Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Pytanko co do bonu - mam czas na wykorzystanie go do końca października. Ale czy mogę go wykorzystać do zapłacenia części pre-ordera Assassin''s Creed: Brotherhood? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 22:44, Oloninho napisał:

Co z tym war packiem do Mafii 2?? ^^, (nie, nie zapomniałem ; D)

Jakiś czas temu wysłałam Ci link do informacji, że wydawca walczy, aby te kody działały. Zapytam się jutro Łukasza od konsol, czy coś wie na ten temat, ale widocznie problem dalej nierozwiązany jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2010 o 22:32, 4YoU napisał:

1. Kiedy dostępny będzie znów PS Move (chodzi mi o sam kontroler, nie starter pack)?

Nie wiemy, Sony nie ma towaru obecnie, może za kilka tygodni.

Dnia 24.09.2010 o 22:32, 4YoU napisał:

2. Czy jeśli zamawiam preorder przy odbiorze jednym z salonów (z którymi wspólpracujecie)
to mam szansę dostać grę w dniu premiery a może nawet kilka dni wcześniej?

To zależy od tego, kiedy dotrze do nas dostawa tej gry. Towar wysyłamy do klientów w dniu dostawy do nas, a dostawy są najpóźniej dzień przed premierą. Z grami od EA i CDP zwykle nie ma problemu, wysyłamy je zwykle na środę/czwartek, z grami z Cenegi bywa różnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 00:03, Albii napisał:

Witam. Zamawiałem w sklepie gram.pl grę The Guild 2 Antologia z odbiorem w salonie sferis.
Pierwszy raz gdy złożyłem zapówienie to mi je anulowało, bo niby nie potwierdziłem zamówienia,
choć to zrobiłem, żaden problem. Złożyłem ponownie zamówienie, no i wszystko elegancko,
minęło trochę czasu, a ja nie dostałem żadnego powiadomienia na e-mail ani SMS''a nt.
odbioru gierki. Przypomniało mi się dzisiaj o tym i zajrzałem w "Moje zamówienia", a
tutaj "przesyłka nie odebrana (zwrot)" i to dość dawno. No ale nie miałem jak
odebrać, skoro nie dostałem żadnego powiadomienia. ;) No i takie pytanko, czym mogło
być to spowodowane ?


Rozumiem, że numer telefonu poprawnie wpisałeś (to jest Heya?), a co do powiadomienia e-mailem, to w przypadku gmail mógł wylądować w spamie.
Generalnie system się nie myli, i po kilku minutach oznaczenia zamówienia jako gotowe do odbioru, system generuje mail i sms z taką informację.

Dnia 25.09.2010 o 00:03, Albii napisał:

No i takie pytanie. Przy preoderach halo reach dodawaliście limitowane bidony ? Czy może
jeszcze jakieś resztki ? Bym chętnie odkupił, by mi pasowałą do limitowanej edycji Reach,
którą mam zamiar zakupić niebawem.


Zapytam się jutro Łukasza od konsol, czy ma jakieś wolne bidony, ale raczej nie.
W razie czego przypomnij mi się mailem we wtorek przed południem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 20:10, Wrukos napisał:


Spoko, spoko, po kolei odpowiadam :)
Na 90% dostawa opuściła magazyn EA w piątek, ale tak naprawdę, tak jak pisałam wcześniej, wszystko będzie jasne, jak towar wjedzie, czyli najwcześniej jutro 13-14.
A Tobie zależy na jak najwcześniejszym odbiorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 18:34, Harrolfo napisał:

Pytanko co do bonu - mam czas na wykorzystanie go do końca października. Ale czy mogę
go wykorzystać do zapłacenia części pre-ordera Assassin''s Creed: Brotherhood? :)

Liczy się data złożenia zamówienia. W razie gdyby kod nie zadziałał, to napisz do DOK i powołaj się na mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 20:12, akne napisał:

A Tobie zależy na jak najwcześniejszym odbiorze?

Dokładnie. Po zagraniu w demo gry nie wytrzymam dłużej - dosłownie :D Środa mi pasuje jak najbardziej.

PS. Myślę, że jest możliwość odbioru w środę, bo nawet w sklepie Carrefour FIFA 11 będzie 29.09.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 20:13, Wrukos napisał:


> A Tobie zależy na jak najwcześniejszym odbiorze?
Dokładnie. Po zagraniu w demo gry nie wytrzymam dłużej - dosłownie :D Środa mi pasuje
jak najbardziej.

No to miejmy nadzieję, że wszystko się potoczy bez problemów.
Aha, nie przejmuj się statusem zamówienia: najpierw będzie "pakowane i przygotowywane do wysyłki", a potem od razu zmieni się na "gotowe do odbioru" (tak około 12:00-14:00 następnego dnia po statusie "pakowane etc.").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 20:21, Wrukos napisał:

Jakby co to chętnie poczytam relację Live24 odnośnie wysyłki :P Okej, nie będę się przejmował
^^

Po prostu napisz mi jutro maila tak około 14:00, wtedy będę znać status.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W spamie nic nie było, nr telefonu z play''a prawidłowo podany. :/ Sprawdzałem, przed napisaniem posta.
Co do bidonu dzięki za chęć pomocy, przypomnę się we wtorek. ;)

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możemy spodziewać się kiedyś jakichś promocji na gry na Nintendo DS? Ot, zwykły Chinatown Wars (który i tak jest dość tani, ale ja jestem chciwy chłopak), czy nawet pokemony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 20:26, Wrukos napisał:

Oczywiście jeśli się da na wtorek, to może być na wtorek :P

Okej. Spodziewaj się go około godziny 16:00 :P


FIFA 11 dziś wjechała, robimy wszystko, żeby ją dziś wysłać z dostawą na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować