Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Jeszcze jedno pytanie :)

Znajomy napisał mail do jednego z Empików z zapytaniem kiedy można się spodziewać AoC i dostał odpowiedź, że jak wszystko wypali to w środę 21.05. Czy jest to możliwe? Tzn. mam na myśli czy będzie to dostarczone do sklepów przed 21 "z przykazaniem", że na półki wchodzi 23? Bo domniemam, że informacje pracownika Empiku nie zostały wyssane z palca :P


i kolejne...

Jastrząb6 zadał jeszcze pytanie "Kiedy będzie można zamówić AoC na gram.pl". Też mnie to intryguje czy jeszcze będziecie sprzedawać, czy dajecie fory wersji PL?:)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 23:40, akne napisał:

> to swietnie bo to wlasnie jedna idzie do mnie :D mam nadzieje ze w srode odbiore
jeszcze
> przed ustnym angielskim :D
jeśli odbierzesz przed examem (kurierzy dostarczają 9-17), to będziesz miał naturalnego
pozytywnego speeda ;-)
tylko nie myśl o AoC w trakcie examu, exam ważniejszy, a w AoC się jeszcze nagrasz :-)
fajne to pudło, wypaśne :-)

hehe no mam nadzieje ze na whats your name nie odpowiem my name is conan albo cos w tym stylu. a jak do kolezanek powiem buffnij mnie na szczescie to bedzie znaczylo ze kicha ze mna :D
a tak nawiasem to pudlo z tektury jest tak? czy moze to taka skrzynia jak ek z herosow V??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 00:04, RadeXMaster napisał:

a tak nawiasem to pudlo z tektury jest tak? czy moze to taka skrzynia jak ek z herosow
V??

techtura, nie tam drewno, ale zajefajnie wygląda :-)
tylko nie mów po examie, że jesteś "sconany" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 00:00, zawcia napisał:

Znajomy napisał mail do jednego z Empików z zapytaniem kiedy można się spodziewać AoC
i dostał odpowiedź, że jak wszystko wypali to w środę 21.05. Czy jest to możliwe? Tzn.
mam na myśli czy będzie to dostarczone do sklepów przed 21 "z przykazaniem", że na półki
wchodzi 23? Bo domniemam, że informacje pracownika Empiku nie zostały wyssane z palca
:P

Nie wypowiadam się odnośnie sklepów "murowanych". Murowane to dla sklep.gram.pl konkurencja vel alternatywa dla tych, co nie załapali się na pre-order u nas (ale my mieliśmy wyłączność na Polskę, jeśli chodzi o klucze z bonusami).
CDP jest dystrybutorem ENG wersji, ENG wersja będzie nie tylko u nas do nabycia (...)

Dnia 20.05.2008 o 00:00, zawcia napisał:

Jastrząb6 zadał jeszcze pytanie "Kiedy będzie można zamówić AoC na gram.pl". Też mnie
to intryguje czy jeszcze będziecie sprzedawać, czy dajecie fory wersji PL?:)

Wersja ENG została wyprzedana u nas w pre-orderach, więcej jej nie będzie póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 14:16, morthi napisał:

czy planujecie wprowadzic do oferty Puzzle Quest na Maca?

Raczej nie. CD Projekt nie ma w ofercie tej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 16:22, swietlik94 napisał:

Czy istnieje możliwość wydania przez Was gry The Regiment?

gram.pl nie wydaje gier. Zapytaj Konsuli - przedstawicieli wydawców gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj była nowa seria gier do Extra Klasyki hit? Dlaczego nic o tym nie napisaliscie?

Dlaczego wycofaliscie ze sprzedarrzy pudelkowa wersje ArchLord'a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 17:00, Budep napisał:

Dzisiaj była nowa seria gier do Extra Klasyki hit? Dlaczego nic o tym nie napisaliscie?

Została dziś opublikowana informacja prasowa CD Projekt:
http://www.gram.pl/news_6gjhH,6_Juz_od_dzis_nowosci_w_przebojowej_serii_eX tra_Klasyka_dostepne_w_sklepach.html

Dnia 23.05.2008 o 17:00, Budep napisał:

Dlaczego wycofaliscie ze sprzedarrzy pudelkowa wersje ArchLord''a?

Jeśli chcesz kupić, to napisz na aukcje@gram.pl - sprawdzę, czy się na magazynie jakaś sztuka nie ostała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przy zakupie wybiera się opcje płatności przelewem, to grę dostanie się prędzej, niż bym wybrał opcję płatności przy odbiorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 19:09, Łeber napisał:

Jeżeli przy zakupie wybiera się opcje płatności przelewem, to grę dostanie się prędzej,
niż bym wybrał opcję płatności przy odbiorze?

nie no, co ty...
płacisz przelewem - przelew dochodzi - wysyłają paczkę
[płatność przy odbiorze] wysyłają paczkę - płacisz odbierając
ciekawe, co szybciej dojdzie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 23:36, szypek26 napisał:

> Jeżeli przy zakupie wybiera się opcje płatności przelewem, to grę dostanie się prędzej,

> niż bym wybrał opcję płatności przy odbiorze?
nie no, co ty...
płacisz przelewem - przelew dochodzi - wysyłają paczkę
[płatność przy odbiorze] wysyłają paczkę - płacisz odbierając
ciekawe, co szybciej dojdzie... :P


Najszybciej to wtedy, kiedy wybierzesz płatność za pobraniem i wysyłkę kurierem DPD.
Najdłużej - przelew z góry, paczka Pocztą Polską (te paczki priorytetowe to już nie chodzą tak szybko jak kiedyś, grrr...).
Case dotyczy oczywiście towarów na stanie w chwili zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 09:34, Zagul napisał:

Wiadomo już coś o Heroes Complete i może o EK Mass Efect na PC?

Nie, niestety nie. Czekamy na info z CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak odpowiadasz na temat gier, czy będą czy nie będą... macie może jeszcze gdzieś na magazynie Planescape: Torment albo Arcanum? Nieważne w jakiej edycji ale na tych dwóch pozycjach mi zależy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 13:56, Telomo napisał:

Tak odpowiadasz na temat gier, czy będą czy nie będą... macie może jeszcze gdzieś na
magazynie Planescape: Torment albo Arcanum? Nieważne w jakiej edycji ale na tych dwóch
pozycjach mi zależy :P

Torment już daaaaawno wyprzedany, Arcanum nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować