gry ''God of War III'' na PS3? Tak choćby o dwie dyszki to bym od razu zamawiał ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 17:11, donard napisał:

> Ostrzezenie za spam i nie czytanie ze zrozumieniem. EOT znaczy end of topic
czyli
> koniec dyskusji.
Co do niepełnoletności moderatorów to chyba chodziło o człowieka który napisał w Clicku.
Poza tym, niektórzy mogą mieć wątpliwości co do informacji tyle czasu przed premierą.


Wątpliwości wkrótce zostaną rozwiane, masa krytyczna została osiągnięta.
To tyle. Więcej info wkrótce.

Nawiasem mówiąc zainteresowanie SC II jest takie, że niedługo ludzie w metrze zaczną mnie pytać, co z tą dystrybucją w Polsce.
Boję się otworzyć lodówkę.
;)


Wystarczy mi na razie, że koledzy z branży i z Action (mamy biuro w tym samym budynku, co nasz udziałowiec, wielka firma IT) pytają mnie, co z tym starkraftem, i że mam im zarezerwować EK albo zwykłą, nieważne w jakiej cenie.
Jeśli tylko będziemy mieć jakieś info o SC II, to dowiecie się o tym z niusa na gramie, z newslettera, i tony banerów reklamujących pre-order na gramie.
Bo to wielka rzecz.
Bezcenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 19:45, Fatal-X napisał:

Witam, chciałbym wiedzieć czy w sklepie będzie w najbliższym czasie obniżka gry ''God
of War III'' na PS3? Tak choćby o dwie dyszki to bym od razu zamawiał ;).

Oj nie, bez szans, to jest wielki hit Sony, na pewno nie obniżą ceny wcześniej niż w grudniu, a i to wątpię.
Kup sobie używkę, jeśli chcesz zaoszczędzić, albo wersję z bundla, czyli dołączaną do konsoli - powinno być sporo ofert w sieci. Ale ona ma brzydką okładkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 21:19, donard napisał:

Koszulek nadal nie ma :/

Bo kolega Rafał się walnął i złą naklejkę identyfikacyjną nakleił na jedną sztukę (no można się walnąć przy szerokim asortymencie, robota świstaka nikomu nie służy), więc przyjęcie dostawy jest wstrzymane. Ale luz, pogoniłam go dziś, żeby poleciał do magazynu i wyprostował sprawę. Pozdro dla Rafała btw :) Wiem, że mnie zamorduje jutro, kiedy przeczyta ten post kablujący na niego, ale ekipę mamy zgraną, może obronią mnie ;)

Bo te koszulki nie mają na opakowaniu EANu, czyli kodu kreskowego, więc trzeba je oklejać naklejką z nazwą i kodem w naszym systemie, żeby nie było błędów w wysyłce towaru.
Na razie sprowadziliśmy niewielkie ilości, jeśli będą się sprzedawać, to zamówimy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 21:32, akne napisał:

Bo te koszulki nie mają na opakowaniu EANu, czyli kodu kreskowego, więc trzeba je oklejać
naklejką z nazwą i kodem w naszym systemie, żeby nie było błędów w wysyłce towaru.
Na razie sprowadziliśmy niewielkie ilości, jeśli będą się sprzedawać, to zamówimy więcej.


Tak więc, kiedy one będą wreszcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 21:34, Piotrbov napisał:

> Bo te koszulki nie mają na opakowaniu EANu, czyli kodu kreskowego, więc trzeba je
oklejać
> naklejką z nazwą i kodem w naszym systemie, żeby nie było błędów w wysyłce towaru.

> Na razie sprowadziliśmy niewielkie ilości, jeśli będą się sprzedawać, to zamówimy
więcej.

Tak więc, kiedy one będą wreszcie?



Będą = będą widoczne w sklepie. Trzeba wyprostować dostawę.
Jutro mam nadzieję, bo chcę je pokazać w "Nowościach" w najbliższym newsletterze sklepowym (mailing wysyłany do użytkowników gram.pl, którzy chcą go dostawać, z czwartku na piątek).
A w ogóle to jesteś zainteresowany koszulkami z motywami ze Stracrafta i World of Warcraft? Bo na razie tylko takie sprowadziliśmy. Wkrótce będą też inne, na razie będziemy testować zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 21:39, akne napisał:

A w ogóle to jesteś zainteresowany koszulkami z motywami ze Stracrafta i World of Warcraft?
Bo na razie tylko takie sprowadziliśmy. Wkrótce będą też inne, na razie będziemy testować
zainteresowanie.


Eeee tam to odpada. Mnie bardziej zadowalają motywy, takie jak Aion, Guild Wars ( czyli te gry, które lubię i gram ), są oczywiście tez inne, ale one na 1. miejscu ;)

Edit. A te koszulki skąd sprowadzacie? Od firm, które robią te gry, dostawców, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 21:52, Piotrbov napisał:

> A w ogóle to jesteś zainteresowany koszulkami z motywami ze Stracrafta i World of
Warcraft?
> Bo na razie tylko takie sprowadziliśmy. Wkrótce będą też inne, na razie będziemy
testować
> zainteresowanie.

Eeee tam to odpada. Mnie bardziej zadowalają motywy, takie jak Aion, Guild Wars ( czyli
te gry, które lubię i gram ), są oczywiście tez inne, ale one na 1. miejscu ;)



Ok, zapamiętam. Największe szanse na guild wars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Droga akne!
Zauważyłem, kończy się Wam nakład gry Mount & Blade Warband (ależ jestem spostrzegawczy!). Czy jest szansa na kolejną dostawę? Miałem w planach kupić to u Was pod koniec miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 22:14, Damianuss1 napisał:

Witaj
A można wiedzieć kiedy będą dostępne te koszulki z WoWa na stronie sklepu? Jaki rozmiar
i ~cena?

najpóźniej w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 22:49, PabloZ_94 napisał:

Droga akne!
Zauważyłem, kończy się Wam nakład gry Mount & Blade Warband (ależ jestem spostrzegawczy!).
Czy jest szansa na kolejną dostawę? Miałem w planach kupić to u Was pod koniec miesiąca.

dziś wjechała nowa dostawa (będzie widoczna w sklepie od jutra), zamawiam małe ilości regularnie, pod koniec czerwca nie powinno być problemów z dostępnością tego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć.
Złożyłem zamówienie na 4 gry na Xboxa (Gears of War 2, Fable 2, Viva Pinata - te trzy w promocji 3 za 2 i Too Human oddzielnie). I mam pytanie, czy moglibyście dodać do tego zamówienia jeszcze jeden egzemplarz Too Human? Bo inaczej będę musiał anulować zamówienie, żeby dodać ten drugi egzemplarz Too Human, a wtedy będę dłużej czekać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2010 o 14:22, colin321 napisał:

A można wiedzieć kiedy pre order TDU 2 będzie ? Bo chciał bym zamówić bo kilka dni po
moich urodzinkach premiera ;)

Cenega dość późno ujawnia ceny i potwierdza daty premier, zapytam się w poniedziałek o to.
Jeśli wrzesień jest realny, to pre-order powinien ruszyć najpóźniej w lipcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2010 o 16:17, 1096 napisał:

mam pytanie.
Na ile jest gwarancja dołączona do ipoda touch 3G 32 GB???

Dajemy rok gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2010 o 18:36, Oloninho napisał:

Cześć.
Złożyłem zamówienie na 4 gry na Xboxa (Gears of War 2, Fable 2, Viva Pinata - te trzy
w promocji 3 za 2 i Too Human oddzielnie). I mam pytanie, czy moglibyście dodać do tego
zamówienia jeszcze jeden egzemplarz Too Human? Bo inaczej będę musiał anulować zamówienie,
żeby dodać ten drugi egzemplarz Too Human, a wtedy będę dłużej czekać ;/


Właśnie dodałam Ci drugą sztukę Too Human.

W takich sprawach zgłaszaj się do naszego działu obsługi klienta, a jeśli sprawa jest extra pilna, to pisz do mnie na adres podany na gramsajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować