Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2010 o 15:43, ww3pl napisał:

Możemy spodziewać się kiedyś jakichś promocji na gry na Nintendo DS? Ot, zwykły Chinatown
Wars (który i tak jest dość tani, ale ja jestem chciwy chłopak), czy nawet pokemony.


Wszystko zależy od dystrybutorów, ale zawsze staramy się mieć atrakcyjną ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 23:39, Harrolfo napisał:

Czy jest szansa, że w sklepie pojawi się Assassin''s Creed (pierwsza część) na PS3, ale
po angielsku?


Niestety raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2010 o 16:20, ryceerzyk napisał:

zamówiłem u was FIFE 11 z odbiorem osobistym we Wrocławiu i zaplątą przy odbiorzę. Czy
otrzymam kod do creation centre?

Kod możesz pobrać już teraz - wejdź w zakładkę "Moje zamówienia" i kliknij na link "Pobierz klucz" przy zamowieniu na FIFA 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.09.2010 o 16:01, akne napisał:

FIFA 11 dziś wjechała, robimy wszystko, żeby ją dziś wysłać z dostawą na jutro.

MUSI się Wam udać! Magiczne rytuały by Wrukos rozpoczęte, stadiony poświęcone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2010 o 17:19, akne napisał:

> zamówiłem u was FIFE 11 z odbiorem osobistym we Wrocławiu i zaplątą przy odbiorzę.
Czy
> otrzymam kod do creation centre?
Kod możesz pobrać już teraz - wejdź w zakładkę "Moje zamówienia" i kliknij na link "Pobierz
klucz" przy zamowieniu na FIFA 11.



niestety ale nie mam takiej opcji .. czy jest szansa ze gra bedzie do odbioru w sklepie szybciej niz 1.10 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko dotyczące nieśmiertelnika do Medal of Honor: Jeżeli wybrałem odbiór osobisty gry to niesmiertelnik też przyjdzie właśnie tam czy na adres domowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2010 o 19:49, ryceerzyk napisał:

> > zamówiłem u was FIFE 11 z odbiorem osobistym we Wrocławiu i zaplątą przy odbiorzę.

> Czy
> > otrzymam kod do creation centre?
> Kod możesz pobrać już teraz - wejdź w zakładkę "Moje zamówienia" i kliknij na link
"Pobierz
> klucz" przy zamowieniu na FIFA 11.


niestety ale nie mam takiej opcji .. czy jest szansa ze gra bedzie do odbioru w sklepie
szybciej niz 1.10 ?


Gra będzie do odbioru dziś, poczekaj na mail i SMS z informacją, że jest gotowa do odbioru.
Sprawę z kodem wyjaśniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 08:56, FlankerD napisał:

Mam pytanko dotyczące nieśmiertelnika do Medal of Honor: Jeżeli wybrałem odbiór osobisty
gry to niesmiertelnik też przyjdzie właśnie tam czy na adres domowy?

Nieśmiertelnik dostaniesz na adres domowy w ciągu 1-2 tygodniu od wysyłki gry.
Nie możemy ich wysłać razem z grą, bo wysyłka gier przedłużyłaby się o kilka dni ze względu na dopasowywanie konkretnego nieśmiertelnika do konkretnego klienta i ręczne pakowanie paczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O 8:45 przyszedł sms z ActiveJet i mogę już odebrać przesyłkę :). Zaraz skoczę do punktu odbioru, a Wam dziękuję bardzo za taki profesjonalizm i błyskawiczną wysyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 12:41, Damianuss1 napisał:

Przesyłka ładnie doszła :D, ale bidoniku nie ma jednak :(.

Niie chciałam ryzykować opóźnienia w dostarczeniu zamówienia, więc zostało wysłane przez magazyn, a bidony mamy w biurze - żeby Ci wysłać zamówienie z bidonem, musiałabym gry sprowadzić na odbiór osobisty do biura, ale nie było czasu na to wczoraj, bo FIFA 11 została przyjęta o 14:00, magazyn mógł nie zdążyć spakować mi tych rzeczy na odbiór osobisty do 16:30, żebym je wysłała z biura.
Bidonik dostaniesz w osobnej paczce, Łukasz jeszcze nie powysyłał wszystkich, bo ma też inną robotę, ale pakuje i wysyła sumiennie po kilkanaście przesyłek dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 13:41, Wrukos napisał:

O 8:45 przyszedł sms z ActiveJet i mogę już odebrać przesyłkę :). Zaraz skoczę do punktu
odbioru, a Wam dziękuję bardzo za taki profesjonalizm i błyskawiczną wysyłkę.

40% podziękowań należy się EA - za szybką dostawę, 50% Centrum Logistycznemu Action SA - za szybkie przyjęcie dostawy i spakowanie wszystkich paczek, a 10% Kamilowi - królowi programistów, który sprytnie przerzucił zamówienia do realizacji o właściwym czasie do CL:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie mogę jeszcze poczekać :P. Po prostu pomyślałem, że przechodząc kampanię w Reach fajnie byłoby z tego bidonu coś mocniejszego sobie pociągać, większe emocje itd. Spokojnie jeszcze poczekam i przestaję marudzić, no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 17:14, akne napisał:

40% podziękowań należy się EA - za szybką dostawę, 50% Centrum Logistycznemu Action SA
- za szybkie przyjęcie dostawy i spakowanie wszystkich paczek, a 10% Kamilowi - królowi
programistów, który sprytnie przerzucił zamówienia do realizacji o właściwym czasie do
CL:)



A gdzie procent dla ciebie za zarządzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 17:20, Damianuss1 napisał:

Spokojnie mogę jeszcze poczekać :P. Po prostu pomyślałem, że przechodząc kampanię w Reach
fajnie byłoby z tego bidonu coś mocniejszego sobie pociągać, większe emocje itd. Spokojnie
jeszcze poczekam i przestaję marudzić, no!

Hmmm, widziałam ten bidon na żywo i śmierdzi plastikiem w środku - na Twoim miejscu bym nie ryzykowała popijania z niego, to jest raczej gadżet kolekcjonerski (jak dopalacze ;), nie ma informacji nigdzie, że nadaje się do użytku spożywczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 17:21, Piotrbov napisał:

A gdzie procent dla ciebie za zarządzanie?


Mój udział mieści się w granicach błędu statystycznego - ja tylko piszę maile, dzwonię, proszę i ogarniam całość, ale bez tych trzech kluczowych czynników nic bym nie zdziałała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 17:43, akne napisał:

Mój udział mieści się w granicach błędu statystycznego - ja tylko piszę maile, dzwonię,
proszę i ogarniam całość, ale bez tych trzech kluczowych czynników nic bym nie zdziałała.


Czyli robisz wszystko to co powoduje, że nic się nie rozleciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować