Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2010 o 13:44, The_Only_Truth napisał:

zrobcie promocje dragon age''a przebudzenie, bo troche szkoda 8 dyszek za tak maly czas
gry.

pewnie w okolicach listopada zleci do Classic i będzie kosztować u nas 44,90 zł.

Dnia 04.07.2010 o 13:44, The_Only_Truth napisał:

no i bulletstorm tez troche duzo kosztuje, a nawet zadnego bonusa nie ma do pre ordera,

bonus pewnie jakiś będzie, bo EA nam daje bonusy do większości pre-orderów, ale do premiery trochę czasu, więc cierpliwości.
bonusy u nas działają też wstecznie - jeśli teraz złożysz zamówienie, a później ogłosimy, że dajemy do tej gry jakiś bonus, to bonus Cię obejmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 13:54, donard napisał:

Czy NFS: Underground 2 jest w EAclassic? I czy będzie jakaś zniżka na tą grę?

Jest w EA Classic od dawna i nie będzie dostępny taniej, bo EA nie wydaje tańszej serii od EA Classic, ani nie obniża cen na pojedyncze gry z tej serii.
Ale można się spodziewać w tym roku jakiejś promocji EA Classic 2 za 1, bo często takie robią, średnio 2-3 razy w roku, a ostatnia była w styczniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy przewidujecie jakieś bonusy do pre-orderu TDU2? Jak np. http://www.testdriveunlimited2.com/retail BTW. Dzięki, że tak szybko odpowiadasz. I ogólnie takie wypowiedzi z sensem, a nie wkrótce więcej informacji na każde pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 20:44, akne napisał:

> zrobcie promocje dragon age''a przebudzenie, bo troche szkoda 8 dyszek za tak maly
czas
> gry.
pewnie w okolicach listopada zleci do Classic i będzie kosztować u nas 44,90 zł.


no wlasnie, a mnie zalezy na wersji premierowej. ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 21:08, donard napisał:

Czy przewidujecie jakieś bonusy do pre-orderu TDU2? Jak np. http://www.testdriveunlimited2.com/retail
BTW. Dzięki, że tak szybko odpowiadasz. I ogólnie takie wypowiedzi z sensem, a nie wkrótce
więcej informacji na każde pytanie.

Cenega jeszcze nie podała cen TDU 2 w Polsce, więc nawet nie mamy pre-ordera odpalonego, więc informacji o bonusach tym bardziej nie mam, ale wysłałam do nich zapytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 22:29, The_Only_Truth napisał:

> > zrobcie promocje dragon age''a przebudzenie, bo troche szkoda 8 dyszek za tak
maly
> czas
> > gry.
> pewnie w okolicach listopada zleci do Classic i będzie kosztować u nas 44,90 zł.


no wlasnie, a mnie zalezy na wersji premierowej. ; /


Zawsze jest tak, że jeśli tytuł ląduje w Classic, a my mamy zapas premierówki, to dostajemy przecenę na premierówkę, więc nic straconego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 12:23, Szeryf1592 napisał:

Czy będzie planowana promocja Mass Effect 2? Wiem, że była już taka promocja z kilka
miesięcy temu.

Chodzą plotki, że niedługo ME2 zląduje w serii EA Classic (49,90 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 13:38, akne napisał:

Chodzą plotki, że niedługo ME2 zląduje w serii EA Classic (49,90 zł).


Nie żadne plotki, w gazetce Empiku to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 20:44, akne napisał:

bonusy u nas działają też wstecznie - jeśli teraz złożysz zamówienie, a później ogłosimy,
że dajemy do tej gry jakiś bonus, to bonus Cię obejmie.


O to jest możliwość dostania bonusu przy Starcrafcie II taka smyczka czy koszulka z logiem gry (rozmiar XL proszę :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 14:19, colin321 napisał:

Kiedy będzie można zamówić pre order F1 2010 na pc ?

Jak tylko LEM poda nam cenę, dopytam się jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 15:15, Feallan napisał:

> Chodzą plotki, że niedługo ME2 zląduje w serii EA Classic (49,90 zł).

Nie żadne plotki, w gazetce Empiku to jest.


Ja oficjalnie nic nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 19:30, twardy90 napisał:

> bonusy u nas działają też wstecznie - jeśli teraz złożysz zamówienie, a później
ogłosimy,
> że dajemy do tej gry jakiś bonus, to bonus Cię obejmie.

O to jest możliwość dostania bonusu przy Starcrafcie II taka smyczka czy koszulka z logiem
gry (rozmiar XL proszę :) )


Niestety nie, no chyba, że chciałbyś zapłacić o 20-40 zł więcej, bo wydawca nam takich bonusów nie oferuje.
Koszulki z logo StarCrafta możesz u nas kupić osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 19:48, akne napisał:

Niestety nie, no chyba, że chciałbyś zapłacić o 20-40 zł więcej, bo wydawca nam takich
bonusów nie oferuje.
Koszulki z logo StarCrafta możesz u nas kupić osobno.


Ach tylko gdyby były moje upatrzone: http://www.gram.pl/sk0_9AvqGu1_Koszulka_StarCraft_Terran_Legalize_Stim_Packs_rozmiar_XL.html
http://www.gram.pl/sk5_9AziHu7_Koszulka_World_of_Warcraft_Death_Knight_rozmiar_XL.html
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować