Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2010 o 20:22, twardy90 napisał:

Dobre motywy na koszulki mogę zaproponować min.
Medal of Honor, Cykl Heroes of Might and Magic, Dragon Age, Cykl Call of Duty, Cykl Dawn
of War, World in Conflict.
No chociaż dwa ostatnie plis.

Jasne, jasne, ale żeby takie koszulki wyprodukować trzeba mieć zgodę wydawcy gry.
Ale nic to, prowadzimy rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż na oznajmienie same Karharot''a zawędrowałem aż do tego tematu...A zatem kieruje pytanie: czy kiedykolwiek będzie dostępna ponownie gra Crash Bandicoot The wrath of Cortex? Zależy mi na tym tytule, bowiem od 6 lat.
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2010 o 21:03, Capone_PL napisał:

Otóż na oznajmienie same Karharot''a zawędrowałem aż do tego tematu...A zatem
kieruje pytanie: czy kiedykolwiek będzie dostępna ponownie gra Crash Bandicoot The wrath
of Cortex? Zależy mi na tym tytule, bowiem od 6 lat.
Pozdrawiam!

Jeśli chodzi Ci o PS2, to kiepskie szanse, LEM nie ma tego obecnie w ofercie, o ile pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2010 o 22:00, colin321 napisał:

Macie w planie wprowadzenie jakiś gadżetów z gier jak np: figurki ? :)

Jeśli tylko dystrybutorzy polscy albo inni złożą nam jakąś sensowną ofertę, to czemu nie.
Ale z figurkami jest kiepsko, w 99% są tylko w EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2010 o 22:15, karolekx23x napisał:

Chciałem się zapytać czy jest możliwość an inne antywirusy niż są , jakiś wybór innej
marki ?

Naszym udziałowcem w 100% obecnie jest Action SA, lider na rynku dystrybucji sprzętu IT i softu. Mają mnóstwo antywirów w ofercie, my mamy dobre warunki na zakup różnych rzeczy od nich, teretycznie możemy mieć w sklepie w ofercie n produktów, gdzie n dąży do odwróconej ósemki;)

A jakie marki by Cię interesowały?
Teraz mamy w sklepie tylko Kaspersky, mam to u siebie na prywatnym kompie, zadowolona jestem.
A kupiłam licencję 3-miesięczną razem z Rzeczpospolitą za 7,90 zł :)
Jak misie skończy, to kupię przedłużenie. Polecam
W firmie mam antywira "e coś tam", nie pamiętam. Też jest ok, ale to bardziej korporacyjny soft, sądząc po cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że Kaspersky nie jest zły , sam go używałem ale powinien być wybór.Powinny być tylko dobre antywirusy np ESET NOD32 - znajomi chwalą go bardzo dobrze oraz Avast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 02.06.2010 o 23:22, akne napisał:

Jeśli chodzi Ci o PS2, to kiepskie szanse, LEM nie ma tego obecnie w ofercie, o ile pamiętam.

Czyli że obecnie nie ma? Bo jeśli nie to jest jakaś możliwość z kontaktować się z ludźmi z CD-Project, aby wznowili produkcje, choć wydaję mi się że powinny być jakieś jeszcze w magazynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sklep gram.pl chyba nie pracuje ???
Jeżeli dzisiaj przelałem pieniadze za produkt to zostanie on wysłany kurierem w piatek, wiec powinienem go otrzymać w poniedziałek, bo kurierzy chyba nie pracują w soboty i niedziele ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie koszulek. Z jakiego materiału są one wykonane? Czy są to jakieś tandetne koszuleczki, czy są dobrej jakości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić Edycję kolekcjonerską Alien vs Predator i tam w skład wchodzi spersonalizowana koszulka, a pod obrazkiem zawartości EK pisze:

Posiadacz Edycji Kolekcjonerskiej będzie mógł zamówić w CD Projekt indywidualny nadruk na koszulce i wybrać rozmiar. W pudełku Edycji Kolekcjonerskiej znajdują się szczegółowe informacje na ten temat. Zamówienie na koszulkę trzeba wysłać nie później niż 30 dni po premierze gry.

Czyli mam rozumieć, że koszulki nie dostanę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować