Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Przepraszam, jeżeli już ktoś o to pytał...

Ankieta

Wybierz miasto, w którym sklep gram.pl powinien otworzyć punkt odbioru osobistego:

* Częstochowa
3%17 głosów
* Katowice
12%67 głosów
* Kraków
19%108 głosów
* Łódź
10%56 głosów
* Poznań
12%68 głosów
* Rzeszów
4%26 głosów
* Szczecin
6%35 głosów
* Trójmiasto
12%70 głosów
* Wrocław
13%76 głosów
* Lublin
5%32 głosy

Suma oddanych głosów: 555


Zapadł już werdykt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 20:19, Deejay napisał:

Wybierz miasto, w którym sklep gram.pl powinien otworzyć punkt odbioru osobistego:

[ciach]

Dnia 05.06.2008 o 20:19, Deejay napisał:

Zapadł już werdykt?

Zanosi się na to, że punkty odbioru osobistego będą we wszystkich dużych miastach, ale o tym cicho sza, żeby nie zapeszyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 12:50, Turek18 napisał:

Co z EK ME? Kiedy Pre-Order i cena?

Czekamy na oficjalną informację od CD Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 12:50, Turek18 napisał:

Co z EK ME? Kiedy Pre-Order i cena?


Cenę to w sumie już wiemy po sklep Ultima zamieścił pre-order ( 199zł sugerowana po obniżce 179zł )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 20:46, akne napisał:

Zanosi się na to, że punkty odbioru osobistego będą we wszystkich dużych miastach, ale
o tym cicho sza, żeby nie zapeszyć :-)

Trzymam kciuki za Łódź - jask się wam uda zapewniam że zakupię kilkanaście gierek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 20:46, akne napisał:

ale
o tym cicho sza, żeby nie zapeszyć :-)


Gry zwykle kupuję w Poznaniu w jakiś empikach itp. Tutaj na gram zamawiam tylko jakieś pre-ordery:) Ale jak będzie możliwość odbioru w Poznaniu to ja się na to piszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od trzech tygodni książka Diablo: Królestwo Cienia "ma być" dostępna maksymalnie w ciągu pięciu dni - nadal nie jest... Natomiast od około dwóch tygodni mam ją w swojej Liście Życzeń. I nadszedł czas na pytanie - kiedy będzie ona "na stanie", gdyż bardzo chciałbym ją zamówić... I drugie - jak często sklep gram.pl zamawia pozycje do swojego magazynu? Wiem, że żaden sprzedawca nie lubi, gdy towar "leży na półce", lecz w sytuacji, gdy ktoś dodaje coś do swojej Listy Życzeń, oznacza to, że jest zainteresowany kupnem danego "produktu"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 20:46, akne napisał:

Zanosi się na to, że punkty odbioru osobistego będą we wszystkich dużych miastach, ale
o tym cicho sza, żeby nie zapeszyć :-)


We wszystkich dużych miastach?! To świetna wiadomość, co oznacza że może i w moim będzie. Koniec z płaceniem za dostawę. Ale oczywiście cicho sza! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 23:22, LordYoghurt napisał:

Od trzech tygodni książka Diablo: Królestwo Cienia "ma być" dostępna maksymalnie
w ciągu pięciu dni - nadal nie jest... Natomiast od około dwóch tygodni mam ją
w swojej Liście Życzeń. I nadszedł czas na pytanie - kiedy będzie ona "na stanie",
gdyż bardzo chciałbym ją zamówić... I drugie - jak często sklep gram.pl zamawia pozycje
do swojego magazynu? Wiem, że żaden sprzedawca nie lubi, gdy towar "leży na półce", lecz
w sytuacji, gdy ktoś dodaje coś do swojej Listy Życzeń, oznacza to, że jest zainteresowany
kupnem danego "produktu"...

Dodaj ją do swojego zamówienia, a my wtedy sprowadzimy ją do magazynu.
Określenie "towar dostępny w ciągu 1 - x dni" oznacza, że jest sprowadzany pod zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 12:16, Inuki napisał:

Ja mam pytanko do akne o EK "Metal Gear Solid 4"; czy wiesz może z ilu płyt będzie
się składała ścieżka dźwiękowa? Pytam, ponieważ oficjalny soundtrack został wydany na
2 płytach, jednak z opisu produktu wynika, że będzie tylko jedna.

Tak jak w opisie produktu - z jednej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 13:20, dawidos170 napisał:

A ja mam jedno pytanie odnośnie limitowanych edycji - dlaczego gram.pl nie zamówiło owych
pozycji ? Myślę tutaj o Hitmanie i Splinter Cell ?

Hitmana mieliśmy, więcej dostaw nie będzie.
Splinter Cell jest jeszcze dostępny: http://www.gram.pl/sk4_8APrGe1_Tom_Clancys_Splinter_Cell_Limitowana_Edycja_Kolekcjon erska.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 12:58, ranma11 napisał:

a co z tym DBZ Burst Limit''em?? będzie wogule tu do kupienia??

Premiera polska jeszcze nie jest potwierdzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadam pytanko jeszcze raz. Czy jest możliwe połączenie dwóch zamówień w jedno?? Bo zamówiłem wcześniej EK 9kompani i teraz chcę zamówić EK Mass efecta i chciał bym je połączyć żeby nie płacić za przesyłkę przy 9 kompani:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 16:30, Vernio napisał:

Zadam pytanko jeszcze raz. Czy jest możliwe połączenie dwóch zamówień w jedno?? Bo zamówiłem
wcześniej EK 9kompani i teraz chcę zamówić EK Mass efecta i chciał bym je połączyć żeby
nie płacić za przesyłkę przy 9 kompani:/

Złóż zamówienie na EK Mass Effecta, a potem skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta: 022 519 69 69, zamowienia@gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Chcę sobie zamówić Edycję Kolekcjonerską Mass Effect. Jednak "niestety" jadę na dłuuugie wakacje do Anglii jeszcze przed datą wysyłki. Czy mogę zamówić grę do kraju herbaty z mlekiem? Da się użyć tych żetonów za wPLN? Mogę nawet pięć ich dać. Jeśli nie to ile to wtedy kosztuje? Jak długo dochodzi gra? I czy się po drodze nie zgubi/zniszczy?
pozdrawiam i liczę na szybką pomoc
Turek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Argh!
Akne, mam ogromną nadzieję, że nie Ty segregowałaś gry gatunkowo, tylko zastałaś taki burdel i nie zdarzyłaś go jeszcze wyprowadzić na prostą, bo to woła o pomstę do nieba.
Przykład
Klikam na zakładce "przygodowe" w kategorii PC.
Wyniki :
Alone in the Dark
Asterix na olimpiadzie
Bratz Babyz
Broken Sword : Anioł Śmierci
Curse of Monkey Island
Dreamfall : The Longest Journey
Escape from Monkey Island
Fantastic 4
Full Throttle
Grim Fandango
Jack Keane
Kroniki Spiderwick
Kurs : Wyspa Piratów
LEGO : Indiana Jones : The Original Adwenturess
LEGO : Star Wars

LOST : Zagubieni
Magiczny Kamień
Myst V : Koniec Wieków
Odlotowe Agentki : Odlotowa impreza
Piraci z Karaibów : Na krańcu świata
Runaway 2 : Sen Żółwia
Sam & Max : Hit the Road
Shrek Trzeci
The Sims 2 : Czas wolny
Sinking Island
Sonic Mega Collection Plus
Spider-Man 3 The Game
Spiderman The Movie
Sybiera Złota Edycja
The Sims 2 Moda z H&M - akcesoria
(pogrubiłem tytuły które znalazły się w tej kategorii z kosmosu, wyszedłem z założenia, ze gry na podstawie filmów jako że zawierają często elementy przygodówek ujdą)
Rozumiem że niektórych gier nie da się lepiej sklasyfikować przy istniejących kategoriach, ale sorry - albo podkategorie, albo się robi groch z kapustą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Takie pytanie, kiedy będzie Age of Conan na stanie? Nigdzie w Lublinie go dostać nie można, w Empiku powiedzieli mi ze najwcześniej 23 czerwca może być :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli siedzimy już w temacie Age of Conan, to czy będzie jeszcze kiedyś dostępna edycja kolekcjonerska gry, np. podczas polskiej premiery gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować