Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2010 o 00:17, damlon napisał:

A ja mam pytanie, chyba bardziej do CDP, ale Akne zwykle się we wszystkim orientuje.
Czy planowane są jakieś wznowienia pozycji, które się skończyły (bądź skończą w trakcie
promocji) w extra klasyce? Czy też gry, które się wyprzedały zniknął na zawsze?


Dołączam się do pytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2010 o 22:26, Sylwek93 napisał:

Czy będzie jeszcze dostępny bundle PS3 + God of War III ? (jeśli tak, to kiedy i w jakiej
cenie?)


Witam,

Niestety nie, już nie będzie. Chociaż nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 23:10, ElMundo napisał:

> Niektórych tytułów mamy na stanie niewiele i więcej nie będzie, bo CD Projekt też
ich
> nie ma na stanie.

Czyli jak mamy rozumieć Extra Klasyka kończy swój żywot po raz kolejny (to już takie
"neverending story")? Bo tak mi się wydaje, że słowa "więcej nie będzie i CDP nie ma
tego na stanie są równoznaczne z końcem serii? :)


Raczej stawiam na to, że ta seria będzie miała inną szatę graficzną - z Topsellerem w tym roku tak się stało. Najpierw wyprzedaż, a potem odpalenie nowych tytułów w nowych pudełkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 01:20, Ichibanboshi-kun napisał:

Czy wszystkie tytuły z serii Rock Band na Wii, w sklepie gram.pl mają w zestawie również
kontrolery? Pytam Szczególnie o Lego rock band oraz Rock Band 1


Witam,

Są to same gry. Gdyby posiadały kontroler w zestawie byłoby to gdzieś zaznaczone. Jednak większość gitar z Guitar Hero działa z Rock Bandami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 23:24, Dragomir napisał:

Czy Gothica I i II w Supercenie też będziecie wyprzedawać? W waszym planie wydawniczym
widziałem ostatnio Gothic II Gold, co się z nim stało? Co stanie się z pakietem Gothic,
Gothic 2 + dodatek? Będzie dostępny np. w czasopismach z grami?

ElMundo dobre pytanie...


Wyprzedaż dotyczy tylko serii Extra Klasyka.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=3543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 00:17, damlon napisał:

A ja mam pytanie, chyba bardziej do CDP, ale Akne zwykle się we wszystkim orientuje.
Czy planowane są jakieś wznowienia pozycji, które się skończyły (bądź skończą w trakcie
promocji) w extra klasyce? Czy też gry, które się wyprzedały zniknął na zawsze?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=3543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 08:01, karolekx23x napisał:

> A ja mam pytanie, chyba bardziej do CDP, ale Akne zwykle się we wszystkim orientuje.

> Czy planowane są jakieś wznowienia pozycji, które się skończyły (bądź skończą w
trakcie
> promocji) w extra klasyce? Czy też gry, które się wyprzedały zniknął na zawsze?


Dołączam się do pytania:)

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=3543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kod prepaid do WoW-a który kupiłem jest uznawany za nie prawidłowy. Przy okazji jest 14:32 a nie 15:32 jak twierdzi wasz system więc " Ponieważ zgłoszenie wysłałeś po godzinie 15, a my potrzebujemy chwilę czasu na zapoznanie się z zapytaniem, odpowiedzi spodziewaj się nie wcześniej niż w w poniedziałek." to lekkie nadużycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy będzie jeszcze w sklepie gram.pl dostępny dodatek do Heroes V pod tytułem Dzikie Hordy sprzedawany osobno (tzn. bez podstawowej części i pierwszego dodatku)?
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 23:54, Budzik14 napisał:

witam! czy dostane jakas informacje gdy towar zamowiony przeze mnie dotrze do salonu
sferis?

Kiedy Twoje zamówienie będzie gotowe do odbioru w Sferisie, dostaniesz mail i sms z tą informacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 00:29, zoltriks napisał:

Witam. Czy będzie jeszcze w sklepie gram.pl dostępny dodatek do Heroes V pod tytułem
Dzikie Hordy sprzedawany osobno (tzn. bez podstawowej części i pierwszego dodatku)?
Pozdrawiam.

Wątpię. Ubisoft teraz sam wydaje reedycje hirołsów, a Dzikie Hordy ostatnio były wydane przez CD Projekt w starym Topsellerze, w nowej serii Topseller już ich nie ma, prawdopodobnie CD Projekt już nie ma praw do reedycji HoMM 5 i dodatków. Wątpię w to, że Ubisoft wyda luzem Dzikie Hordy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 19:53, akne napisał:

> witam! czy dostane jakas informacje gdy towar zamowiony przeze mnie dotrze do salonu

> sferis?
Kiedy Twoje zamówienie będzie gotowe do odbioru w Sferisie, dostaniesz mail i sms z tą
informacją.

W tym gold computer też potrzebne są kody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 21:19, donard napisał:

> > witam! czy dostane jakas informacje gdy towar zamowiony przeze mnie dotrze
do salonu
>
> > sferis?
> Kiedy Twoje zamówienie będzie gotowe do odbioru w Sferisie, dostaniesz mail i sms
z tą
> informacją.
W tym gold computer też potrzebne są kody?

Tak, kody obowiązują we wszystkich punktach odbioru. Kod mogą Ci wygenerować i wysłać na miejscu, jak tam się zgłosisz, ważne, żebyś miał przy sobie ten telefon, którego numer podałeś w zamówieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem ostatnio że będzie nowy rzut do Ea Classics, w nim m.in. L4D2 na którym najbardziej mi zależy. Kiedy będzie dostępny w waszym sklepie, i czy jest już wiadoma cena? (wiem że chyba po 50zł, ale chcę się upewnić :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 21:34, Danio237 napisał:

Słyszałem ostatnio że będzie nowy rzut do Ea Classics, w nim m.in. L4D2 na którym najbardziej
mi zależy. Kiedy będzie dostępny w waszym sklepie, i czy jest już wiadoma cena? (wiem
że chyba po 50zł, ale chcę się upewnić :)).

To są na razie tylko pogłoski, niepotwierdzone oficjalnie przez EA. Ale wielce prawdopodobne, bo NFS Shift i Saboteur już spadły do Classika.
Jeśli L4D2 spadnie do Classic, to oczywiście będzie kosztować 49,90 - cena sugerowana, u nas 44,90 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zrobcie promocje dragon age''a przebudzenie, bo troche szkoda 8 dyszek za tak maly czas gry.

no i bulletstorm tez troche duzo kosztuje, a nawet zadnego bonusa nie ma do pre ordera, ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować