Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2010 o 15:19, Radekl2 napisał:

/ciach/


Dziś pojawiła się informacja o zmianie daty premiery AC:B więc Ania pewnie jeszcze nie zdążył zmienić na stronie produktu.
Jeśli zamówiłeś CoDa i AC:B na jednym zamówieniu to Ania na bank Ci to podzieli na dwie osobne przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 15:45, Phobos_s napisał:

> /ciach/

Dziś pojawiła się informacja o zmianie daty premiery AC:B więc Ania pewnie jeszcze nie
zdążył zmienić na stronie produktu.
Jeśli zamówiłeś CoDa i AC:B na jednym zamówieniu to Ania na bank Ci to podzieli na dwie
osobne przesyłki.



Myślałem, że zaoszczędzę chociaż te 13 zł, ale jak nie to nie... Wielka forsa to nie jest, ale zawsze coś :) Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ha Ale miałem radoche po powrocie kolekcjonerka tRoT jest świetna szkoda tylko, że tylko jedna karta postaci i że nie ma pokazanego na wizulacji pudełeczka na monete, która swoją drogą jest też bardzo ładna. A i świetna obsługa sklepu wysyłka na drugi dzień. Dzięki Akne i cały zespole sklep.gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 14:27, GringoG3 napisał:

Wieczorem mam zlorzyc zamowienie normlnie czy skontaktowac sie z Toba w sprawie tej zarezerwowanej
sztuki EK.


Złóż zamówienie na zwykłą edycję, podaj mi jego numer, a ja ci je ręcznie zmienię na EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 15:19, Radekl2 napisał:

Mam taki problem z Assassin’s Creed: Brotherhood... otóż zamówiłem Assassin''s
Creed: Brotherhood - Limited Codex Edition i Call of Duty: Black Ops w ramach jednego
koszyka. Teraz dowiedziałem się, że datę premiery tej pierwszej gry przesunięto na 2011
rok (w Waszej planowanej wysyłce dalej jest listopad)... Jak to ostatecznie jest? Kiedy
AC: B wychodzi? I czy jeśli w 2011 roku to CoDa też wtedy dostanę? Czy muszę anulować
zamówienie (EK już się skończyła, to jak będę mógł zamówić w osobnych koszykach?) Zależało
mi na 1 dostawie (skąpstwo, a te 10 dni mi różnicy nie robiły)... ale kilka miesięcy?
To zmienia postać rzeczy... proszę o jakąś radę, a jak piszę w złym miejscu to przepraszam.


Jeszcze nie otrzymaliśmy oficjalnej informacji z Ubisoft, że premiera jest przesunięta.
Jeśli podadzą takie info (pewnie na wszystkich serwisach się taki press pojawi), to zgłoś się do naszego działu obsługi klienta z prośbą o rozdzielenie tych produktów na dwa zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 16:53, akne napisał:

> Wieczorem mam zlorzyc zamowienie normlnie czy skontaktowac sie z Toba w sprawie
tej zarezerwowanej
> sztuki EK.

Złóż zamówienie na zwykłą edycję, podaj mi jego numer, a ja ci je ręcznie zmienię na
EK.


Numer zamówienia to SW02161004
W zamówieniu są 2 sztuki. Jedną proszę zmienić na EK a druga zwykła (na prezent). Wielkie dzięki na przytrzymanie EK. Dostane jakiego maila o zmianie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 16:53, akne napisał:

> Wieczorem mam zlorzyc zamowienie normlnie czy skontaktowac sie z Toba w sprawie
tej zarezerwowanej
> sztuki EK.

Złóż zamówienie na zwykłą edycję, podaj mi jego numer, a ja ci je ręcznie zmienię na
EK.


Numer zamówienia to SW02161004
W zamówieniu są 2 sztuki. Jedną proszę zmienić na EK a druga zwykła (na prezent). Wielkie dzięki na przytrzymanie EK. Dostane jakiego maila o zmianie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2010 o 19:10, GringoG3 napisał:

Numer zamówienia to SW02161004
W zamówieniu są 2 sztuki. Jedną proszę zmienić na EK a druga zwykła (na prezent). Wielkie
dzięki na przytrzymanie EK. Dostane jakiego maila o zmianie ?


Zmieniłam, sprawdź, czy jest ok. Tylko nie pisz nic o koszcie wysyłki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 19:10, Harrolfo napisał:

Pani Aniu (mogę pisać PAniu? ;)
Takie pytanko: Czy jeśli jutro wyślecie grę, to może być do odbioru w salonie w sobotę?

Niestety dostawa jest opóźniona, miała wjechać najpóźniej dziś, wjedzie jutro, towar wyślemy z dostawą na poniedziałek.
Przepraszamy bardzo, bardzo, nastąpiły nieprzewidziane okoliczności, do ostatniej chwili walczyliśmy, żeby wjechała dziś, ale się nie udało.
Mieliśmy w tym tygodniu dziesięć premier (licząc każdą platformę osobno), ze Spidermanem (dwa produkty) się nie powiodło. Złośliwość rzeczy martwych vel tzw. systemów.
W razie czego możesz jeszcze anulować zamówienie.
Jeszcze raz przepraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie anuluję zamówienia, bo jest dobra cena :)
Ale skoro salon jest czynny w sobotę, to dlaczego nie można odebrać w ten dzień? Przecież wysyłka jest jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 15:48, Radekl2 napisał:

> > /ciach/
>
> Dziś pojawiła się informacja o zmianie daty premiery AC:B więc Ania pewnie jeszcze
nie
> zdążył zmienić na stronie produktu.
> Jeśli zamówiłeś CoDa i AC:B na jednym zamówieniu to Ania na bank Ci to podzieli
na dwie
> osobne przesyłki.


Myślałem, że zaoszczędzę chociaż te 13 zł, ale jak nie to nie... Wielka forsa to nie
jest, ale zawsze coś :) Dzięki za odpowiedź.


Jeśli się potwierdzi informacja, że pecetowa wersja w 2011 w Q1, to pewnie znajdziesz jeszcze inną grę, żeby do zamówienia na ACB dołożyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 19:24, Harrolfo napisał:

Nie anuluję zamówienia, bo jest dobra cena :)
Ale skoro salon jest czynny w sobotę, to dlaczego nie można odebrać w ten dzień? Przecież
wysyłka jest jutro :)

Nie wysyłamy na sobotę jeszcze (na 99%, jeszcze to sprawdzę jutro, bo do punktów odbioru osobistego miały zacząć docierać dostawy także w sobotę, Krzysiek ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=55968) nie odebrał mojego telefonu przed chwilą, ja tam jestem pod fonem służbowym 24/7 :).
Dlatego, że za dostawę w sobotę UPS nalicza sobie znacznie wyższy kosztem wysyłki niż w dni powszednie, musielibyśmy zróżnicować koszt dostawy, a nie zawsze się da przewidzieć, że dane zamówienie zostanie dostarczone w sobotę - czyli generalnie by był bałagan.
W ramach rekompensaty dam ci fajny jednorazowy bon do następnego zamówienia u nas, jeśli pomimo dania ciała przez nas, odbierzesz to zamówienie :)
Jeszcze raz bardzo przepraszamy za opóźnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 19:38, akne napisał:

jeszcze to sprawdzę jutro

Ok, to napisz mi wtedy maila, albo na forum, jak Ci wygodniej :) Kiedy +- mogę się spodziewać odpowiedzi?

Dnia 09.09.2010 o 19:38, akne napisał:

W ramach rekompensaty dam ci fajny jednorazowy bon do następnego zamówienia u nas,

XD

Dnia 09.09.2010 o 19:38, akne napisał:

jeśli pomimo dania ciała przez nas, odbierzesz to zamówienie :)

Odbiorę :)

Dnia 09.09.2010 o 19:38, akne napisał:

Jeszcze raz bardzo przepraszamy za opóźnienie.

Spoko, nie Twoja wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, jesteś wspaniała.

I jeszcze jedno pytanie. Czy adres wysyłki musi być taki sam jak na karcie Visa, bo np. tu w Anglii sporo sklepów wysyła tylko i wyłącznie na adres z karty płatniczej i odrzuca zamówienia z różniącymi się danymi (takie niby zabezpieczenie gdyby ktoś się podpiął do konta). Angielska karta - polski adres, będzie dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gram.pl dostanie już informacje o przeniesieniu premiery AC: B to dostanę coś na maila czy muszę śledzić datę planowanej wysyłki?
A co do dołożenia jakiegoś innego produktu w 2011 roku to nie wiem, bo na razie upatrzyłem sobie te dwie marki (AC i CoD)... zobaczymy, może coś się znajdzie :) Tyle tych gier do kupienia, a portfela bez dna nie mam.
Dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 15:45, ZiOM4L napisał:

Czy są planowane jakieś obniżki cenowe RDR na PS3 w najbliższym czasie ?

Nie sądzę, gra jest wciąż dość świeża, dobrze się sprzedaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 15:32, strajker14 napisał:

Kiedy będzie dostępny Spiderman: Web of Shadows? Jest szansa na jutro/dziś wieczorem?

Jeśli chodzi o wersję PC, to najwcześniej wtorek/środa, jeśli będzie dostępny u dostawcy.
Jeśli chodzi o wersje konsolowe, to napisz, która cię interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 19:41, Harrolfo napisał:

> jeszcze to sprawdzę jutro
Ok, to napisz mi wtedy maila, albo na forum, jak Ci wygodniej :) Kiedy +- mogę się spodziewać
odpowiedzi?

Krzysiek oddzwonił przed chwilą, nie robimy jednak na razie wysyłek na sobotę do punktów odbioru.

Dnia 09.09.2010 o 19:41, Harrolfo napisał:

> W ramach rekompensaty dam ci fajny jednorazowy bon do następnego zamówienia u nas,
XD
> jeśli pomimo dania ciała przez nas, odbierzesz to zamówienie :)
Odbiorę :)
> Jeszcze raz bardzo przepraszamy za opóźnienie.
Spoko, nie Twoja wina


No to masz jeszcze czas w razie czego na anulowanie zamówienia.
Czasami czuję się okropnie bezsilna, zwykle w czwartki mam dobry humor wieczorem, kiedy nam się uda wszystkie premiery wysłać na dzień premiery lub wcześniej, ale dziś mnie boli ten Spider-man.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować